Čtveřice spolužáků, Kyle Broflovski, Stan Marsh, Kenny McCormick a Eric Cartman si vyrazí do kina na nový kanadský film nazvaný Ohnivé prdele. Pokladní jim sice odmítne lístky prodat protože na film, kde se mluví sprostě, mohou jen v doprovodu rodičů, kluci si však hravě poradí. A skutečně film má na městečko zničující dopad. U dětí je sice velmi úspěšný, rodiče však požadují zákaz jeho promítání, protože sprostá mluva se v městečku rozmáhá jako lavina. Další návštěva kina se stane osudnou Kennymu, který si stejně jako postavy ve filmu zkusí zapálit prd. S popáleninami je odvezen do nemocnice, kde však zemře, když mu lékaři místo srdce transplantují bramboru. Zatímco Kenny jako většina lidí skončí v pekle, Stan žárlivě sleduje svou lásku Wendy, která dala přednost jedničkáři Gregorymu a rozzlobené ženy založí sdružení Matky proti Kanadě. Vylákají hrdiny sprostého filmu Terrance a Phillipa na talkshow, kde jsou oba vzápětí zatčeni. Kanada vznese protest, ale protože jí to není nic platné, vybombarduje dům klanu Baldwinů. Spojené státy jako odpověď vyhlásí Kanadě válku a ministryní války jmenují Kyleovu matku, která stojí v čele hnutí Matky proto Kanadě. Armáda útočí na Toronto, Kanaďané žijící v USA jsou internováni v koncentračním táboře štěstí a vzájemná roztržka se mění ve světovou válku a Satan se těší, že se konečně ujme vlády. Stan, Kyle a Cartman však mají plán jak zachránit svět. (oficiální text distributora)

Olík

Před zhlédnutím tohoto animovaného =chcete-li= muzikálu, pro mě byl seriál South Park pouze pubertální zábavou založenou na sprostých slovech a fekálním humoru. Peklo na zemi mi otevřelo oči a pomohlo k mému pochopení kouzla ironie dvojice Parker & Stone, čímž ze mě udělalo oddaného fanouška. Pět hvězdiček si zaslouží i bezkonkurenční soundtrack. ()

Lyžař

Původní seriál jsem doslova žral a na tenhle snímek se těšil opravdu dlouho. Místo očekávaného filmového uspokojení jsem byl ale zhrzen a jednu hvězdičku dávám jen z nutnosti..asi dvakrát jsem se zasmál od srdce, jinak to pro mě byla ale ztráta času. ()

Gismo.kv

Nemám co dodat, Trey Parker a Matt Stone opět natočili skvělou zábavu, která svou kvalitou je srovnatelná se samotným seriálem. Film jsem viděl již nespočetkrát a některé hlašky jako např. "Něvěřim ničemu, co krvácí 5 dní a neumře..." již zkultovněly. ()

Hapretor

Stupidně sprosté. Absolutně nevtipné. Totálně choré. Dokonale nezáživné. Jedna hvězda jen za styl animace. Pro dobré (jiné) animáky mám slabost. ()

boul

Hamburger s hovnamaaa!!....Co by udělal Brian Boitano?? ... Satan, sadame husain, kenny McCormick, Terrance a Phillip, Velký Klitoris, velký teplý Al a mnoho dalších smradlavých hovadin, sprostých nadávek a spoustu dalších originálních vtípků, kerých jsem poprvé viděl na VHSce na videjku. Pro fans south parku skvělý, zábavný a nejsprostější muzikál co znám :) a barbara Streisend :) ()

Wolvie

Seriál jsem nikdy nežral do té míry,abych ho označoval za kultovní,ovšem filmové zpracování South Parku boduje přesně v tom ohledu,který se nepodařil Simpsonovým.Peklo na Zemi totiž nepůsobí jako protažená epizoda seriálu naplněná vtipy,které už člověk tisíckrát slyšel,ale regulérní celovečerák,který není pouhým doplňkem seriálu k jehož plnému pochopení musíte mít nakoukané všechny díly.Nejsem si jistý,do jaké míry je to způsobeno muzikálovým provedením,ale ten film jsem viděl už desetkrát a stále mě baví.Dost možná víc a víc. ()

