Sam přijde při zemětřesení o otce. Její tatínek se před svou smrtí oženil s přítelkyní Fionu, matkou dvou dcer. A tak má Sam rázem nevlastní sestry, a protože otec údajně nic na ni nepřepsal, celý majetek má v rukou Fiona. Sam je teď v posledním ročníku střední školy a chce jít studovat na univerzitu. Jenže macecha se stará o to, aby její nevlastní dcera místo přípravy na přijetí pořádně pracovala v rodinné restauraci. Sam si po večerech chatuje s jistým studentem z její školy. Oba však vystupují anonymně. Když Sam zjistí, že jejím vysněným přítelem je nejpopulárnější student jejího ročníku a úspěšný hráč fotbalu, poleká se a snaží se zůstat v anonymitě. Nakonec vyrazí na maturitní bál a jako pravá Popelka tady něco při útěku ztratí. Je to mobil a její vyvolený ho najde. Jenže Sam musí dál bojovat s nevlastními sestrami i macechou. Navíc najde vzkaz od svého mrtvého otce... (TV Nova)

ARI50

Mám prostě tenhle film rád a hodně nenudím se vůbec a dobře se bavím a co se týče pěkné Hilary dobře svoji roli zahrála a to samé platí pro Chad Michael Murray. A co pak že popelka ztratila rybu. hudba je skvělá. ()

Mikah

Po dlouhé době jsem si pustila film podobného ražení a jsem za to ráda, protože byl velmi příjemný. Na rozdíl od většiny současných amerických studentských komedií neobsahuje nic vulgárního, takže se skutečně jedná o pohádku v moderním prostředí a jako taková mě docela dobře zabavila. Jen občas přemýšlím, jestli to v USA opravdu chodí tak, jako ve filmech, tedy zda jsou ti mladí lidé skutečně tak stupidní a neuvěřitelně povrchní – to mi na celém příběhu připadalo jako to nejméně realistické. ()

Kamca_

Příjemná romantická komedie. Ale na 100% to určitě nemá. Já dávám 65%. A koukala jsem na herecké obsazení a opravdu tam Joshua Jackson nebyl. ()

Handle

Přeslazená, ale koukatelná pohádka pro holky co milují Hilay Duff a strááášně se jim líbí překrááásný Chad Michael Murray... :) Největším přínosem bylo asi motto ''Nikdy nedovol, aby Tě strach z prohry vyřadil ze hry''... ()

Tommassi3

"Rondo, jsou nádherný !! Ale nemůžu si ty šaty vzít !!" - "Ale můžeš !! Navíc ty šaty už jsou v tý krabici tak dlouho, že si prostě zaslouží vyrazit !!" ;) ()

Hismael

Čtete Bravo girl? Je vám něco kolem 13 let? Máte rádi trapné americké komedie? Pokud jste na všechny 3 otázky odpověděli ano, mohlo by se vám to líbit. ()

svik

Ano divíte se proč tolik co? Povím vám to nechápu to saám , ale mne to připadalo jako nepostradatelný originál romantického bláznovství a vzpomínaám na to s radostí dodnes. ()

zablaga

Asi príliš cliché "teenage" komédia, ale napriek tomu, to má rozhodne svoje čaro...To si vždy pozriem..a žili šťastne až do smrti..:-)) ()

Marek1991

Film pre deti a mládež, ktorý oplýva americkými reáliami. Môže sa zdať prehnaný, ale ono v skutočnosti to v mnohých prípadoch v USA tak je. Je to romantická komédia bez väčších trápností s Hilary Duff, ktorú mám ako herečku rád. Skúste sa aspoň na chvíľu preniesť mysľou do detských čias, mládežníckych lások a potom možno trocha precitnete. Pekný rodinný film s myšlienkou a poučením pre deti a mládež. Roztomilý film s moderným príbehom starej známej rozprávky. ()

Kryton odpad!

Raději mám tu naší Popelku s Libuškou Šafránkovou. Toto je s prominutím odpadní artikl pro konzumní smetiště. ()

depony

Nevím, jak se s tím vypořádat. Místama vtipné, hlavní představitelé půvabní a "charismatičtí", padouši škaredí a hloupí ... u romantických komedií s dobrým koncem brečím ani ne tak na tím šťastným koncem, ale nad tím vykonstruovaným a pokaždé stejným závěrem. Sam coby Popelka si nechal doslova s*át na hlavu, střední školu, kde studenti servírku považují za póvl bych nechal od základu opakovat základní školu. A naprosto chápu to horko :) to tady dělá s lidma divy:)) ()

Rosana

Já mám ráda pohádky, i když jsou v moderním provedení. Popelka je klasický příběh, který vždycky zahřeje u srdce a sledovat, jak chuděra ztratí mobil místo střevíčku je také sranda. ()

ivishka

Pohádková realita - to je něco pro mě. Tenhle snímek znám úplně celý nazpaměť, protože už od roku 2004 jsem ho zahlédla NEJMÉNĚ 10x a pořád na něm nacházím něco z čeho doslova ležím na zemi. Mám ráda naivitu pohádek a "pana prince na bílém koni"(nebo v nějakém tom nadupaném autíčku), kterého popelka kromě internetu střetne jak také jinak než na plese uprostřed sálu a před půlnocí musí zase běžet za macechou a jejími dvěma hroznými dcerami.. Jako velký paradox zde figurují náznaky moderna, které souvisejí s pohádkou(kromě podivného maškarního plesu atd)-např.střevíček-mobil,princ-fotbalový kapitán atd...Naivní to přiznávám ale KTERÁ POHÁDKA NENÍ NAIVNÍ? Na závěr snad jen: "Nedovol, aby tě strach z prohry vyřadil ze hry." ()

JJ.Gibson

Ne úplně vydařený remake klasiky. Sice spojení Popelky s přítomností se více méně povedlo, ale všechno je to zabalené v šíleně sladkém pozlátku. Strašně moc velký slaďák, né že by neměl být, ale tohodle už bylo opravdu přes příliš. Vytratilo se kouzlo klasického příběhu a to film uvrhuje do podprůměrného love story... ()

blackrain

Neškodná hloupost, kterých se v tv objevuje velké množství. Tahle se nechala inspirovat světoznámou Popelkou, takže nic originálního. Prostě Popelka neztratí střevíček, ale mobilní telefon. Nejezdí v kočáře z dýně, ale v mercedesu a má za kamaráda Zoro Mstitele. ()

jajinka

Krásná romantická komedie, nebo spíše "slaďák". Téměř klasický pohádkový námět zasazen do dnešního světa mezi teenagery. Skvělé obsazení postav, další nezapomenutelný výkon Jennifer Coolidge :-) a jako samozřejmě všechny pohádky končí happyendem a zlo je po zásluze potrestáno... ()

K.I.N.G.

"Chci Rychle a zběsile. Nechci Řidiče slečny Daisy". Tak takové hlášky si milá Hilary Duffová a hlavně teda Marku Rosmane můžete strčit do prdele i se svým týmem kokotských herců. Opravdu ubohé americké hovno. Ikdyž jsem věděl, co od toho mám čekal, pustil jsem si to. Moje chyba, přiznávám. Ale stejně si myslím, že by na obalu mělo být napsáno "Tento film není vhodný pro rozumné a zdravé lidi". ()