DocBrown

Přicházíme v míru! Burton opět ukazuje, jak moc obdivuje Eda Wooda. V jakém filmu pobili tolik celebrit? Zase si musím jít zahrát X-Com. ()

Arach.No

Moje druhe setkani s Burtonem a opet vynikajici! Cely film je perfektni parodie na vsechny ty hollywoodsky katastroficky filmy. Nicholson jako prezident je opravdu uzasnej a vsichni ostatni se mu takrka muzou vyrovnat. Plejada hollywoodskych hvezd vedela, proc do toho jde, jedna se totiz o spickovou komedii, ale rozhodne ne pro kazdeho. Pokud pochopite Burtonuv smysl pro humor a pristoupite na jeho hru, tak se vam odvdeci skvelou zabavou po cele temer dve hodiny. Smal jsem se od zacatku do konce. A abych nezapomel, tak martani jsou uplne dokonali. Kdyz behem niceni sveta rozhlasem vysilaji "Nebojte se. Jsme vasi pratele!", tak se doopravdy neda nesmat! Jasny 4*. Rat rat rat rat rat! ()

AngiS

Možná Timův nejslabší film.. Ale to nic nemění na tom, že i tam jsem se celekm bavila.. Proboha.. nějak to v poslední době s filmy s ufonama přeháním :D ...A chudák deVito :( :D ()

Holina

Nevím přesně co chtěl Burton říci, ale evidentně se nepovedlo. Snad jedině po technické stránce je film vpořádku, ovšem humor chybí a jaksi i nějaký pořádný děj. Trapas Time, trapas ()

Paity

Chcete ztrácet čas u TV nebo počítače u sledování filmů. Tak si hlavně nepouštějte a nepořizujte tenhle film. Takovou blbinu svě jen tak neviděl. ()

farfalla

Děj je takový vykradený a provařený. Marťani jsou neuvěřitelně poťouchlí a zlí. Žádný hrdina ve filmu, hlavní nebo vedlejší, si před nima nemůže být jistý. Pozemšťané jsou nemastní-neslaní. Ale vizuální zpracování je originální a pečlivé. ()

aquiver

Scénáristická invence, originalita... a odkaz všem těm krásným i hloupým sci-fi béčkům. Poměrně chytrá zábava na hranici parodie... hned rok poté stejný druh zábavy kopírují komerčně, ale ne hůře Muži v černém... 75 % ()

Adramelech odpad!

Marťané vypadali jak loutky a jejich zbraně jak hračky z umělé hmoty. Příběh, především jeho vyústění, byl naprosto slaboduchý. Že by to byla nějaká parodie na sci-fi filmy? ()

Bafo

Vazne nechapu proc ma tento film tak male hodnoceni ? Tato podsta vsem filmum ed wooda a jemu podobnym je naprosto perfektni co se tyce foru i zpracovani... Proste ja se smeju i na ponekolikate... Ano mozna konec je trosku slabsi ale to mi nezkazi cely dojem tudiz film ziskava 5 hvezd... Navic skvely nicholson v roli prezidenta ()

skliba

Když jsem to zhruba v jedenácti viděl poprvý tak to pro mě byl nehoráznej masakr a když se na to kouknu ted moc se na tom nezmění pořád mě tahle sci-fi kravina dobře baví 65% ()