Sam přijde při zemětřesení o otce. Její tatínek se před svou smrtí oženil s přítelkyní Fionu, matkou dvou dcer. A tak má Sam rázem nevlastní sestry, a protože otec údajně nic na ni nepřepsal, celý majetek má v rukou Fiona. Sam je teď v posledním ročníku střední školy a chce jít studovat na univerzitu. Jenže macecha se stará o to, aby její nevlastní dcera místo přípravy na přijetí pořádně pracovala v rodinné restauraci. Sam si po večerech chatuje s jistým studentem z její školy. Oba však vystupují anonymně. Když Sam zjistí, že jejím vysněným přítelem je nejpopulárnější student jejího ročníku a úspěšný hráč fotbalu, poleká se a snaží se zůstat v anonymitě. Nakonec vyrazí na maturitní bál a jako pravá Popelka tady něco při útěku ztratí. Je to mobil a její vyvolený ho najde. Jenže Sam musí dál bojovat s nevlastními sestrami i macechou. Navíc najde vzkaz od svého mrtvého otce... (TV Nova)

elisinka

Celý tenhle film je slaďoučky dojemný stejně jako úsměv Hillary Duff. Jsem ale hodně zaujatá proti filmům ze středních amerických škol a takovým romantickým dvojnásob. Jednu hvězdičku uděluji jen za práci natočit takový film a za dobrý konec. A žili spolu šťastně až do smrti:) ()

Evushe

Pohádka pro 12-ti letý slečny, ale na pohádky pro tříletý děti se taky díváme a líbí se nám:) Nejvíc vás asi rozesměje to, co myšleno jako vtip nebylo (u mě to bylo skandování "Servírka, servírka, servírka!!!!":D). ()

Suzie1 odpad!

Holka, která je nic, se zabouchne do kluka kterej je někdo. Zcela nečekaně je to ,,král" školy a hráč amerického fotbalu. Nemožné se stane možným a zamilujou se. A znovu! Bože, totálně celý děj filmu se dá odpozorovat už z názvu, z popisu už je to jasné každému. Tisíckrát omílaný příběh, kterej už není víc než k smíchu. Jen tady je to zaobalené do něčeho jako je chatování a prvků popelky. ALE pořád je to TO SAMÉ. Naprosto promarněný čas. ()

TommyDiamond

Když se člověk mrkne do filmografie Hilary Duff,asi mu bude jasné,že nemůže čekat víc než romantickou komedii. Tento film pro dvanáctileté puberťačky,kde H.Duff jako ošklivé kačátko,které bydlí se svou zlou macechou,nakonec sbalí pragmatického kapitána fotbalového mužstva Austina Amese(Ch.M.Murray). A nemyslete si,Austin Ames je shodou okolností nejhezčí kluk na škole. Jediný kdo udržuje ve filmu humor je macecha naší hlavní aktérky Fiona( J.Coolidge- Stiflerova máma) a její lehce natvrdlé dcerušky. Osobně doporučuji se na film vůbec nedívat. Celkově 11% ()

liberita

V rámci tínedžerských komédií inšpirovaných klasickými rozprávkovými príbehmi je Moderná Popoluška šedý priemer podobne ako napríklad Kráľovná ročníka, čo je vysokoškolská variácia na Snehulienku s Amandou Bynes. Jej plusom však je, že sa neberie veľmi vážne a zbytočne nepreháňa, osvedčené prvky nahrádza novými a pôsobí to nie nasilu, ale celkom osviežujúco. A tak Popoluška po odchode z plesu alias Hallowenskej party nestráca črievičku, ale mobil a so svojím princom chatuje na internete. Hillary Duff je sympatická a roztomilá, na Chada Michaela Murraya sa tiež dá pozerať a jej kamarát plus punkerka v rozhlase pobavia. Stále však zostáva filmom, ktorý si užijú hlavne násťroční či ktorý príde vhod akurát tak na zabitie voľného času. ()