Huguette

Je to síííííla, ale obohatilo mi to slovník a prostě mě to baví, mám nějak pocit, že to není prázdný. A děsně se mi líbí úplně všechny písničky! ()

owwidius

Klasika Southpark, co viac k tomu dodat. Je to funny, je to totalne nekorektne, k tomu super songy a vsetky postavy – a must see :) [#54/2012, rip] ()

GOREGASM

Roztáhnout seriálový formát do celovečerní délky (no, ani ne hoďku a půl) se tandemu Parker/Stone povedlo bez ztráty kytičky. Válka s Kanadou je logickým vyvrcholením jejich seriálového utahování si z národa, který má prasečí očka a odklápěcí hlavy (Do you know what I´m talking „abůt“). Tomu samozřejmě předejde nevyhnutelná nálož prasáren a jako vždy maximálně trefné společenské i politické rýpavičnosti. Samotnou zápletku by stihli odvyprávět ani ne za hodinu, co ale Větší, Delší a Neosekaný South Park přecijen odlišuje od seriálového formátu, je téměř muzikálová část, která má říz a jednotlivé songy obstojí i při samostatném poslechu. Winona Ryder a její číslo s pingpongáčema, popravený Bill Gates, nebo Operace lidský štít aka kryjte se za n**ry pak recenzenta ke kýžené stovce chtě nechtě dotlačí. 100% ()

solid

Zábava od začátku do konce. Nechápu doporučení typu: kdo nemá rád vulgarismy ať se vyhne obloukem. Je to výborný film, který baví každým coulem. A je to vynikající muzíkál. ()

kkarx

Muzikály mě nebaví a záměrná stupidita T&P taky moc ne, ale to nemůžu filmu vyčítat. To ostatní je ovšem skutečně zábavná podívaná plná sprostých nekorektních vtipů. Je to asi nejvíce Kennyho příběh, i když jeho tři kamarádi mají více prostoru a každý z nich je pro další dění podstatný. Konec filmu dosahuje epických rozměrů, dokázal perfektně vygradovat a přinést několik překvapivých a současně zapamatovatelných momentů, včetně posledního roztomilého záběru. ()

helloween93

V době vydání to byl mezi dětmi kult a každý to chtěl vidět, kdo film viděl nebo ho vlastnil, byl bůh. Poštěstilo se mi ho tenkrát vidět, bohužel už na film nenahlížím optikou dítěte a i když má film zajímavé momenty, už to není moje srdcovka jako během dětských let. Je to dáno především těmi muzikálovými částmi, které jsou celkem otravný element tohohle filmu. Viděno na AMC HD. 3* ()

Rathalos

Slavny South Park zase nie je az taka pecka,obcas vtipne,inokedy nudne,pri porovnani napriklad so Simpsonovcami,pri ktorych sa smejem velmi casto je toto priemerny animak pre dospelych...:-) ()

Folky

S každým zhlédnutím lepší. South park sice dokázal být v pozdějších sériích lepší, ale jako shrnutí toho nejlepšího z jeho počátku určitě výborné. ()

domirovec

Pátý prapore, vy jste operace lidský štít. A vy, čtrnáctý prapore, jste operace kryjte se za n*gry! No ty brďo, to bylo opravdové Peklo na Zemi! Je to sprostý, šílený, nekorektní a ofenzivní, přesně jak má South Park být. Navíc je to také velmi z pohledu hudby vydařený snímek, který jednou chytlavou skladbou za druhou udržuje diváka nažhaveného pro další černý, v tomto případě ještě více než v samotném seriálu sprostější vtípek. Je tam akce, láska, dobrodružství, síla kamarádství (no, někdy..), naprostá šílená anarchie v podání úžasných a nezapomenutelných animovaných postaviček a hromada skvělých momentů, přičemž při některých z nich zůstává skoro zdravý rozum stát. Velmi oslnivé dílo. Teď už mi jen zbývá najít klitoris. 5/5 ()

Besyn

Hodně brutální,drsné a zábavné.Skvělé písničky.Ale pět bych tomu nedával,už jen kvůli místy jen a jen samoučelnému záchodovému humoru. ()

Další peklo na Zemi

Další peklo na Zemi