Čtveřice spolužáků, Kyle Broflovski, Stan Marsh, Kenny McCormick a Eric Cartman si vyrazí do kina na nový kanadský film nazvaný Ohnivé prdele. Pokladní jim sice odmítne lístky prodat protože na film, kde se mluví sprostě, mohou jen v doprovodu rodičů, kluci si však hravě poradí. A skutečně film má na městečko zničující dopad. U dětí je sice velmi úspěšný, rodiče však požadují zákaz jeho promítání, protože sprostá mluva se v městečku rozmáhá jako lavina. Další návštěva kina se stane osudnou Kennymu, který si stejně jako postavy ve filmu zkusí zapálit prd. S popáleninami je odvezen do nemocnice, kde však zemře, když mu lékaři místo srdce transplantují bramboru. Zatímco Kenny jako většina lidí skončí v pekle, Stan žárlivě sleduje svou lásku Wendy, která dala přednost jedničkáři Gregorymu a rozzlobené ženy založí sdružení Matky proti Kanadě. Vylákají hrdiny sprostého filmu Terrance a Phillipa na talkshow, kde jsou oba vzápětí zatčeni. Kanada vznese protest, ale protože jí to není nic platné, vybombarduje dům klanu Baldwinů. Spojené státy jako odpověď vyhlásí Kanadě válku a ministryní války jmenují Kyleovu matku, která stojí v čele hnutí Matky proto Kanadě. Armáda útočí na Toronto, Kanaďané žijící v USA jsou internováni v koncentračním táboře štěstí a vzájemná roztržka se mění ve světovou válku a Satan se těší, že se konečně ujme vlády. Stan, Kyle a Cartman však mají plán jak zachránit svět. (oficiální text distributora)

LordSnape

Sprosté, nudné, nezajímavé a naprosto otřesné písničky! Je fajn když si američané utahují sami ze sebe, ale pokud se budu chtít aspoň trochu zabavit u nějaké kreslené kravinky, tak si příště spíš pustím Happy Tree Friends. ()

Qitek

V seriálu můžete všeho podat v podstatě více, než-li ve filmu. Máte omezený čas a vůbec vyrovnat se špičkovému seriálu je vždycky vopruz. A s přivřeným jedním okem, se to Trey Parkerovi povedlo za pět hvězd! ()

Bobik9

Už pomalu kreslená klasika pro dospělejší a dospělé. Šíleně sprosté, ale vtipné. Sadám a Satan - naprosto nejvtipnější pasážě toho filmu. Docela chytlavé písničky, i když byly naprosto příšerné texty. Ale přes všechny ty hovna, kurvy a prdy se přeci jen skrývá trošku hlubší myšlenka. ()

Simpoch

Rozšířená dávka toho co mám rád - velikého balíku sprosťáren a stupidního humoru. Unclefucker :-D už jen za tenhle výraz musí dostat klucí palec nahoru. ()

Lachtaan

Městečko South Park má již po úctyhodných dvacet let silnou fanouškovskou základnu po celém světě. Je to znát na jeho životnosti i obecném renomé, se kterým se ale zrovna já opravdu nemůžu ztotožnit. Z bezcharakterního seriálu jsem viděl za celý život jen pár útržků a tomuto druhu humoru jsem prostě nikdy nepřišel na chuť. Celovečerní výlet do světa nekompromisních nadávek mi zkrátka nesedl a až na pár výjimečných situací jsem se vlastně vůbec nezasmál a konec filmu byla jedna cca dvacetiminutová ztráta času, přehlídka nesmyslností a zbytečných klišé. Kdo se southparkovským stylem vtipu bezmezně baví, má asi v životě ještě o lecčem přemýšlet. ()

Jazzzz

Tyhlety mini postavičky jsem měl vždycky rád. (Teda aspoň ty starší díly). Ano nelze opomenout vulgaritu a jistě i drtivý mravní dopad, ale ten už je podle mě mírnější. Neodsuzujte South Park hned, když se na chvilku zastavíte na ulici a poslechnete si rozhovor dětí, OPRAVDU dětí, malých nevinných, tak začnete považovat Cartmena za andílka. Četl jsem různé rozbory psychologů na téma South Park a jednoznačně jsem na jejich straně v tom, že to není odpad... ()

Akumulátor

Humor založený jen na neustálém opakování vulgarismů a nechutností. Občas jsem se sice zasmál, obzvlášť u scének se Saddámen Husajnem, ale těch míst bylo opravdu málo. Zbývajících 90% filmu zaplnila sprostá slova a nepovedené písničky. ()

T-pack

Naprosto geniální film, gag za gagem se řítí po celou dobu, South Park jak má bejt! Vtipný a politický, potěšila camea. ()

ywo666

Seriál u mňa má stopercentných 100%. A nevidím dôvod prečo by nemal mať 100% aj film, ktorý za seriálom vôbec nezaostáva. Z tohoto film som si do života odniesol toľko hlášok ako z ničo iného. Nech si každý myslí tvorcoch, čo cchce, ale za tými ich nechuťárnami sa skrýva viac pravdy ako v Biblií. Ale vážne. Nikto sa nedokáže lepšie trafiť do módnych trendov popkultúrnych výstrelkov, celebrít, atď., lepšie Matt Stone a Trey Parker. PS: Ľudia, čo tvrdia, že je to slabšie ako seriál nevedia o čom píšu, lebo Peklo na zemi je len natiahnutý diel seriálu. To znamená, že nie je ani horší ani lepší. Peklo na zemi je proste bigger, longer, ale stále to isté, tá istá značka, tie isté nápady. ()

neoBlast

[Třetí zhlédnutí? To není možné! Nejméně po dlouhých deseti letech] K zakončení svého soukromého maratónu, kdy jsem před premiérou 20. sérií nakoukal znovu všechny epizody jež doslova formovaly mé mládí a charakter (přidejte k tomu Františka Fuku a asi máte představu co ze mě vyrostlo za kreatůru). Mimochodem tleskám, že byly všechny díly transferovány do HD a dokonce "dokreslené" aby původní 4:3 sezóny byly v lahodném širokoúhlém formátu. Žádný ořez! Ale zpět k filmu - tohle je klasika, nedoceněný skvost, který vůbec nezestárl a nabízí desítky stále aktuálních vtipů. Celkem jsem rád, že uvažované sequely se nikdy neuskutečnily (2016), Peklo na Zemi tak zůstává unikátem a tím nejodvážnějším animovaným muzikálem všech dob. 90 % ()

Master19

Další potvrzení toho, že v seriálu jsou lepší možnosti kreativity než ve filmu (alias M*A*S*H...). Skvělá hudba nezachrání vše, celkově mírný nadprůměr, ale stále je to moc dobrá zábava. BTW: Doufám, že se nikdy nedočkáme The Simpsons: Movie. ()

dANo

Seriál je úžasný a tak som bol zvedavý, aký bude celovečerný film... a bol som príjemne prekvapený, že to bolo dosť dobré a ani mi neprišlo, že je to zrazu nejaké natiahnuté. Kvalitné hlášky nechýbajú ani tu. ()

Další peklo na Zemi

Další peklo na Zemi