Charlieho andílci

Drei Engel für Charlie

Charlieho anjeli

Akční / Komedie / Dobrodružný / Mysteriózní

USA / Německo, 2000, 98 min

O čem to vlastně bylo? To je asi dotaz, na který je obtížné odpovědět. Prostě o třech holkách jedné soukromé detektivní agentury, které vrtí zadky, vypadají u toho náramně a ještě si efektně podají bandu nepřátel. Akce je hodně, je záměrně přehnaná, stylová a za každou cenu šílená, nutno podotknout, že i velmi dobře natočená. Humor místy docela dobře fungoval. Myšlenku, předpokládám, nikdo nehledá.(12.1.2017)

Prvotriedny glamorous popcorn. Tri sexy holky, fajnovo obsadené vedľajšie úlohy, nadupaný soundtrack, prvotriedna šialená akcia a príjemná dávka humoru. Hlúpy brainwash? Jasné, ale sakramentsky zábavný!(7.9.2008)

5 / 10 Aj napriek tomu, že scenár je chudokrvný ako somálska fitneska a réžia je na môj vkus až príliš videoklipová, ja som sa celkom bavil - a určite nie som sám. Nadsázka, paródia a sebaparódia sa tu zmiešava do príjemnej oddychovej zmesky a mi voľky-nevoľky začíname našim trom anjelikom v ich snažení fandiť - a to je pri takomto filmíku to najdôležitejšie, či nie? PS: Konečná konfrontácia za zvuku pecky Blind od kapely KoRn za to pozretie určite stojí - síce to trvá len pár sekúnd, no o to je ten zážitok silnejší.(8.1.2006)

Popkorn na jedno podívání .... ale kurevsky vydařený !!!(18.7.2008)

• Radyo

Klipovým způsobem natočený film, který na mě působí poněkud nekompaktním a ne zcela logicky poskládaným celkem. Ani půvabné tvářičky hlavních hrdinek nemohou zastínit chatrnou stavbu příběhu, dá-li se v tomto případě o nějakém příběhu vůbec mluvit. Celkově mě tahle taškařice zklamala a mám dojem, že tady šlo více o pobavení herců během natáčení, než o pobavení diváků.(25.7.2002)

• - Scénář filmu byl přepsán asi 30x, než byl považován za vhodný jak pro producenty, tak pro režiséra. Pracovalo na něm celkem 18 různých scénáristů. (viperblade)

• - Hádka mezi Lucy Liu a Billem Murrayem zastavila natáčení na celý jeden den. (viperblade)

• - Jenny McCarthy byla jednou z kandidátek na roli Natalie. (viperblade)