Judy24

Není to tak špatné...ne, pardon, kecám...není to úplně katastrofální. Chad Michael Murray je sympaťák a jako sofistikovaný princ i docela uvěřitelný a v rámci mezí se mi i líbilo, jak převedli samotný příběh. Jenže.... kazí to pár základních věcí - tak třeba Hilary Duff neumí zahrát nesebevědomou umolousanou Popelku (A její problémy o tom, že má "tak strašné auto", bych fakt chtěla mít...) a přehrává tak, že má občas člověk chuť jí dát facku (Další ukázka toho, jak dabing zakrývá to, že někdo neumí hrát.). A spousta věcí je přehnaná tak moc, že pohádková "reálnost" mizí - například přezelený trávník, obě dvě sestry, "konkurz" na Popelku etc., etc.... Je to škoda, protože to mohl být tak prima film pro patnáctileté naivky... ()

Nufa

Sice pořád jedno a to samé, ale dívatelné to rozhodně bylo. Pár vtipných scén, krásná hudba, škoda jen toho příběhu. ()

Najt

Zkrátka průměrná teenagerovská romantická komedie, kterých v tomto období vzniklo hafo. Dávám to hodnocení vyšší protože se mě tahle variace prostě líbí. Zaujaly mě postavy, taková ta středoškolsko americko venkovská atmosféra a příběh a charakter hlavní postavy. Navíc Hillary mám rád a tady, ikdyž je to stále děcko mě učarovala. ()

HarveyDent

Tisíckrát omílané, v kabátku pro dnešní coool holky, co čtou Bravogirl a bůhví ještě jaký s*ačky a staví si image jen na ještě větší kopě coooooooool (rozuměj idiotských) jokeů. Jediné, co tu pobaví jsou vydařené gagy Cartera (př.: Zorro) a neherecká kráska Hilary Duff, u níž se jen stačí zatvářit unuděně a dá se to počítat jako nešťastná. 40% ()

tereza.s

Když tohle u nás ještě nebylo a mělo to premiéru v USA, viděla jsem tenhle film použitý do reklamy na jeden telefon. Ten telefon jsem potom musela samozřejmě mít a taky měla. Pak jsem na tenhle film zapoměla a rostla, a rostla až jsem ho nedávno viděla v televizi. Ještě, že už ten telefon nemám. Aby mě něco spojovalo s touhle předělávkou popelky, ne to opravdu nechci. Takže, nechci to u sebe odsoudit úplně, protože jsem se chvilkama opravdu bavila, ale zázrak to rozhodně nebyl. A teď lituju, že jsem se na to nekoukla když jsem byla ještě malá, třeba bych měla pocit jiný. Ne jen to, že opravdu nikdy nechci být popelkou a už vůbec ne v dnešní době. ()

LukKon

Keď ste chorý a ležíte v horúčkach v posteli ako ja, tak sa vám budú filmy ako je tento aj celkom páčiť. Hillary a Chadovi to spolu celkom aj seklo. ()

jafuska

ačkoliv mám ráda romantické filmy, tak toto se moc nepovedlo, herečku mám ráda, ale tím to končí, děj mě vůbec nepřesvědčil, velká škoda, ()

yaqwsx

Budiž slušný nápad! Budiž slušný rozpočet. Budižto romaTIKA. Budiž klišé. Budiž HIllary Duff. Budiž to v kytkách.... ()

Brano

Tento film ma príjemne prekvapil. Táto moderná verzia známej rozprávky sa mi celkom páčila. Síce sa to samozrejme nedá brať vážne, ale je to predsa len rozprávka, kde sa fantázii medze nekladú. Hlavná dvojica pôsobila tiež príjemne. Na vyššie hodnotenie mi už len chýbalo, aby niekto dal na tvár tým trom kreatúram :D Hodnotím ako taký lepší priemer. ()