jako.... asi takhle: HA HA(22.3.2006)

Čím jsem starší, tím víc se mi to líbí.(18.12.2015)

Tá porcia nadsázky, ktorú nám tu Burton servíruje si minimálne 4 hviezdičky zaslúži. Keď si človek uvedomí, že kedysi sa takéto filmy točili s vážnosťou, tak sa mi vylúdi potmehúsky úšklebok na tvári. A hlavný rozdiel je ale hlavne v tom, že tu je to po technickej stránke v úplne inej dimenzii.(13.6.2005)

Skvělá parodie, úžasní Marťanci - jejich vizuální zpodobnění je opravdu pozoruhodné, neskutečné obsazení, které Burton bezohledně vybíjí, úmyslně "přemrštěná" hudba Dannyho Elfmana, úžasný Tom Jones - možná mišmaš, ale pro mě výborná zábava.(29.7.2003)

"Only youuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuu.." Když se tahle hudba začne linout z repráků, vždycky mě to sejme.(1.9.2006)

• - Je možné všimnout si, že role prezidenta není jedinou úlohou Jacka Nicholsona. Vedle této role se objevil také jako jako Art Landa, majitel hotelu. (michael2684)

• - Snímek byl nominován v sedmi kategoriích na Saturn Awards, a to konkrétně Tim Burton za řezii, Danny Elfman za hudbu, Jonathan Gems za scénář, Lukas Haas za herecký výkon, Colleen Atwood za kostýmy, Industrial Light & Magic za efekty a celý snímek pak v kategorii sci-fi film. Cenu získal pouze Danny Elfman. (Olík)

• - Meryl Streep a Stockard Channing byly zvažovány do role první dámy. (Karlos80)