Zvláštní agent Frank Castle provedl další z úspěšných zásahů proti zločinu, když připravil past na gangstera Mickyho a jeho parťáka Bobbyho, který v přestřelce s agenty FBI zahyne. Gangsterský boss Howard Saint zuří, protože Bobby byl jeho syn. Jeho vztek dostane nový směr, když zjistí jméno agenta, který akci připravil. Jeho žena a Bobbyho matka Livia trvá na tom, aby za synův život zaplatila celá Frankova rodina. Zatímco Frank Castle tráví šťastné chvíle s manželkou Marií, synkem Willem a užívá si setkání se svou rozvětvenou rodinou, jeho dům obklíčí komando vedené Saintovým právníkem Quentinem a druhým synem Johnem. Všechny v domě bez milosti postřílí. Marii s Willem se sice podaří ujet, zoufalý Frank je však později najde na molu zavražděné. Vzápětí je obklíčen, brutálně zbit, postřelen a nakonec hozen do moře. Navzdory zraněním přežije. Vrátí se do města a začne připravovat pomstu. Unese Mickyho a rafinovaným "mučením" z něj dostane všechny dostupné informace o Saintovi a jeho rodině. Všichni vědí, že Frank je odhodlán dokončit pomstu a sám přitom zahynout. Posledním krokem definitivně přesvědčí Sainta, že je mu Livia nevěrná s Quentinem, a ten oba zabije. Svolá všechny své muže, dorazí však i Frank, který se nezastaví, dokud bude Howard Saint nebo jeho muži naživu. (TV Nova)

Andresito

Podprůměrný akční snímek, který je slušný pouze ve chvílích, kdy se nebere vážně, viz. super scéna s Rusem. A závěrečná akce taky pár procent k celkovému dojmu přidá. 40% ()

masiko

Ok, je to asi trosku prepaleny hodnoceni, ale ja jsem se tak skvele bavil :D. Minimalisticke a tak suse vtipne. To neskutcne spatne ozvuceni tomu jen pridava. Scena s blondatou ruskou gorillou je pro me nezapomenutelna, vlastne ani nevim, kolikrat jsem si ji uz poustel :D. Trosku smutne sice je, ze komedie to byt nemela, ale cert to vem, ja mam vtipny akcni becka rad! ()

waits

Zase jedná zabitá komiksová příležitost. Temná postava Punishera, která si to u Marvella po vyvraždění vlastní rodiny rozdává se všemi myslitelnými mafiemi a kriminálními skupinami, umožnovala vybudovat silnou atmosféru založenou na pomstě muže, u kterého byla překročena snesitelná mez, kdy je člověk ochoten přijímat svět kolem sebe s porozumněním. Misto toho se divákovi dostalo tuctové podívané bez výraznější hlavní postavy (Thomas Jane, jakoby tušil, že to nebude to pravé, nabízenou roli nejprve dvakrát odmítl) s bezduchými řečmi a se záporákem Travoltou, který hraje, jako když je v rauši. Pochybuju, že se tohle autorům předlohy líbilo, včetně Garha Ennise. Zvláštní je distributorský titul Kat. Odpovědna osoba zřejmě nebyla obeznámena s tím, že jde o komiksovou adaptaci. Tak aspon, že v jiných případech se to ví. Nerad bych do kina vyrážel na Netopýřího a Pavoučího muže, Odvážlivce, Kazetele nebo Hlídače. ()

petikacka

Na tomto filmu se mi líbí, že se vůbec nebere vážně. A i přes tu jeho brutalitu se tu ukazuje i lidská tvář některých postav. Baví mě hlavně sousedi Punishera a pak způsob jakým dostal padoucha Travoltu :-)) Proboha lidi, vźdyť je to podle komiksu! Tak se bavte a nepičujte tady o kvalitě. Za mě 88% ()

TheTrox

V jistých vyjímečných situacích, kdy je právo neučinné, je třeba jednat mimo zákoní rámec, aby bylo dostaženo přirozené spravedlnosti. Toto není pomsta, odplata není hodnotný motiv, jen emocionální reakce, ne pomsta ne .... TREST Film mne velice nadchl ... role jsou zahrány vysoce nadprůměrně ... krásný akčňák !Celkové hodnocení: 90% ()

Darren98

Výjimečně emotivní pojetí nenucenější verze RoboCopa se stejně efektní hudbou (jak hlavní theme hrdiny, tak dojemné scény) a zachovalým old schoolovým trestáním padouchů překonává Kill Billa nejen základním sblížením se s hlavní postavou, ale i emocionální působivostí při závěrečném vykonání trestu. Ve vzorové reprezentaci Marvel Knights s bezkonkurenčním obsazením v čele s Thomasem Janem se napínavý potenciál pro vydatné množství akce udržuje stejně snadno jako občasné vtipné momenty, se kterými se geniálně protne ve scéně s Rusem. ()

Richie24

Tyhle filmy to u mě mají obecně spíš těžké, a když se k tomu přidá ranec klišovitosti a hloupých hemzů, spadají do podprůměru. 2 ** a víc ani ťuk. ()

Bozvav

Dosti pomalý rozjezd, který trošku kazí filmu draw, ale jinak výborná záležitost. Drsné akce přehršel, trocha humoru, skvělý záporák Travolta, Jane ušel.Ve své kategorii rozhodně patří k tomu lepšímu. Snad jen ty dialogy mohly být trochu smyslupnější a taky ve střižně se extra nevytáhli. Nicméně jako celek dobré. za mne 75% ()

Tet.Ew

Oukey, má to hodně much a nepřesností. Ale je to super akčňák. A Travolta je tady tak špatnej až je skvělej. ()

fr3ak

Je to spíš taková blbůstka a jako film o pomstě se to vůbec netváří. Hlavní hrdina mi nepřipadá dostatečně nasranej abych mu to uvěřil, záporák je v pohodě (magoři jdou Travoltovy vždycky), akce je tu akorát, jenže není moc koukatelná, no sečteno podtrženo, kdyby to bylo o trošku kratší a hlavně kdyby si odpustili ty sousedy, kteří mi lezli na nervy možná bych dal i tři hvězdičky. ()

-Marc-

Musím prostě 4* protože tenhle film mám rád. Sice má hrozné chyby a blbosti v sobě ale mě to nevadí. Např. obsadit Johna Travoltu do role záporáka už to samo osobě je nahlavu, mám ho rád, ale jako záporáka? heh. ()

MarleyCZ

Je škoda, že další pokus stvárnit comiks na televizní obrazovky vyhořel v neštěstí. Naprosto zmrvený příběh, hl. postavy bohužel neobstály. Často podprůměrné akční scény jsou výsledkem takto mého špatného hodnocení. Film snad zachránily často zajímavé hlášky, ne moc zbytečných efektů a film natočený ve stylu 90. let, které byly celkem úspěšné na kvalitu akčních filmů. 39% ()

Vakomlok

Příjemná oddychovka, která ze židle nezvedne, ale taky nenaštve. Bitka s přerostlým Rusem byla povedená. Je ale fakt, že z předlohy šlo vyždímat mnohem mnohem víc. ()

Hapretor

Jako "malý" jsem hrál automat - bednu s hrou "Punisher". Rodiče se zhrozili, že jsem byl schopný do této bedny vecpat veškeré měsíční kapesné, což činilo poctivých 200Kč. Jedna hra byla za 5Kč. Spočtěte, kam jsem až došel. Tento film tedy byla povinnost. A líbil se. Poté sem viděl původní film s Dolph Lundgrenem. I když se do role hodil víc, Thomas Jane se mi tady prostě líbil, jak hrál a film mě příjemně pobavil. Hra na PC taky není špatná a jestli bylo toto děláno dle komiksu, to nevím, ale pro sebe vím, že se to povedlo. ()

Wolvie

Moje osobní guilty pleasure,u kterého se pokaždé bavím víc a víc.Příšerní herci (s výjimkou geniálního Travolty :-)),režisér,který zřejmě o předloze bneměl nejmenší potuchy a skvostně béčková akce.Punisher si možná zaslouží kvalitnější adaptaci,ale ať už přijde jakákoliv,zábavnější bude jenom těžko. ()

Zemřel herec Ray Stevenson

Zemřel herec Ray Stevenson

22.05.2023

Max Payne sa prestrieľal do filmu

Max Payne sa prestrieľal do filmu

27.06.2005

Štúdio Fox vypustilo do sveta správu, že plánujú sfilmovať legendárnu akčnú hru MAX PAYNE, ktorá sa vďaka svojej originalite zapísala nezmazateľným atramentom do dejín svojho žánru. Jej príbeh sa… (více)