Trojice půvabných a mimořádně schopných agentek Dylan, Alex a Natalie pracuje pro záhadného milionáře Charlese Townsenda, kterého ovšem nikdy neviděly. Kontakt s nimi udržuje pouze prostřednictvím telefonu a svérázného asistenta Bosleyho. Čeká je velká akce. Byl unesen milionář Eric Knox a s ním byl ukraden jeho převratný software, který umožňuje najít a sledovat každého, kdo používá telefon. Jeho asistentka Vivian Woodová podezírá jejich konkurenta Rogera Corwina, který se nedávno pokusil koupit Knoxovu společnost. Andílci proto soustředí pozornost právě na něj. Nejprve v čínském masážním salonu milionáře uspí, zkopírují jeho elektronický diář a získají odlitky jeho klíčů. Potom proniknou na jeho party, a zatímco Natalie flirtuje se sympatickým barmanem Petem, Dylan s Alex si všimnou zabijáka Hubeňoura, který se podílel na Knoxově únosu. Během pronásledování s ním svedou souboj v zadních uličkách a objeví místo, kde je ukryt Knox. Zbývá získat zpět jeho software. Andílci získají přístup k hlavnímu počítači v Corwinově podniku. Dylan se po akci sblíží s Knoxem, který jí vypráví o svém otci, který zemřel, když byl zrazen nejlepším přítelem. Hubeňour zavraždí Corwina, Vivian unese Bosleyho a trojice andílků se stane terčem vražedného útoku. (TV Nova)

Martin741

Mam rad Cameron Diaz aj sikmoocko Lucy Liu, ale nenavidim scenar k tomuto filmu. A k reziserskej praci McG mam vyslovene odpor. 5 % ()

cariada

Akční kokotina na entou. Celé je to postavené na trikách a neustálé akci třech sličních agentkách co nejdou zabít. Sem tam je to i vtipné. Děj to nemá téměř žádný ,no má ,ale ten je nepodstatný. Na můj vkus je to moc přeplácaný a přehnaný. ()

Streeper

Známa ženská akční trojka, která nezklame ale ani nenadchne. Nejvíc se mi na filmu prostě líbí Bill Murray, u jeho scén jsem se vždy smála. Lucy Liu jako domina byla naprosto úžasná, Cameron Diaz mi dost lezla na nervy a Drew Barrymore vlastně ani nemusela hrát. ()

C0r0ner

Lacinost filmu je vidět hned na první pohled a nezachraňuje ho ani kupodivu velmi kvalitní obsazení. Na původní předlohu mě chuť přešla asi tak po pěti minutách, protože i kdyby to bylo mnohem lepší, tak to z bahna průměrnosti nevystoupí. Šokem samozřejmě bylo ohlášení dvojky. 30% ()

Juto

Hladký, príjemný, rýchlo sa rozvíjajúci a veselý akčný film. Dievčatá sú báječné. A taký je aj film. 6/10 ()

Seag

čakal som nieco lepšie, ale toto bolo velmi slabé. Drew Barrymore a Lucy Liu my tam vôbec nesadli. Som velmi sklamaný. Toto nieje ani priemer ()

messiah

Troufám si hodnotit i přesto že jsem uprostřed filmu dvacet minut spal, ale nezdálo se mi že bych o mnoho přišel. Je to prostě taková nudná blbost...a kozy to nezachráněj. ()

WolfR

Film Charlieho andílci je natočen stylem klipu a je naprosto bezdějový. Je to taková komediální akční oddechovka, která si na nic nehraje a má za účel pobavit. K tomu tam najdete tři sexy speciální agentky. Ale jinak herecké výkony obecně jsou velmi špatné, kromě vynikajícího Crispina Glovera. Některé akční scény jsou v celku dobré, ovšem to nestačí aby byl film dobrý. Ale jinak příjemná oddechovka. 2 hvězdy. ()

