Scénář: Jonathan Gems .. Takový divný, na Burtona dost netypický, snímek. Poutavým hereckým ansáblem nabitá parodie, která bohužel padá na dost bídném scénáři. Bavil jsem se, ale když si vzpomenu, kdo stál na pozici režiséra, tak to zamrzí.. 70%.(28.4.2005)

7 / 10 Pocta sci-fi béčkam s takou dávkou nadsázky, že by to zložilo aj koňa. Vynikajúco obsadená srandička v typickej Burtonovej pestrofarebnej palete vás buď dostane do kolien, alebo znechutí - nič medzi tým. A keď ste navyše fanúšik Jacka Nicholsona, dostanete hneď dvojitú porciu. No neberte to! ... President Dale: "Why can't we work out our differences? Why can't we work things out? Little people, why can't we all just get along?"(7.1.2006)

Burton se tady utrhl ze řetězu. Tolik černého humoru pohromadě už jsem dlouho neviděl.(4.6.2010)

Tim Burton je buď psychicky labilní šílenec, anebo génius, jehož myšlenkové pochody nejsem s to pochopit. Anebo obojí. jedno však nelze popřít - Mars útočí není normální film a bude-li se vám líbit záleží právě na vašem duševním stavu. Já zůstávám neutrální. 55% Zajímavé komentáře: Gemini, codeas, Cassandra, spaceboyCZ, kitano, marshall(20.3.2005)

Čím jsem starší, tím víc se mi to líbí.(18.12.2015)