Sam přijde při zemětřesení o otce. Její tatínek se před svou smrtí oženil s přítelkyní Fionu, matkou dvou dcer. A tak má Sam rázem nevlastní sestry, a protože otec údajně nic na ni nepřepsal, celý majetek má v rukou Fiona. Sam je teď v posledním ročníku střední školy a chce jít studovat na univerzitu. Jenže macecha se stará o to, aby její nevlastní dcera místo přípravy na přijetí pořádně pracovala v rodinné restauraci. Sam si po večerech chatuje s jistým studentem z její školy. Oba však vystupují anonymně. Když Sam zjistí, že jejím vysněným přítelem je nejpopulárnější student jejího ročníku a úspěšný hráč fotbalu, poleká se a snaží se zůstat v anonymitě. Nakonec vyrazí na maturitní bál a jako pravá Popelka tady něco při útěku ztratí. Je to mobil a její vyvolený ho najde. Jenže Sam musí dál bojovat s nevlastními sestrami i macechou. Navíc najde vzkaz od svého mrtvého otce... (TV Nova)

katuska138

Komedie vhodná pro patnáctileté slečny. Ale jo, chvilkami mi u toho bylo vážně milo. A Jimmy Eat World na konci mě nutí dát ještě o hvězdičku navíc. ()

togaf

Bratři Grimmové se otáčejí v hrobě. Aspoň, že tam hrají hezcí herci. Jedna hvězdička z odvahu takhle zprznit pohádku, druhá za Hilary a Chada. ()

kajas

Co byste chtěli od teenagerovské verze pohádky o Popelce? Náhodou to byla velice příjemná podívaná s moc sympatickou Hilary a jejím pohledným "princem". Kdyby se macecha s dcerami tolik nepředváděly, možná bych hodnocení ještě zvedla. ()

dee-key

Čekajíc klasickou americkou volovinku pro malé holky a dočkaje se docela příjemného remakeu na světoznámou pohádku.Dá se na to koukat,když vypnete zvuk. ()

Nuala

Upřímně, bylo to přesně takové, jak jsem čekala... Přeslazené, typicky americké, v mnoha ohledech trapné a ve všech ohledech předvídatelné. Písničky ve filmu se mi nelíbily, postavám by zajímavější charaktery napsalo i dvouleté dítě a konec... tekla všude šlehačka, cukr, čokoláda... prostě spousta sladkého hnusu, až se divím, že se v tom ti herci neutopili... Co se "herectví" týče, škoda mluvit. Za zmínku stojí snad jen Chad Michael Murray a to spíše za sympatické vystupování než za nějaké umění. No, takže doporučuju lidem v depresi, trapnost snímku vás rozesměje, ať už chcete nebo ne. :) ()

Hees

Pekná komedio romantická zábavka na jedno pozretie kde Hilary Duff plný rolu záchrancu celého filmu.Bez nej by tento film stál za nič.Takto aspoň stojí za lepšie dve hviezdičky a miestami baví a určite neuráža. ()

Elyssea

Jsem "teen" tak snad můžu říct, že mi to tak děsné nepřijde:) Chad má nějaké to klučičí kouzlo a minimálně je to pro náctileté holky těžká romantika. Oddechovka, která se skvěle hodí, když váš mozek odmítá přemýšlet (třeba v pátek večer). :) ()

Langy10

Řekl bych, že tento film byl krásný, ale nadrouho stranu to bylo o nicem a moc puberťácký... Hilary Duff byla pecková! :) ()

Eriol

3 hvězdičky za relativně svěží scénář, příjemný popík a Hilary Duff. Pokud chcete vidět romantickou komedii, pak jděte na tento film. ()

Zuzanka.R

Popelka prevedena do formy pitome komedie, kterych uz vzniklo opravdu hodne. Tolik trapnych a naivnich scen najednou se jen tak nekde nevidi.... ()

KajusaK

Popelka která ztratila mobil? No to tu ještě nebylo. Hilary Duff opět k nepřežití. Jinak v pořádku i vtip tam sem tam nějaký byl. ()

animaxis

Nejdříve mi film přišel docela fajn. Měl prostě poukázat na trápení jedné holky kterou všichni považují za nicku. Jenže film i přes tento fakt začal být strašně otravný. A navíc mi příšel debilní konec, ale ani ne tak proto že by byl prostě debilní, jen se k filmu vůbec nehodil. Dokonce ani logicky ne. !!SPOILER!! Takže třeba naše "moderní Popelka" vynadá nejhezčímu klukovi ze školy že jí říkal jak jí má rád a nakonec se jí jen vysmál, ale hned potom co se ten samý kluk rozhodne skocčit se zápasem tak se mu "Popelka" ovyne kolem krku a konec? Happy end? ()

MJMilan

Zajímavý nápad, ale to je tak všechno, co bych k tomu řekl. Docela slaďárna na pohádkový příběh o Popelce, ale tak to asi producenti filmu chtěli. ()

kocik1

Kdyby Moderní Popelku natočil třeba Tarantino, určitě by neopomněl zdůraznit tupost zamilovaného Austina, který, i když Popelce několikrát šlápne na nohu či kuří oko, nepozná ji. To ale Sam vůbec nevadí, přesto za ním přileze do šatny a udělá ze sebe přede všemi kašpara. Tohle není Popelka, moderní ani nemoderní. Tohle je unifikovaná americká romantická sr...a o lásce ze střední školy.:-( ()