KajusaK

Prostě super komedie s úžasnou Drew Barrymore a Cameron Diaz. Vtipné, napínavé a skvělý akční film. Děj je docela předvídatelný ale nevadí :) ()

mortak

Tři sexy herečky si hrají na tajné agentky - jednu hvězdu za každou z nich. A celek taky za tři hvězdy, protože se mi tohle nezávazné blbnutí na kvadrát jako muži líbí daleko víc než záchranná mise Wonder Woman, která se rozhodla spasit muže i zemi zároveň. Meetoosačky prominou, ale jsem prostě sexistické prasátko. ()

otík

Pohodová oddychovka a na rozdíl od dvojky to není tak uhozené a přeplácané. Cool zpomalené záběry, dobré bojové scény a hlavně úžasně úsměvný a vtipny Bill Murray. ()

Prometheus69

Lehce stravitelné, docela zábavné... né moc přehnané a krátké.... jo šlo to. Kdybych to mohl porovnávat z tím dalším dílem... Jinak jo, tipicky akční fantasy B" z komedi prvky. Škoda že v samotném finále kde by od toho člověk čekal nejvíc.... to totálně ztrácí šťavu.... bylo evidentní že to chtějí mít tvůrci hodně rychle za sebou. Škoda. ()

Lachtaan

Charlieho andílci sice budou provždy neformální slátaninou, jejímž tahounem je krása ústředních protagonistek, ale staly se přes veškeré své nedostatky jakýmsi kultem mezi akčními komediemi, na které se dá v naprostém uvolnění koukat každou roční reprízou. Co je ale provždy dokáže zprznit, je připravovaný reboot, do kterého se jako třešnička na dortu nafušovala otřesná Kristen Stewart. ()

adams89

Celkem povedená akční komedie se zajímavým (hlavně pro mužské publikum) hereckým obsazením. Ačkoliv jsou akční scény dost přehnané (na andílky nemá snad ani Arnie nebo Seagal) a nereálné, na holky se dobře dívá a člověk se s nimi skvěle pobaví. Dokonce potom ani tolik nevadí, že je hodně slabá zápletka a že není téměř žádný příběh. Co však musím ale pochválit, tak to je kamera a vizuální stránka filmu. Stručně řečeno, nenáročný film, který nikoho neurazí. Ale že bych se nějak hrnul na druhý díl, tak to zase ne.60% ()

Samuel7

Nenáročná zábava, natočena jen pro pobavení, to se u většiny možná podařilo, ale u mě ne. Akční scény kde křehké dívky během pár sekund vyřídí chlapy jak hory opravdu nemusím a působí trapně. Jinak to ale docela ujde :) ()

Charlieho andílci kompletní?

Charlieho andílci kompletní?

02.07.2018

Remake Charlieho andílků je tutovka a film už v podstatě posledních pár měsíců jen završuje obsazování hlavních postav. Dříve oznámené herečky Kristen Stewart (Stmívání, Personal Shopper) a Lupitu… (více)

Charlieho andílci dostanou další šanci

Charlieho andílci dostanou další šanci

16.09.2015

Převážně komediální herečka Elizabeth Banks (Zack a Miri točí porno) se letos dala na režii. Její Ladíme 2 utržilo 285 milionů dolarů, takže se předpokládalo, že se u trojky nebude měnit dohled.… (více)

Další celovečerák podle seriálu

Další celovečerák podle seriálu

07.07.2009

U nás jsme jej nikdy kdovíjak neznali, ale „na západě“ platil v 80. letech za jeden z nejpopulárnějších policejních seriálů. T. J. Hooker. Když zalovíte v paměti, možná se vám vybaví úvodní scéna z… (více)

Cruise a Stiller opět spojí síly

Cruise a Stiller opět spojí síly

17.02.2009

Čím by byla Tropická bouře bez Toma Cruise? Něčím asi ano, ale určitě by ztratila svůj bezkonkurenčně nejzábavnější prvek. A Tom bude mít opět příležitost dokázat, že je za jistých okolností lepší… (více)