Zatímco černošský detektiv James Carter skončil u dopravní policie, jeho parťák Li je členem ochranky čínského velvyslance Hana. Ten se chystá zveřejnit tajemství šéfů Triád, nejobávanější čínské zločinecké organizace, ale když chce prozradit, kde je tajemný Šaj Šen, je postřelen najatým zabijákem Kendžim. Carter a Li slíbí velvyslancově dceři Su Jung, že ho vypátrají. Vydají se pro obálku, kterou jí předal otec pro případ, že by se mu něco stalo. Krátce před nimi se jí však zmocní několik ozbrojených mužů. Také z nemocnice je odvolána Hanova ochranka a vzápětí se objeví gang, který chce velvyslance zabít. V poslední chvíli zasáhnou Carter a Li a jednoho zabijáka zajmou. Dozvědí se od něj adresu v Paříži, kde má být Šaj Šen. Okamžitě se tam vypraví. Dvojice zjistí, že Šaj Šen je seznam třinácti nejvýše postavených bossů Triád a informace o něm má zpěvačka Genevieve, kterou během vystoupení zachrání na poslední chvíli před střelci v hledišti. Vzápětí jim zavolá Kendži. Chce Genevieve výměnou za Su Jung, kterou drží jako rukojmí ve vyhlídkové restauraci na Eiffelovce. (TV Nova)

druhaveta

Snímek vysloveně pro náročné diváky - konečně se dozvědí, kde se nachází ruka Romana Polanského od doby, co ji nedrží na tepu doby. ()

Bart16

Takový konec si duo Chan - Tucker opravdu nezasloužily.Film působí strašně trapným dojmem a na filmu je hrozně znát,že ho všichni dělaly jen pro peníze. ()

Luckyman

Mne sa to páčilo rovnako ako predchádzajúce dva diely. Gagy sú neskutočné, najlepšie keď obaja spievali v žiari reflektorov a najlepší dialóg v škole Ja, Ty, nie ty, on .... Chris Tucker je super a Jackie na svoj vek je stále skvelý a ako tu už niekto poznamenal, bude skvelý aj vo svojich 100 rokoch. ()

ER

Jak se říká,nenadchne,ale neurazí. Byť 3 je nejhorším dílem série,pořád se dá vychutnat pár gagů CH.Tuckera a slušných akčních scén J.CHana. A kdyby se duchaplněji dotáhly některé scény, mohlo jít o mnohem lepší film. A ani by tak nevadilo,že ve finále Tucker "zmastí" všechny členy gangu, zatímco CHan má problém s jedním jediným soupeřem (byť jde o šéfa triád a rodinného příslušníka zároveň). Tak snad příště. ()

E lan

Ani HD rozlišení (a toho jsem nějaký fanda:-) nezachránilo tento plytký příběh, průměrné a tolikrát už viděné herecké výkony Chana a Tuckera, vyslovené trapnou francouzskou tématiku a doslova nudný závěr. Brrr, čtyřku už prosím netočit! Minimálně ne pro mě. ()

Acrobat odpad!

Na vrchole ako takej slavy treba zist dole, aby sme si nieco, niekoho dobre zapamätali. RH 1a 2 predstavovali na svoju dobu velmi sviznu akcnu jazdu aj komediu zaroven, divakov bavili (aj bavia). Ak sa nie je o co opriet (napr. Rattner), preco opäť nevybaliť "kvalitní zboží" na divákov a priniesť tak nejaké tie zisky? Tá surovosť UnHollywoodu stále nepozná zdrave hranice a nasilu, doslova nasilu vnuti dalsie, s urcitostou uz zbytocne pokracovanie. V trojke sa na autora valila od pociatocnych minut recyklacia x-krat videneho v RH 1 a 2. Skladba, tematika, humor, tanecne kreacie Tucker-Chan. Vsetko od A po Z sme mali moznost vidiet, preto zazitky so sledovania nebezpecne rychlo zmizli. Vyparili sa, tak ako vysvetlenie deja v priblblom konci. Tucker-Chan rozbili Triady, v podstate najstarsie kriminalne zoskupenie na svete. Useknutie, odtancovanie do neznama, ponechanie autora v rozpakoch, co bol Max von Sydow, ako dalej zo zoznamom, co so Geneviéve. Jej tetovanie je svetlym bodom v ciernych mrakotach, ktore autor musel stravit nastastie v kratkom case. Akrobacie Chana su prec (nie zeby mi chybali), Tucker sa nezmenil a hadze spoznane grimasy. Su-Jang absolutne do poctu a nevyuzita. Ucelenost deja chyba, sekvencne radenie komedialnych a akcnych scen nedava pocit jednoliatosti. Smutne sa to skoncilo, usmev vyvolava jedine rozhovor Tucker- stary majster Ty(i). Zapomenute, vrhnite sa Vy dvaja na nieco ine. (videne 19.11.2010, Markiza) ()

