Agent FBI Jake Malloy (Sylvester Stallone) se stane svědkem brutálního zločinu, který ho psychicky srazí až na dno. Z Malloye se stává alkoholik. Aby se zotavil, nastoupí léčbu na rehabilitační klinice pro policisty. Místo, které mu má být útočištěm, se ale brzy promění v děsivé vězení. Když sněhová bouře odřízne kliniku od okolního světa, zemře tu za podivných okolností několik pacientů. Je zřejmé, že uvnitř je vrah a že se teď kdokoli může stát příští obětí. (Magic Box)

bouncer

Hoooodně špatné, nic jsem od toho nečekal a byl jsem ještě více zklamaný!!! Sly už je úplně odepsaný a jeho filmy jsou zárukou špatné kvality.tečka ()

st.ranger

Z kriminálního drama se stane postupem času thriller, který značně kazí nevýrazný šablonkovitý scénář. Avšak celkově je to velice nenáročná podívaná s několika úsměvnými momenty a nevýraznou pointou. ()

corpsy

Na začiatku ( keď sa film začínal natáčať ) to znelo zaujímavo. Výsledok je však slabučký odvar so zaujímavým hereckým obsadením bez napätia a občas aj zmyslu. ()

ConanVJ

Pěknej krimi/triller kterej má dobrej příběh a napětí. Akce je tu taky nějaká, ale hlavní prim nehraje. Stallone zvládnul roli agenta FBI, kterému sériový vrah zabije přítelkyni a jde po měm, na výbornou. Za mě 85% :) ()

themic

D-tox je akční thriller v hlavní roli se Sylvestrem Stallonem. Dobré béčko, ale čekal jsem něco lepšího, no. Námět je podobný mnoha filmům, které se už natočili a dostali se na plátna do kin, jako například "Mind Hunters" apod.. Docela zajímavá je změna zápletek. Nejdříve je Sly agent, který hledá nebezpečného vraha a hned na to je to suspendovaný polda na odvykací kůře. Dávam čtyři hvězdičky, včetně hvezdičky za Roberta Patrica..:) 70% ()

agentmiky

Musím tedy říct, že se určitě nejedná o zas takový průser, jak jsem očekával. Jistě, svým hereckým obsazením to patří bezesporu mezi ta největší béčka ze začátku tisíciletí, ale Stallone to dokázal z pozice hlavního hrdiny utáhnout ještě vskutku obstojně. Příběhově mě velice bavila úvodní pasáž ještě mimo areál léčebny, už tam mě pár scénáristických rozhodnutí mile překvapilo. Poté se rozjede docela šablonovitá podívaná se všemi neduhy, zvraty člověk dokáže odhadnout již několik minut předem. A když to nevyjde, tak je to hlavně zapříčiněno faktem, že tu zápletku ke konci autoři zamotali neskutečně šíleným způsobem. Z vedlejších postav mě bavil Robert Patrick s pěkně prořízlou hubou, jeho hlášky neměly chybu. Jinak závěr standardní, tam si s tím mohli vyhrát lépe. Ale na výplň prázdného odpoledne fajn volba, která dozajisté neurazí. Za mě 6/10 ()

JJ.Gibson

Ze začátku interesting, potom už jen God blessing. První půlhoďku poměrně slušnej tah na branku, ale pak se to zvrtlo do průměrného akčňáku :( bohužel. Sly byl docela cool, ale taky jsem uvítal roli Roberta Patricka, jako ,, vysloveného parchanta". Ale tím to také tak nějak vše pohaslo. A dále už se odvíjí jen vcelku nudná podívaná.. ()

jondzavid

Film splnil, čo som od neho čakal. Rutinne okopíroval známe filmy (Sedem a všetky jeho kópie Resurrection, Bone Daddy atď), na 2.polovicu sa presunul do prostredia, ktoré by ako vypadlo z Carpenterovej Veci a ponúkol slušné napätie v rámci všetkých žánrových klišé vrátane typického Stalloneho výkonu (aj keď je to jeden z jeho znesiteľnejších kúskov z poslednej doby). U mňa je to za 2 1/2. ()

gogos

Asi poslední zatím akční role Slyho se celkem vyvedla. Horší je však to, že film je tak příšerně zamotaný do sebe, že je z toho akorát hodně drahá průměrná patlanina.... ()

blackrain

Vrah nedal pokoj Malloyovi ani v léčebně, kde se měl zotavit především po psychické stránce. Léčebna je bývalý vojenský blázinec v horách, kde lišky dávají dobrou noc. Dobré místo pro likvidaci pár dalších osob. Zůstává jen otázka, kdo bude další na řadě. Prostě jde jen o další vyvražďování lidí v odlehlém komplexu. ()

