Tuny hvězd nedokáží zakrýt, že by to chtělo taky scénář... Takhle je to strašný mišmaš, který je ze začátku poměrně zábavný, ke konci ovšem pěkně nudí.(9.10.2002)

• hellstruck

Navzdory tomu,že díla Tima Burtona zbožňuji,tohle zkrátka NE!Jako malá jsem se u toho strašně bála a ta averze k tomu jaksi přetrvává dodnes..(19.3.2011)

• viperblade

Za Natálii + za snahu..(10.7.2007)

Mozna, ze je 5* prehnanejch, ale pro me to je jedna z nejlepsich sci-fi komedii. Pro Burtona ne zas tak obvykly zanr zvladl na vybornou a do filmu dosadil spoustu znamejch tvari. Staci se podivat do titulku - co herec, to hvezda. Martani jsou hodne drsny a nedherne vybuchujou, hodne me pobavil bracha toho kluka, kterej si hraje na vojaka. Taky president je nezapomenutelne ztvarnenej Jackem Nicholsnem. A zaver kdy vsude poustej pisnicku je proste uzasnej. Sice to nepatri mezi nejlepsi Burtonovi filmy, ale pro me je to bezchybne.(6.5.2005)

• gudaulin

Mars útočí je příkladem že i mistr tesař se někdy utne. Těžko říct, co tímhle nepovedeným žánrovým slepencem chtěl básník - pardon, Burton - vlastně říct. Jako parodie na staré béčkové scifi filmy mi to přijde zoufale nevtipné, lépe řečeno, kdykoliv čekám pointu nadějné scény, Burton ji jednoduše pohřbí. Je to nevyrovnané, scénáristicky nedodělané. Na druhou stranu nejsem určitě objektivní, kdyby nešlo o Burtona, od kterého čekám film s velkým F, přidal bych druhou hvězdičku... Celkový dojem 30 %.(18.1.2008)