Zvláštní agent Frank Castle provedl další z úspěšných zásahů proti zločinu, když připravil past na gangstera Mickyho a jeho parťáka Bobbyho, který v přestřelce s agenty FBI zahyne. Gangsterský boss Howard Saint zuří, protože Bobby byl jeho syn. Jeho vztek dostane nový směr, když zjistí jméno agenta, který akci připravil. Jeho žena a Bobbyho matka Livia trvá na tom, aby za synův život zaplatila celá Frankova rodina. Zatímco Frank Castle tráví šťastné chvíle s manželkou Marií, synkem Willem a užívá si setkání se svou rozvětvenou rodinou, jeho dům obklíčí komando vedené Saintovým právníkem Quentinem a druhým synem Johnem. Všechny v domě bez milosti postřílí. Marii s Willem se sice podaří ujet, zoufalý Frank je však později najde na molu zavražděné. Vzápětí je obklíčen, brutálně zbit, postřelen a nakonec hozen do moře. Navzdory zraněním přežije. Vrátí se do města a začne připravovat pomstu. Unese Mickyho a rafinovaným "mučením" z něj dostane všechny dostupné informace o Saintovi a jeho rodině. Všichni vědí, že Frank je odhodlán dokončit pomstu a sám přitom zahynout. Posledním krokem definitivně přesvědčí Sainta, že je mu Livia nevěrná s Quentinem, a ten oba zabije. Svolá všechny své muže, dorazí však i Frank, který se nezastaví, dokud bude Howard Saint nebo jeho muži naživu. (TV Nova)

mira.l odpad!

Může mně někdo vysvětlit, proč jsem si tohle čistý zlo stáhnul?!? A ztratil s ním dvě hodiny času?? ()

BigBang

Zcela komoditní film na téma "padouch zavraždí rodinu úředníka konajícího povinnost, úředník sám vymlátí mafii". Slabším aspektem jsou vložky německého humoru, je jich naštěstí málo. ()

Likan7

Ono je to legrační, vtipný, jenže to legrační a vtipný nechtělo být. Chtěla to být akční temná cesta za pomstou, takže absolutně nechápu, jak tohle mohl někdo schválit. Fakt, že John Travolta není nejhorší herec na place je samo o sobě vše říkající. Chudák Patton, i když dělá na svým písečku co může, ničemu to nepomůže. ()

Smrtholka

Pokud chcete Punisherovi zvýšit hodnocení,ale jste stále skeptičtí, dejte si před filmem jointa. Zbytek za mě dopsali Gary a wuxia. Byly chvíle, kdy jsem se bála patosů a trapných srdcervoucích záběrů na odhodlaného hrdinu, ale Hensleigh jakoby věděl, vystříhal se toho a nasadil krátké, strohé záběry, čímž docela zachránil konečnou scénu. Thomas Jane je charismatický a jeho pár pohledů společně s nakloněnou hlavou jsou éňo ňéno. ()

aik

Skutečně nevím, jak hodnotit tento kýč. Co se tomuto filmu nedá upřít je jeho zábava, po celou dobu jsem se snad nepřestal smát. Jenže jak již napsal někdo předemnou, né vždy je tento smích chtěný i tvůrci (některé scény jsou jak z blbé parodie na akční céčka let minulých). Takže ty dvě hvězdičky jsou skutečně pouze za ten smích, který jak pevně doufám byl tvůrci filmu záměrný. ()

Threepwood

Chtěl bych vědět,jestli režísér natočil tento film přesně tak jak ho chtěl natočit,nebo se někde něco podělalo.Ale musím uznat,že jsem se nasmál daleko víc než u leckterého filmu,označovaného jako komedie(hlavně u souboe s Rusem). ()

KillerZeli odpad!

Jeeee - tak to bylo drsný. Nevim jestli sem to viděl dobře (ke konci sem už přestával dávat pozor), ale vážně hodil do místnosti plný nejlepších nájemných vrahů výbušninu, která je nezabila, pak se postavil do prostřed a nechal se odstřelovat? Debilita největšího kalibru... ()

Railman

Když budete tento snímek brát s nadsázkou, budete se příjemně bavit. Je to taková zábava pro "staromilce". Návrat ke klasickým akčním filmům. Celkově sice slabší, chvílemi povedené. Nejvíc se mi tam asi líbila honička s černým autem. ()