Henry Morgan

No bylo to slabší než první díl, ale bylo to lepší než dvojka. Rozhodně to mělo dost světlých okamžiků. Děj mě nijak nepřekvapil. Na jednu ani na druhou stranu. Rozhodně to bylo dost vtipné, i když tam bylo málo kungfu scén. No co říct...Jackie už není nejmladší, už dávno netočí řežby pro čínskou televizi a užívá si výsluní hollywoodu, ale na druhou stranu je až překvapivé, s jakým nadhledem dokáže točit, aniž by mu dělalo problém si dělat srandu sám ze sebe. Evidentně se z něj nestal zpychlý páprda, což vlastně potvrzují i očití svědci z natáčení :-) ! ()

Colour

Z hľadiska originality žiadna sláva, keby sa mi Chris Tucker dostal do rúk, tak by som mu namiesto čínskej mafie krk vykrútila ja, mnohé vtipy boli tak otrepané a trápne... Zase raz je Európa zhovadená (ako na to mohli nahovoriť Romana Polanskeho, to nikdy nepochopím). Napriek tomu sa zopár pozitív nájde. Medzi najvýraznejšie patria choreografie bitiek, je to veselé a originálne (aspoň niečo). Zopár vydarených vtipov sa našlo, hlavne vo vzťahu Carter-Lee (samozrejme, i tu sa nájdu muchy, ale sú v menšine). Ako tak rátam pre a proti, vychádzajú mi s odretými ušami 3* 50% ()

vincchuppo

Vtípky a akce, tak jak to jen známe. Jackie, jako vždy skvělý. Chris, jako vždy černý. Pohodový filmek nabytý kupou výborné akce a spoustou vtipných hlášek a situací. ()

Moiraine

Ten kdo vymýšlel scénář odfláknul snad i klišé. Kdybych chtěla vyjmenovat všechny okamžiky, kdy tohle nedává smysl, tak bych odvyprávěla celý film. Ne že by to trvalo dlouho, protože stejně většina jsou akční scény. Bohužel ale ani ty už nebaví. Aspoň, že to mělo jenom hodinu a půl. ()

Likan7

Ty dva kluky mám hrozně rád. Oba předchozí díly jsou koukatelný jen díky nim. Tuckerova huba a Chanovo kaskadérství spojený s jeho komediálním talentem je brilantní kombo. Ve trojce už ale skoro nic z toho nedostáváme. Jackie už má nějaký ten věk a tak se drží hodně zkrátka. Tucker se sice snaží hláškovat o 106, ale už to není tak dobrý jako před tím. Jako film to vlastně stojí dost za prd, ale jejich chemie to drží zuby nehty nad vodou. ()

rublik05

Třetí pokračování Křižovatky smrti je kvalitativně ze všech dílů jednoznačně nejhorší, jelikož ubylo akčních scén, přidala se hromada nezáživných dialogů, rodinné citečky, nějaká logika šla zcela stranou, co však zůstalo, je stále stejná porce zábavy, o kterou se stará především Chris Tucker, Jackie Chan si střihne pár docela dobrých soubojů, nicméně jde poznat, že mu věk už nedovoluje předvádět takové šílenosti, jako v předchozích dvou dílech. Příběhově se pohybujeme v těžkým průměru, sérii bohužel znatelně dochází dech. Nejedná se o žádnou katastrofu, avšak radostí z filmu skákat nikdo asi také nebude. 5/10. ()

