Nastala chyba při přehrávání videa.
 • paascha
  ****

  Veselý úlet Mistra Burtona do budoucnosti.-)))(18.1.2008)

 • Gilmour93
  ***

  Parodie čerpající z obskurních sci-fi o mimozemských invazích, co se může bezpochyby honosit nejvyšší procentuální úmrtností hollywoodských hvězd na minutu filmu. Díky zvolenému žánru měl Burton prakticky volné ruce a trestuhodně toho nevyužil. Jedna tygří hvězda z Walesu navíc za závěrečné 'It´s not unusual' od sokolníka Toma Jonese v obležení srneček.(4.6.2010)

 • May
  ****

  Většina filmařů se drží svého „zažitého“ žánru, ale to rozhodně není případ Tima Burtnona. Edward Scissorhands, Beetljus, Sleepy Hollow všechny tyhle filmy se od sebe liší žánrem, ale přesto jsou v hlouby své duše stejně podivné a tajuplné. A ani Mars Attack není výjimkou; mimozemšťané snažící se vyhladit lidskou rasu, pojatí ale s vtipem, nejedná se o slizké hobotnice jako v Independent Day a ani nic podobného jako je/byl Alien, ale o „sympatická“ zelená stvoření s originálním jazykem. Když jsem byla malá, vyděsil mě tenhle film k smrti, za každým závěsem jsem čekala zelenou příšerku s pistolkou:)(9.2.2004)

 • Djkoma
  ****

  Tohle opravdu může natočit jen Burton. Je v tom silná pachuť ironie, sarkasmu, pohrdání, obdivem starých dobrých netrikových filmů z let dávno minulých. Vtipky velmi zábavné a vychytaný konec :) ... a at žijí holubice míru :)(19.6.2004)

 • Marius
  ****

  Jack Nicholson môže hrať hocičo a aj tak to bude vždy skvelé....(18.6.2004)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace