Nejslavnější pekelnická sága pokračuje! Princ temnot Pinhead opět našel cestu z říše mrtvých, a chce rozpoutat na Zemi vládu pekla. Zabránit mu v tom může dívka, která ho již dvakrát porazila ale co když je opravdu mrtvá? (SPI International)

Jason13

Hmm takže to necháme v kriminálním duchu předchozího Inferna, Pinheada odsuneme na třetí kolej, vrátíme postavu z prvních dílů a "All problems solved?" Not so simple, I'm afraid... Dost zbytečná slátanina. :( ()

Sunwheel

Celkom oživenie si pozrieť po čase ďalšieho Hellraisera a nebyť sklamaný. Je to taká milá detektívka, ktorá aj miestami držala v napätí. Solídna jednohubka :-) ()

morbido

Z posledných piatich dielov Hellraisera je toto môj najoblúbenejší.Možno to je tým že som ho z nich všetkých videl prvý možno preto že tam bola opät Ashley Laurence.Neviem ale bavil som sa a to je dôležité.Nie je to žiadny klenot ale svoj primárny ciel splnil. ()

pavont

V podstate nadvazujuci diel na predosly. Reziser na nas chrli jednu scenu za druhou pricom nikto nevie co je skutocnost a co predstavy a clovek od zaciatku tusi ako to dopadne. Nasledny zvrat na zaver sa vsak po 80min nudy a chaosu uz vsak vela nezachrani. ()

Ashok

Pro me osobne je 6tka po jednicce nejlepsim dilem. Neberu ji ani tak jako horror, jako spis vydarenou detektivku s prvky horroru. ()

Majrek

Co mne rozčarovalo nejvíc, byla herecká úroveň hlavního hrdiny, jehož svou absencí výrazu porazí už snad jen Steven Seagal a prkenností nějaký pornoherec béčkového formátu. Vždyť jen obyčejné scény na policejní služebně odkrývají nebetyčný rozdíl mezi vyšetřovatelem a obviněným, který se usmívá stejně nechápavě při nařčení z vraždy, jako při svádění, nebo když je svědkem bestiální vraždy... Já vím, jde o horor, nikoliv hloubavé filozofické dílo, ale přesto bych očekával alespoň základní standard. Člověk se neubrání srovnání s předchozím dílem - dějová linie se vine podobným směrem, až pointa dobrá a originální, celý snímek doslova zachraňuje. ()

Vital

Pinkhead nějak měkne, už druhý film kde bere zlé k sobě do pekla, takže do postele chodím spát se svědomím že zlo je potrestáno, bohužel první dva filmy ukazuji že je mu jedno kdo skončí v pekle, jen díky pěknému konci dávám tři hvězdy ()

Dexies

Zajímavý příběh ... děj je tak akorát, atmosféra balancuje na hranici dobré a špatné, absence lekacích momentů je celkem škoda, ale jinak je to film, který je lepší než pátý díl této série a má navíc překvapivé rozuzlení ... průměrné drama s prvky hororu ... ()

Lazy87

I ty nevěrníku. No kdyby nechaly nějaké scény zajít dál, mohlo být z toho zajímavé SM porno. Takhle mi to jen přijde jako kopie předcházejícího dílu, tak už i ta originalita je v kelu. ()

MaxDamage1

Vidím tady od 5.dílu trochu podoby se sérií SAW, scénář je si v závěrech podobný. Tento Hellraiser se již vymyká prvním 4.dílům a zdá se tento je pro mě jaksi stravitelnější! Já jsem byl celkem spokojen. ()

Rathe

Pro mě je tohle asi nejpovedenější díl ze série Hellraiseru. Naprosto matoucí, neustále se vracející děj, který se stále více a více komplikuje, že už ani nevíte, co je realita. Oni to možná nevěděli ani sami autoři. A konec byl úplně nečekaný. Fakt jsem si to užil, ačkoliv Pinhead zde byl opět minimálně. ()

Dalajlada

Hellraiser: Inferno trochu jinak, aneb vykradni předchozí díl. Jedinná dvě pozitiva jsou že je zde víc žen a návrat Ashley Laurence. A tím to končí. Pak už je to oprravdu jen a jen kopie Hellraiser: Inferno. ()