Dobrácký Longfellow Deeds je majitelem malé pizzerie a nečekaně zdědí miliardový majetek po svém strýci. Po přistání v New Yorku ho sleduje asistent moderátora bulvárního televizního pořadu, který chce o dědici natočit skandální pořad. Novopečený milionář před budovou firmy zachrání mladou ženu, kterou chtěli okrást. Netuší, že dívka, která se ve skutečnosti jmenuje Babe, je protřelou produkční bulvárního pořadu, a že přepadení bylo fingované. Deeds se do ní na první pohled zamiluje a pozve ji na večeři do luxusní restaurace. Tam přijme pozvání ke stolu newyorské smetánky. Když pochopí, že si z něj snobská společnost dělá legraci, zmlátí je a pak vyrazí na tah se slavným tenistou. Moderátor McGrath to zveřejní druhý den ve svém pořadu. Následující den je Deeds náhodným svědkem požáru, kdy z hořícího domu zachrání několik koček i jejich majitelku. McGrath jeho zásah sestříhá tak, že v reportáži vypadá jako sexuální deviant. Babe, které se dobrácký mladík začíná líbit, se proto se šéfem pohádá. Vinou zrádného ředitele, který chce od Deedse v tajnosti odkoupit akcie společnosti, zjistí pravdu o Babe. Přestože se mu dívka omluví, on ji odmítne. Ráno podepíše prodej akcií a odjede zpátky domů. Když chce ředitel firmu prodat i za cenu propuštění padesáti tisíc lidí, vrátí se Deeds do New Yorku a jako majitel jediné akcie se na valné hromadě pokusí prodej překazit. (TV Nova)

alexwill

Relativně povedená, Sandlerovská klasika. Takový ten flák co dávají v sobotu odpoledne na Nově, pak to reprízují jeden den pozdě večer a vy se na to jednou mrknete, protože nemáte zrovna co dělat. ()

F2003F

Keď som to pred sto rokmi prvý krát videl ma to dokázalo celkom dosť dobre pobaviť. Dnes už naopak. Film je ok, v rámci Adamovej kariéry dokonca aj jeden z naj komických, ale zostarlo to rapídne. Pri porovnaní napríklad s nestarnúcimi klasikami Jima, aj keď si treba uvedomiť, že je to asi neporovnateľné. Na Mr. Deeds nedá zabaviť viac než raz. ()

Imouse

K Sandlerovi jsem si velice rychle vypěstoval solidní averzi a to již po shlednutí čtyř jeho skvostů. Toto je jedna z typických ukázek. Humor, který je určen pro věkovou skupinu, která je mi opravdu záhadou. Děj, který snad nemohl být provařenější a Sandlerovi grimasy, kterými se "proslavil" po celém světě. Pokud si svého času vážíte, tak se na tuto "komedii" vykašlete. ()

xander

Klasický a priemerný snímok s Adamom sandlerom, ktorý je skôr romantický, ale nájde sa tu aj typický sandlerovský humor. Sandler odvádza svoj štandard, Winona ryder prekvapujúco nieje príliš zaujímavá. Jednoznačne najlepší je John Turturro, šialenú kreáciu predviedol Steve Buscemi. Výsledok sú preimerné 3 hviezdičky, skôr pre fanúšikov Adama Sandlera. ()

PavHer

Jeden z mála filmů, který jsem viděl pod vlivem lehkých drog, a co si pamatuju, tak to bylo fakt cool :) takže radši dávám neutrální střed. ()

CuriousGuy

Docela pohodová komedie na takové to odpolední pokoukání. Na víkend hovadina jak dělaná. Občas padne nějaký vtípek, ale celkově je to až moc trapné. Nevím, nevím, tentokrát to Sandlerovi prostě nevyšlo. Takovému KLIKu se to nemůže rovnat ani ve snu. ()

Poga

Slušná komédia so Sandlerom, ktorý tu nie je za úplne hovädo. Dokonca sa to snaží mať aj slušnú príbehovú rovinu, viac menej to aj funguje. Lepší priemer tomu dáva krásna Winona Ryder. 60% ()

Pythonator

Pro Sandlera mám fakt slabost. Chápu, že někomu jeho styl humoru prostě nevoní, ale to není můj problém. Já se na jeho filmy vždycky těšil. Mr. Deeds je jeden z těch průměrnějších, ale i tak jsem se místy dost nasmál. Winona Ryder je dostatečně rozkošná, aby divák neměl problém se do ní zamilovat společně s hlavním hrdinou, takže spokojenost. John Turturro jako silný humorný doplněk, který dělá film mnohem zábavnějším, nemůže nepotěšit. ()

P@\/EL

Povedená komedie, u které jsem se opravdu dobře pobavil. Ono to ani nijak nejde, když Sandler vymýšli pořád nějaké skopičiny a vtípky. No a Buscemi, Turturro a krátce se mihnuvší Schneider zde byli vyloženě za úchyly největšího kalibru (v tom dobrém slova smyslu). Celý ten beztarostně naivní příběh plný pitomých srandiček možná trochu kazí až příliš romanticky laděný závěr. ()

KapitanKuraz

Tototuto je presne to preco mam Adamka eS rad. Na 50x to nema, ale to asi nic a tak, ci onak 99% lusk, ole. PS TOP hlaska "chod dole, pouzijem ciernu nohu". ()

Miroslav.Zac

Sandlerovi role nesmělých (v tomto případě i rýmujících) troubů sice pasuje, ale tady to moc nefungovalo. Nicméně je tady dost jiných herců, kteří vyplňují to komediální vakuum,, které po Sandlerovi zůstává, a tak každý, kdo si film pustí, dostane příjemnou a celkem i vtipnou komedii. ()

spexina

Ráda bych dala pět hěvzdiček, protože jsme se u tohoto filmu opravdu pobavila, ale musim jednu ubrat kvůli zbytečným nechutnostem. ()