Čtveřice spolužáků, Kyle Broflovski, Stan Marsh, Kenny McCormick a Eric Cartman si vyrazí do kina na nový kanadský film nazvaný Ohnivé prdele. Pokladní jim sice odmítne lístky prodat protože na film, kde se mluví sprostě, mohou jen v doprovodu rodičů, kluci si však hravě poradí. A skutečně film má na městečko zničující dopad. U dětí je sice velmi úspěšný, rodiče však požadují zákaz jeho promítání, protože sprostá mluva se v městečku rozmáhá jako lavina. Další návštěva kina se stane osudnou Kennymu, který si stejně jako postavy ve filmu zkusí zapálit prd. S popáleninami je odvezen do nemocnice, kde však zemře, když mu lékaři místo srdce transplantují bramboru. Zatímco Kenny jako většina lidí skončí v pekle, Stan žárlivě sleduje svou lásku Wendy, která dala přednost jedničkáři Gregorymu a rozzlobené ženy založí sdružení Matky proti Kanadě. Vylákají hrdiny sprostého filmu Terrance a Phillipa na talkshow, kde jsou oba vzápětí zatčeni. Kanada vznese protest, ale protože jí to není nic platné, vybombarduje dům klanu Baldwinů. Spojené státy jako odpověď vyhlásí Kanadě válku a ministryní války jmenují Kyleovu matku, která stojí v čele hnutí Matky proto Kanadě. Armáda útočí na Toronto, Kanaďané žijící v USA jsou internováni v koncentračním táboře štěstí a vzájemná roztržka se mění ve světovou válku a Satan se těší, že se konečně ujme vlády. Stan, Kyle a Cartman však mají plán jak zachránit svět. (oficiální text distributora)

waits

Trikrat za sebou jsem byl tenkrat na tehle jizde v kine. Koupil jsem si skvely soundtrack a tricko s Terrencem a Phillipem. Od te doby jsem samozrejme dospel, mmmkay, takze ted uz si nechavam jen hrnicek s Kylem a napisem "Dude. This kicks ass." Jo, a DVD taky, to je jasny, protoze tenhle film a serial jsou cira nekorektni, osvobozujici radost. Whats your fuckin face, unclefucker! ()

RomeroIsGod

Ten, kdo se nedokáže přenést přes nával vulgarit (nechtěl bych s nim jít ani na pivo) si neužije tu dokonalou satiru, výsměch maloměšťáctví, konzumu, politikům z leva do prava a vůbec všemu, co si výsměch zaslouží. Pecka za jasnejch 100% ()

pytrisss

Poprvé mi bylo 14 a od té doby jsem film viděl asi 5x. Humor, satira a popkulturní odkazy dua Parker a Stone jsou neuvěřitelně chytré. Nemám rád muzikály, ale tady jsou hudební čísla chytlavá, vtipná a baví (narozdíl do nedávného Frozen, že jo). Chápu že jsou lidi, kteří ve filmu nevidí nic jiného než vulgaritu beze smyslu, ale to přikládám spíš omezenému rozhledu. ()

lardko

U seriálu se nasměju o mnohem víc. Tohle není tak vtipně a zajímavé. Z nadprůměrného seriálu udělali průměrný film. ()

Berry

Peklo na Zemi překonalo i moje nejvyšší očekávání. Ostatně, koho by nerozesmál film, z kanadské produkce, pod názvem OHNIVÉ PRDELE? A ty scénky s Satanem a jeho milencem Sadámem Husajnem jsou stejně tak dobré, jako narážky na Kanadu (za všechno můžou kanaďani, posraná Celine Dion a zkurvenej Bryan Adams...). ()

Honza dAve

Záplava sprostých slov v jednoduchých chytlavých melodiích. A tak to má být - absolutně příšerná muzikálová animáková a strašně strašně dobře politicky nekorektní komedie, dělající si srandu absolutně ze všeho, co najdete na severoamerickém kontinentu. Stoneovi a Parkerovi neunikne nikdo - ani Wynona Ryder, ani krasobruslař Boitano, ani samotný vládce pekel. Že si dělají srandu z Boha, z Gatese či Husajna, z amerického výchovného systému, bezdomovců, Židů nebo Francouzů, považuju za samozřejmost. Taky je dobrý vědět, že abych sbalil holku, co mě moc nechce, musím najít klitoris. Podruhé v kině jsem si ty otřesně-vynikající sprostý písničky zpíval nahlas a podupával do rytmu. A v té řadě sedaček jsem nijak nevybočoval z davu :-). P.S. Trapné cenzorsko-bolševické sdružení "Rodiče proti South Park" vzniklé v Čechách jen ukazuje, jak strašně tehnle film může mít pravdu. ()

RadimFišer

Fonomenálně známá brambora místo srdce se odehrává právě tady. Já jsem ale měl pocit, že usínám. Víc k tomu nemám co dodat. Ohrané sprosté vtipy jsou najednou jako přirozená realita a ani nepřekvapí. Vymýsly a ideo-realita jsou přirozenou součástí mé fantazie, takže mě opět nic nepřekvapilo. Snad když se na to podívám znova. ()

Venous666

Kdo má rád ve větě více než jeden vulgarismus , takhle tohle je pro něj zfilmovaná Bible. Setkáváme se zde opět se skupinkou žáku základní školy, kteří si nedělají hlavu z ničeho. opět zde kraluje Eric Cartman a jeho vybraná mluva. ()

Wawer

NIkdy jsem nesledoval seriál, proto nemůžu srovnat, každopádně film je to sprostý hodně, a podle mě je to prostě poznávací znak, něco co patří ke koloritu. Mě to na této úrovni docela vadí, ale připouštím, že to k South Parku prostě patří. Na druhou stranu je tu spousta výtečných vtipů, originálních subzápletek a především koňská dávka nadhledu, díky kterým se dá nad spoustou dílčích nedostatků mávnout rukou. ()

El-Barto

Seriál je boží a i ve filmu je kupa legendárních hlášek, ale jinak je to dost nuda a podle mě tomu roztažení na hodinu a čtvrt ublížilo. ()

jesus666

Nadávky, nadávky, antisemitizmus, prdenie, nadávky, zvracanie, Bill Gates, nadávky, rasizmus, nadávky, prdenie, Satan, zvracanie, umelý penis, nadávky, koniec. Iba pre fanúšikov South Parku a hore spomenutých vecí. ()

in4mator

SP: PnZ si nebere servítky opravdu s nikým a s ničím. Ultimátní kadence sprostých slov (která ale nejsou samoúčelná) v kombinaci s inteligentním humorem a nějakým tím poselstvím vynáší filmu vysoké hodnocení. Nevím jak u diváka, který neviděl ani jeden díl seriálu... Já jsem jich viděl sice jenom pár, ale celovečerním filmem jsem byl příjemně překvapen, zdá se mně o hodně lepší. ()

Další peklo na Zemi

Další peklo na Zemi