Charlieho andílci

Drei Engel für Charlie

Charlieho anjeli

Akční / Komedie / Dobrodružný / Mysteriózní

USA / Německo, 2000, 98 min

Charlieho andílci nabízejí svižnou režii, která spíše než profesionalitou zavání splněným snem McG, což samozřejmě nevadí, ba právě naopak. Přestože samotný příběh není bůhví jak originální, lze z něj cítit nějaký ten svěží náboj, kterým si své fanoušky zcela jistě získá. Crispin Glover byl pro mě obrovským překvapením (ano, je to ten chlapec - otec - z Návratu do budoucnosti), svou roli si totiž neskutečně užil a je třeba uznat, že své postavě dodal skvělý šmrnc, který ostatním, kteří vypadají, jako že hrají zábavné představení se svými přáteli, bohužel chybí. [TOP 19/16 50%](23.10.2006)

Slušná klipárna. Akce neni moc úžasná, ale zase ne zklamáním. Krásná Cameron a její dvě kamarádky hrají, jak se dá, ale nesedí mi u nich tak dobré bojové schopnosti. Hodně uspěchané. Bez příběhu.Celkově poměrně nudné.(19.6.2004)

Prvotriedny glamorous popcorn. Tri sexy holky, fajnovo obsadené vedľajšie úlohy, nadupaný soundtrack, prvotriedna šialená akcia a príjemná dávka humoru. Hlúpy brainwash? Jasné, ale sakramentsky zábavný!(7.9.2008)

Holky, adrenalin, humor. Člověk si čas od času prostě potřebuje odpočinout u podobně „definitivní“ zábavy. Andílci – zvlášť ve druhé půli - svůj účel plní. 60%. Zajímavé komentáře: Melies, choze, numi, joker2, MilesTeg(10.8.2005)

Pěkný holky, dobrý vtipy, řízná hudba a nezapomenutelný Bill Murray. Svého času jsem na tom byl v kině dvakrát.(23.7.2003)

• - Mobilní telefony, které používají andílkové, jsou Nokie 8260. (viperblade)

• - Všimněte si, že ani jedna z hlavních hrdinek nepoužívá strělné zbraně a to proto, že jedna z nich si to prosadila. Prý střelné zbraně patří do rukou padouchů a ne andílků. (cariada)

• - V německy dabované verzi je tajná řeč andílků japonština. (viperblade)