Nastala chyba při přehrávání videa.
 • B!shop
  *****

  Mozna, ze je 5* prehnanejch, ale pro me to je jedna z nejlepsich sci-fi komedii. Pro Burtona ne zas tak obvykly zanr zvladl na vybornou a do filmu dosadil spoustu znamejch tvari. Staci se podivat do titulku - co herec, to hvezda. Martani jsou hodne drsny a nedherne vybuchujou, hodne me pobavil bracha toho kluka, kterej si hraje na vojaka. Taky president je nezapomenutelne ztvarnenej Jackem Nicholsnem. A zaver kdy vsude poustej pisnicku je proste uzasnej. Sice to nepatri mezi nejlepsi Burtonovi filmy, ale pro me je to bezchybne.(6.5.2005)

 • Kryšpín
  ****

  Výborná sci-fi komedie, ani se mi nechce věřit, že to režíroval Tim Burton. Výborné herecké postavení a jejich výkony. Když jsem byl dítě, tak jsem to sledoval v jednom kuse. A klidně bych se k němu vrátil.(3.4.2004)

 • Faustka
  ****

  "Jedno ti řeknu...telku jim nedám !!"(19.3.2010)

 • TeeAge
  ****

  Taká pičovina, že som sa na tom zabavil aj napriek tomu, že je to TB direction. (subjektívne, nič osobné)(28.9.2008)

 • Ainy
  ****

  Bláznivě vtipná taškařice, prošpikovaná hollywoodskými hereckými špičkami. Bavila jsem se od samého začátku. Je nad slunce jasné, že se v tomhle vesmírném příběhu Tim Burton neskutečně vyřádil. Smlsnul si na komplet celém Kongresu Spojených států včetně samotného prezidenta a svůj díl dostala i Francie. Je to rebel! ;-)(6.3.2015)

 • - Mimozemšťané se moc neliší od podoby, jež jim vdechl H. G. Wells ve svém románu Válka světů a kterou dodrželi i autoři jeho filmové verze z roku 1953. (hippyman)

 • - „Mars útočí!“ byla původně sci-fi karetní série z roku 1962 vyprávějící příběh Země napadené mimozemšťany. Společnost Warner Bros musela pro Burtona koupit její filmová práva. (Olík)

 • - Spoiler: Rude Gambler (Danny DeVito) se těsně před smrtí zmíní, že je právník. Postavu právníka ztvárnil ve filmu Válka Roseových (1989). (Lorge)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace