Charlieho andílci

Charlieho anjeli

Akční / Komedie / Dobrodružný / Mysteriózní

USA / Německo, 2000, 98 min

• NinadeL

Podivný kino zážitek, nijaký televizní zážitek, ale hezky se na tom vyšvihly Destiny's child.(4.5.2012)

• Tosim

Ale dvě hvězdičky dávám jen za Crispina Glovera, který je ve své roli naprosto bezchybný.(30.5.2003)

Charlieho andílci jsou povrchní a asi by bylo možné označit je jako „stupidní“, ale čert to vem, když se neberou vážně a jsou tak zábavní. 7/10(7.4.2007)

Sice se jedna jen o takovou akcni blbustku, ale kdyz si clovek potrebuje jen tak odpocinout a nad nicim nepremejslet, je tohle idealni volba. Pribeh by uplne nejhorsi nebyl, ale stejne to je cely zamereny jen na blbnuti tri andilku, ktery je ale nicmene akcni a vtipny a jelikoz se to vlasne deje celou dobu, tak film hodne slusne odsejpa. Navic choreografie docela slusna, hudba taky a krome tri sexy andilku stoji za zminku i spousta vedlejsich roli, jako je Murray, Rockwell, Wilson, LeBlanc, Green a hlavne muj oblibenej Glover. Proste naprosto oddechova zabava za slusny 4*.(19.8.2008)

Pěkný holky, dobrý vtipy, řízná hudba a nezapomenutelný Bill Murray. Svého času jsem na tom byl v kině dvakrát.(23.7.2003)