D.I.G

Mám dojem, že absenciou naturálne surových a realistických scén a navyše s hnusne statickou kamerou sa tvorcovský tím snažil znížiť prístupnosť, ale znížili kvalitu. Takýto film potrebuje surovosť ako soľ, tá POMOva poznámka o Seagalovkách tento film presne vystihuje, je to vlastne taký remake Ťažko ho zabiť. Originálny komiks mám rád toto mi pripadalo také vlažné. Páčilo sa mi to ale viac ako adaptácia z 89´. Snaha bola 2,5* ()

dogma97

Tři hvězdy dávám bez rozpaků: herecky mi nikdo nevadil, naopak Will Patton jako Travoltova pravá ruka a Ben Foster jako jeden z trojice sousedů jsou hodně dobří / drobeček Rusák / solidní akční scény / snesitelný příběh / Travoltova hláška "Matka je pryč. Šla na vlak." ()

Tiiso

Film dokázal ve mě probudit neokázalé veselí a hurónský smích. A to skoro ve všech svých aspektech. Bohužel to tvůrci neměli dozajista v úmyslu, jelikož slibovali veskrze temnou jízdu pomsty. Snímek mě posloužil jako výborný prostředek k malému soukromému studiu filmového umění. Kdyby totiž režisér, ještě některé scény zbavil rádoby tvářící se vážnosti, vytvořil by nádhernou parodii na akční snímky. Tam bych pak určité přidal nějakou tu hvězdu. Protože samotná realizace není odvedena špatně. Scény bojů či rvaček mají cosi do sebe. Ale vědomí toho, že film chtěl být silnou a vážnou záležitostí, vše dobré v sobě pohřbil. Je vidět jak krásně se dá vše zkazit když člověk, rozuměj režisér či scénárista, nedokáže odhadnout dobře diváka. Nu což. Jako parodii dávám čtyři hvězdy, jako vážnému akčnímu snímku o pomstě, čert vem komiksovou předlohu, stěží pak jednu hvězdu za operní árii. ()

sigi2 odpad!

Nie žeby som chcel byť "hustý" a dať tomuto filmu za každú cenu to najhoršie hodnotenie. Nie. Ale bola to fakt taká sračka (na to, že to mal byť "áčkový" film), že zlé filmy, ktorým som dal hviezdičku, by sa cítili urazené. ()

TEKAS

Ze začátku film vcelku dobře ubíhal, nic netrvalo moc dlouho, nic se nenatahovalo. V jedné části se to ale pokazilo a trošku jsem se nudila, sice se to ke konci zpravilo, ale hlavní hrdina mě nějak zvlášť neoslovil. Závěrečné vyvražďování patřilo zase k té lepší části filmu. Celkově nic strhujícího, ale k žehlení dobré. ()

BrianStorker

Film rozhodně stojí za shlédnutí. Není vůbec špatně natočen, ale toto téma sypali režiséři z rukávů v 80. letech, jako na běžícím pásu. Snad tisíckrát omílané téma... ()

teuwik

Tento film jsem zařadila mezi nejlepší Marvel filmy. Je to úplně něco jiné než Spider-Man a Kapitán Amerika! Nevládnou tu žádné nadpřirozené síly a to mě dost překvapilo. Hubda k nezaplacení. Tenhle film by si rozhodně zasloužil lepší hodnocení. ()

etkrson

Nostalgie z ranného věku a jeden z filmů, který byl na výběr v rodinném "platu"...Bitka s rusákem je naprostej kult!!! ()

Shitonit

U filmu chybí označení: FSPTT. FILM S Příšerně Trapným Travoltou. Sympaticky to vrní v duchu dávných dob, kdy akční hrdina je fakt dost akční, nerozbitnej a neprůstřelnej. Dal si někdo práci spočítat, kolikrát Frank dostal mrdu z brokovnice? To je taková typická megastřílečka, zbraně se zjevujou přesně podle potřeby, mrtvoly se kupěj úplně fšude, haupt geroj je Termik zkříženej s pitbulem, a děj? no ten je v tom malinko taky. Travolta...ten to vymrdává od začátku do svý hypertrapný smrti. A to i přes to, že mě na to dostal. Neva. Vcelku slušná podívaná, nevím jestli to je áčko béčko či céčko, baervný to je dostatečně, brutální řádění zapřičinilo křeč mé dýchací trubice, oči se mi zbarvili do ruda vzteky když padl poslední padouch, a Best akční hrdina nakonec antiamericky a poněkud neromanticky odstrkujel nastavující se rozevřenou pipku, a místo vymrdání se z deprese, v duchu mstivosti odchází povraždit zbytek světa. Prima. Moc prima. ()

Zemřel herec Ray Stevenson

Zemřel herec Ray Stevenson

22.05.2023

Max Payne sa prestrieľal do filmu

Max Payne sa prestrieľal do filmu

27.06.2005

Štúdio Fox vypustilo do sveta správu, že plánujú sfilmovať legendárnu akčnú hru MAX PAYNE, ktorá sa vďaka svojej originalite zapísala nezmazateľným atramentom do dejín svojho žánru. Jej príbeh sa… (více)