Nastala chyba při přehrávání videa.
 • kinej
  **

  Ukázkové plýtvání potenciálem. Producenti očividně měli dostatek prostředků na všechny ty aspekty, které umí film dozdobit, aby vypadal úžasně. Úchvatná výprava, slušné stavby, propracovaíné kostýmy, spousta krásných koní, zajímavý casting to vše je líbivým obalem, který bohužel nezamaskuje úplně špatný scénář a podprůměrnou režii. Tak především dějová linie se ztrácí v moři nadbytečných postav, které rozmělňují příběh tím, že je každé z nich věnováno zbytečně moc prostoru. Je zde přebytek záporáků, až člověk neví, který je ten hlavní a kdo za co může a podobné je to i u klaďasů. Buď měl režiér přidat hodinu děje, nebo scénárista vyškrntout tak 5 až 10 postav. No a režijně naotčit závěrečné souboje takhle nezáživně, po tom co světu westernu odkázal Sergio Leone, to chce skoro talent. A nakonec si neodpustím ještě jednu poznámku. Obecně jsem odpůrcem dabingu, protože umí zdebilizovat jinak kvalitní film, ale tohle co předvedli dabéři zde, to by snad mělo být nějak trestně postižitelné. Jacísi herci, jejichž hlas by byl ideální k uspávání dětí, čtou krkolomný překlad bez jakéhokoliv náznaku účasti tím ještě víc degdradují to co může filmu pomoct a to herecké výkony. To je normální hnus, podle mě se tímto filmové dílo mrší ještě víc než pirátství,, protože to je regulérní prznění.(5.3.2012)

 • T2
  *****

  Rozpočet $26miliónovTržby USA $32,192,570Tržby Celosvetovo $32,950,000║ V prvom rade treba pochváliť herecké obsadenie filmu, to je ako fakt deluxe výber a hlavne pekne všetci hrajú/ fungujú pre film, ďalej pútavý dej bez akéhokoľvek zaváhania, či slabšej chvíľky, prestrelky, akcia, dramatické roviny, hudba, kamera tiež robia veľké plus. Takže pre mňa príjemná westernová maškrta. /100%/(10.3.2010)

 • mandes

  rozpočet : ? tžby americke : $32,192,570(17.12.2006)

 • lamps
  ****

  Rozhodně nemohu říci, že bych se nebavil, ale že by mě Silverado nějak výrazně oslovilo a odzbrojilo, to zrovna také ne. Je to prostě taková příjemná westernová podívaná se vším, co fanoušek žánru od takového filmu očekává. Tím myslím skvělí herci, kteří nejdou pro výstřel daleko a kamenný pohled jim jde jedna báseň, solidní scénář plný přestřelek a nefalšované westernové atmosféry a samozřejmě celkem povedený hudební doprovod, který se stal pro Divoký západ již nepsanou povinností. Viděl jsem už pár lepších westernů, ale málokterý tak dobře obsazený a především nenudící.. 75%(7.10.2012)

 • DaViD´82
  ****

  Upřímně? Nenapadá mě zase až tak moc lepších westernů vzešlých z osmdesátek. I to obsazení rolí proti (stereo)typu se vyvedlo náramně.(16.1.2007)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace