Vedle Sedmi statečných to nejlepší z westernu co znám. Plejáda hvězd, nádherná hudba, skvělé kostýmy. Prostě...jeden z mých nej nej nej(6.7.2008)

"Dochází mi chlapi." To je fakt těžké, když si padoušský šerif Cobb naložil na svá bedra mnohem větší úkol, než byl schopen zvládnout. Já jsem mu říkal, nepřetěžuj se, ale on na mě nedal. Rpzhodl se totiž vyřídit jednou ranou trefovače kaktusových ostnů Emmetha, olizovače svolných dívčích úst Jakea i černého bojovníka za rodinný majetek Mala a ještě k tomu přinutit ostrostřelce Padena, aby při honbě na jeho kamarády nechal svůj kolt nečinně zasunutý v pouzdře. To asi nemohlo vyjít, ale já umím ve westernu ocenit černobílé charaktery, protože se pak mohu soustředit na střelbu. A v tomto směru by chlapci měli pořádně potrénovat.(23.11.2016)

Pro mě nepříliš zajímavý a docela zdlouhavý western ve kterém se sice sešlo bohaté herecké osazenstvo ale ani to film nezachrání. Pro milovníky akce je zde poměrně dost přestřelek ale film nemá potřebnou westernovou atmosféru, kterou oplývaly italské westernové klasiky a těch postav mi přišlo zbytečně mnoho. Jo Leone byl jen jeden.(21.11.2008)

Rozpočet $26miliónovTržby USA $32,192,570Tržby Celosvetovo $32,950,000║ V prvom rade treba pochváliť herecké obsadenie filmu, to je ako fakt deluxe výber a hlavne pekne všetci hrajú/ fungujú pre film, ďalej pútavý dej bez akéhokoľvek zaváhania, či slabšej chvíľky, prestrelky, akcia, dramatické roviny, hudba, kamera tiež robia veľké plus. Takže pre mňa príjemná westernová maškrta. /100%/(10.3.2010)

Jeden ze 100 nejlepších westernů - 100 Greatest Western Movies http://www.csfd.cz/uzivatel/136528-rhk/. Dějově dobře propracovaný western s plejádou známých herců, ale s trochu rozvláčným prostředkem filmu. Trailer: http://www.youtube.com/watch?v=2DQEJA4tyLg(7.1.2009)