Makky

Za prvých kvalitných 20 minút sa mi chce dať vyššie hodnotenie, ale nejde to. Sly bol dobrý, ale nič viac. Mal som problémy film dopozerať... ()

movieband

"Vidím tě, ale ty nevidíš mě!" Vcelku solidní thriller se Stallonem. Nečekal sem nic dobrého podle komentářů a hodnocení ostatních a díky tomu mě film možná překvapil svým dějem, který nebyl až tak špatný. Střih je sice šílený a návaznost scén je místy podivná, ale není to až takový problém. Herecky je to zvládnuté dobře, atmosféra je dobře drsná a člověka film udržuje v napětí. Děj je taky solidní, jenom ten střih tam občas dělá dobrou paseku. Jinak je to solidní pokoukání a výplach, který si někdy znovu pustím. 72% ()

PogoJoe

Tuctová kriminálka s masovým vrahem se změní na klasickou vyvražďovačku v uzavřeném prostředí odříznutém od světa sněhovou bouří. Scénář, který by bez problémů splodil i patnáctiletý pisálek, opravdu nemá čím překvapit. Nebudu nic nalhávat - na tento snímek jsem se podíval jenom kvůli účasti Slye Stalloneho, pro kterého mám stále... jak to popsat... slabost? A podobný výsledek jsem očekával. Ale propadák to není, to bych do konce nevydržel. ()

Skip

Začátek je dobrý a vypadá velmi slibně. Ale jakmile se objeví titulek "o tři měsíce později" jde to s filmem hodně z kopce až k vyloženě blbému finále. ()

fmash

Hnusný hadry, hnusný účesy, drsný pohledy, podivně kudrnatý sekundantky, huňatý bobry (tady teda dost fabuluju), prachbídnej příběh v poloprázdnejch kulisách, ubrečený flashbacky... Prostě velkolepost osmdesátkový akce v plný parádě, jenom s tou podivnou nesrovnalostí, že je to akce z roku 2002. Přiznám se bez mučení, že jsem cítil nostalgii a celkem slušně jsem se bavil. ()

maverick10

Paradni becko s klasickou "klaustrofobiovou" zapletkou. Parta lidi odriznuta od sveta, ve ktere se skryva vrah, ktery postupne likviduje jednoho cloveka po druhem. Neskryvam, ze tento druh zapletky mam rad. Ale samotna zapletka nestaci. A to znaceni "becko" je zaslouzene. ()

lekr

Jedním slovem úžasné. Vynikající atmosféra, vypjaté momenty,skvělý Stallone, dobrá akce a hlavně silný příběh. Ten začátek mě vždycky hrozně dojme. Jeden z nejlepších Stallonových filmů!! ()

peto12

Celkom zaujímavý napínavý príbeh so Stallone, kde si tu zahral aj herec Robert Patrick. Príbeh je dobre natočený. ()

Martin741

D-tox chvalabohu v nasich koncinach nesiel do kin a ja si musim len s ulavou vydychnut. Taky dementny scenar sa len tak lahko nevidi, k tomu dejova linia je taktiez slaba a nevyrazna. Prva tretina filmu este ako -tak, je tam akasi krimi zapletka a nahanacka za vrahom. Bohuzial, zvysne dve tretiny su uz uplne tragicke, bez logiky a film pochovavaju a tahaju smerom dole. Hlavny herec Stallone sa snazi ukazat aspon nejake emocie, ale proste mu to nejde. D--TOX je krasny priklad, ako Stallone vyhasol na celej ciare a ako v roku 2002 nemal co ponuknut. 10 % ()