Charlieho andílci

Drei Engel für Charlie

Charlieho anjeli

Akční / Komedie / Dobrodružný / Mysteriózní

USA / Německo, 2000, 98 min

* za Cameron Diaz, * za Drew Barrymore a * za Lucy Liu(27.5.2004)

Popkorn na jedno podívání .... ale kurevsky vydařený !!!(18.7.2008)

• Tosim

Ale dvě hvězdičky dávám jen za Crispina Glovera, který je ve své roli naprosto bezchybný.(30.5.2003)

Slušná klipárna. Akce neni moc úžasná, ale zase ne zklamáním. Krásná Cameron a její dvě kamarádky hrají, jak se dá, ale nesedí mi u nich tak dobré bojové schopnosti. Hodně uspěchané. Bez příběhu.Celkově poměrně nudné.(19.6.2004)

Čtyři hvězdičky jsou bez debat a neslevím z nich ani náhodou...Permanentní akce, vtipné momenty, výborný cit pro scény a neuvěřitelná energie sršící z ústředního tria zaručují, že jsem si tenhle film maximálně užil...Navíc, na všech hercích je vidět, že se při natáčení opravdu bavili a není divu, že se tenhle pocit přenesl i na mě. Btw Crispin Glover je výtečný, tak geniálního slizouna aby člověk pohledal - scéna, ve které dává Andílkům na frak podbarvená vypalovačkou "Smack My Bitch Up" od Prodigy nemá chybu...A co se týče Andílků - Drew Barrymore je bezva, Cameron Diaz se mi vážně líbila (což nebývá často), no a Lucy Liu - co říct? Její nástup na scénu mi vyrazil dech a její "kontrolorka" by mě bez váhání přiměla koupit bičík :)))...Sečteno a podtrženo - super!(25.6.2004)

• - Scénář filmu byl přepsán asi 30x, než byl považován za vhodný jak pro producenty, tak pro režiséra. Pracovalo na něm celkem 18 různých scénáristů. (viperblade)

• - Jenny McCarthy byla jednou z kandidátek na roli Natalie. (viperblade)

• - Hlavní hrdinky trénovaly denně 8 hodin s mistrem bojového umění po celé 3 měsíce. (viperblade)