Sam přijde při zemětřesení o otce. Její tatínek se před svou smrtí oženil s přítelkyní Fionu, matkou dvou dcer. A tak má Sam rázem nevlastní sestry, a protože otec údajně nic na ni nepřepsal, celý majetek má v rukou Fiona. Sam je teď v posledním ročníku střední školy a chce jít studovat na univerzitu. Jenže macecha se stará o to, aby její nevlastní dcera místo přípravy na přijetí pořádně pracovala v rodinné restauraci. Sam si po večerech chatuje s jistým studentem z její školy. Oba však vystupují anonymně. Když Sam zjistí, že jejím vysněným přítelem je nejpopulárnější student jejího ročníku a úspěšný hráč fotbalu, poleká se a snaží se zůstat v anonymitě. Nakonec vyrazí na maturitní bál a jako pravá Popelka tady něco při útěku ztratí. Je to mobil a její vyvolený ho najde. Jenže Sam musí dál bojovat s nevlastními sestrami i macechou. Navíc najde vzkaz od svého mrtvého otce... (TV Nova)

lucinkapes

Skvely pribeh a byla by to i moc pekna komedie a romanticka zalezitost az na jednu vec - karikaturicke a uchylne postavy macecha a jeji vlastni dcery - to pokazilo celkovy dojem jak jen to slo. Nebyt tohoto faktu davam 5 hvezdicek. Vzhledem k tomu ze musim hodnotit cely film a dojem a nejen vinikajici Hilary Duff, Reginu King a dalsi musim dat pouze 3 hvezdicky. ()

laserr

Přeslazené i na pohádku, Hillary Duff neumí hrát(a pěkná taky moc není), nezajímavé vedlejší postavy, zaběhnutá klišé...někdy je vážně těžké hledat důvod pro jednu jedinou hvězdičku. Tady je to součást malilinkatých věcí, co mě na tomto filmu zaujala a přiměla mě neusnout již ze startu... ()

jilda

Na sledování takového filmu asi musíte být průměrně hloupý americký student. Jinak strávíte 92 minut nudy a trapných vtipů. ()

Mrs.Bailey

Nikdy jsem nebyla ten typ, který žral romantické komedie, tak je mi vlastně záhadou, jak jsem se k tomuto filmu dostala. Každopádně od těch mých 16. narozenin jsem viděla Moderní Popelku stokrát. Je to celé velmi jednoduché, předvídatelné, občas se najdou i trapné scény... asi to bude tou mou naivitou v povaze, že mně tenhle film vždycky přidá na náladě a taky si zavzpomínám na střední školu:) Hilary Duff je sympatická a držíte jí palce, Carter je super kamarád, Austin fešák. Nenáročná pohodovka mezi učením či na sobotní dopoledne, která mě prostě pokaždé baví :) ()

Lilloos

Chápu nízké hodnocení, kdybych měla být objektivní, taky bych s hvězdami šetřila. Jenže snímek jsem jako malá zbožňovala a jisté nepochopitelné kouzlo si pro mě zachovává dodnes. A nebo je za tím jen nostalgie? Kdo ví, ale citát "Nedovol, aby tě strach z prohry vyřadil ze hry" si budu pamatovat ještě hodně dlouho. ()

Juja

Scény s "macechou" mě vyloženě urážely, něco tak laciného se hned tak nevidí. Na druhou stranu - co jsem sakra čekala? ()

Mallyyy

Našel jsem tu Hilary Duff, zábavu, romantiku a Stiflerovu mámu. Ideální pro relaxační den.... Jinak pořád dokola o Popelce, ale je to poněkud lepší než se Selenou Gomezovou... ()

tyna97

– „Ta dívka, která byla na plese, tam něco ztratila. Co to bylo?“ – „Rybu!“ Potrhlá popelkovská komedie, kterou mám už od dětství mc ráda. Coolidge jako macecha (která mi chvílemi přišla na takovou tu „zlou královnu“ až moc přátelská), nádherná Hilary Duff jako Popelka v teniskách, dvě ztřeštěné neustále hádající se sestry (prý dvojčata, byla to jen minuta a šestadvacet vteřin!). Komedie dost nabitá jemným humorem, která mě, jakožto už vyrostlou z těchto komedií pro dospívající, stále baví. ()

MarleyCZ

Ty americké filmy o holce,kterou nikdo nemá rád mě už docela unavují. Jediné co mi zlepšilo náladu byly některé komediální záběry, jinak na tomto filmu nic zajímavého není. Hilary Duff je podle mě špatná hereča, ale film není jen o hercích, ale i o scénáři. 31% ()

mafe

Nevidel som, no v blízkej dobe by som mal. Môjmu dievčaťu sa tento film pravdepodobne veľmi páči:D Moje zlato, milujem ťa :-* ()

Patryska

Před pár lety můj nejoblíbenější film. Podle mě skvělé obsazení. Hilary Duff mám moc ráda a do Chada Michaela Murraye se nedalo nezamilovat. Zkrátka moc pěkný a zajímavý remake tak známé, oblíbené pohádky. Pro puberťáky a dospělé, kteří tento žánr mají rádi, jak dělané. ()

Olík

Ať se tato poetická komedie jmenuje, jak chce, ať se Jennifer Coolidge třeba umacechuje k smrti, ať si příběh sebelépe kopíruje prastaré vyprávění, které je v našich končinách známé díky zpracování Boženy Němcové, tohle není o Popelce. Tohle je o Hilary Duff léta páně 2004 a jako takové je to celé nezralé, přeslazené, kýčovité, patetické, laciné a místy až zbytečné. ()

Wargoo

Neoriginálne, stupídne, americké, dementné... a Stiflerova máma !!! Duff je mi nesympatická a hereckého talentu má ako Nora Mojsejová sebareflexie !!! 1 hviezdu dávam, pretože som to pozeral po opici, a som rád, že nič komplikovanejšie vtedy nešlo ! 1*, 16,912% ()