KdG

Sice třetí díl je o malinko slabší ale Chris to vytáhnul, a pořád je to nadprůměrná podívaná. ()

Martini98

Proč musí být ti černoši tak ukecaní a občas až trapní! Celkově je tento díl nejslabší, ale baví zhruba stejně jak dvojka. Také závěrečné finále nezklamalo. ()

TSZ

Člověk sledováním těchto filmů asi zdegeneruje. Vtipy, u kterých jsem v úvodu jedničky kroutil očima, se mi už ve trojce zdály relativně vtipné a k "uchechtnutí". Ten třetí díl tedy utekl poměrně rychle a bezbolestně, nicméně je fajn že už je to konec. ()

LukeSharp

Stále ještě trošku vtipné,ale už značně ubylo akce. Ratner to vzal za špatný konec a vůbec nevyužil Jackieho(kterému i po několika posledních průserech stále věřím) a jelikož je to můj oblíbenec no tak mě děsně nasral. Rush hour je průměrná podívaná s pěknýma holkama,párem dobrých fórků a vcelku slušnou akcí,ale do čtyřky bych už se raději nepouštěl. A nebo když už tak za kameru dát někoho odvážnějšího kdo tam narve nějakou tu akci. 55% ()

jojoping

Ďalší z rady filmov, ktoré sa na nič nehrajú, ich jediným poslaním je zabaviť diváka. A tomuto filmu sa to viac-menej podarilo.Miestami na mňa pôsobil Jacke Chan trochu unudene a Chris Tucker zas trochu ujeto. Medzi nimi to veľmi nešlapalo, scenár bol slabý a napriek tomu, výsledný dojem nebol najhorší a ja som si pri tomto filme dobre oddýchol a miestami aj zabavil. ()

ktzc

Předchozí dva díly byly rozhodně lepší, o tom žádná. Ale to neznamená, že by tenhle byl nějak špatnej. Jako obvykle sem padal smíchy, Jackie Chan i Chris Tucker byli skvělí. Scénář trochu chabej, ale to zachraňujou akční scény a kotel hlášek. Třeba rozhovor Chrise a Mistra Dojo, nebo když nechali při výslechu překládat jeptišku. Chtělo by to více Jackieho kaskadérských kousků, krapet lepší scénář a vyrovnalo by se to jedničce i dvojce ()

Brett Ratner v Spielbergových službách

Brett Ratner v Spielbergových službách

12.05.2011

Posledním filmem, který jsme od něj viděli, byla Křižovatka smrti 3 z roku 2007. Pak měl velké plány se čtvrtým Policajtem v Beverly Hills, ale nic z toho nebylo. Momentálně dokončil krimikomedii… (více)

Nicolas Cage je duch...

Nicolas Cage je duch...

28.06.2008

...herce, kterým kdysi býval, říkáte si. Ano, to taky. Ale naše souvislost směřuje k polit-thrilleru The Ghost Romana Polanského. Tomu to nedávno nevyšlo s historickým velkofilmem Pompeii (to víte, v… (více)

Eddie Murphy je neuvěřitelně mrňavý

Eddie Murphy je neuvěřitelně mrňavý

23.04.2008

Kdo si chce na něj šlápnout? Moment, ne všichni najednou! ;-) Studio Universal už nějakou dobu plánuje komediálně laděný remake klasiky z roku 1957 The Incredible Shrinking Man. Původní verze s… (více)

Budoucnost bude průměrná

Budoucnost bude průměrná

21.03.2008

Brett Ratner a Len Wiseman jsou jako bráchové. Oba rutinéři, kteří se vyšvihli na výsluní díky úspěšným, ale nikterak zázračným akčním sériím (Křižovatka smrti a Underworld), pak dostali šanci… (více)