Veselý úlet Mistra Burtona do budoucnosti.-)))(18.1.2008)

Parodie čerpající z obskurních sci-fi o mimozemských invazích, co se může bezpochyby honosit nejvyšší procentuální úmrtností hollywoodských hvězd na minutu filmu. Díky zvolenému žánru měl Burton prakticky volné ruce a trestuhodně toho nevyužil. Jedna tygří hvězda z Walesu navíc za závěrečné 'It´s not unusual' od sokolníka Toma Jonese v obležení srneček.(4.6.2010)

Většina filmařů se drží svého „zažitého“ žánru, ale to rozhodně není případ Tima Burtnona. Edward Scissorhands, Beetljus, Sleepy Hollow všechny tyhle filmy se od sebe liší žánrem, ale přesto jsou v hlouby své duše stejně podivné a tajuplné. A ani Mars Attack není výjimkou; mimozemšťané snažící se vyhladit lidskou rasu, pojatí ale s vtipem, nejedná se o slizké hobotnice jako v Independent Day a ani nic podobného jako je/byl Alien, ale o „sympatická“ zelená stvoření s originálním jazykem. Když jsem byla malá, vyděsil mě tenhle film k smrti, za každým závěsem jsem čekala zelenou příšerku s pistolkou:)(9.2.2004)

Tohle opravdu může natočit jen Burton. Je v tom silná pachuť ironie, sarkasmu, pohrdání, obdivem starých dobrých netrikových filmů z let dávno minulých. Vtipky velmi zábavné a vychytaný konec :) ... a at žijí holubice míru :)(19.6.2004)

Jack Nicholson môže hrať hocičo a aj tak to bude vždy skvelé....(18.6.2004)