Zvláštní agent Frank Castle provedl další z úspěšných zásahů proti zločinu, když připravil past na gangstera Mickyho a jeho parťáka Bobbyho, který v přestřelce s agenty FBI zahyne. Gangsterský boss Howard Saint zuří, protože Bobby byl jeho syn. Jeho vztek dostane nový směr, když zjistí jméno agenta, který akci připravil. Jeho žena a Bobbyho matka Livia trvá na tom, aby za synův život zaplatila celá Frankova rodina. Zatímco Frank Castle tráví šťastné chvíle s manželkou Marií, synkem Willem a užívá si setkání se svou rozvětvenou rodinou, jeho dům obklíčí komando vedené Saintovým právníkem Quentinem a druhým synem Johnem. Všechny v domě bez milosti postřílí. Marii s Willem se sice podaří ujet, zoufalý Frank je však později najde na molu zavražděné. Vzápětí je obklíčen, brutálně zbit, postřelen a nakonec hozen do moře. Navzdory zraněním přežije. Vrátí se do města a začne připravovat pomstu. Unese Mickyho a rafinovaným "mučením" z něj dostane všechny dostupné informace o Saintovi a jeho rodině. Všichni vědí, že Frank je odhodlán dokončit pomstu a sám přitom zahynout. Posledním krokem definitivně přesvědčí Sainta, že je mu Livia nevěrná s Quentinem, a ten oba zabije. Svolá všechny své muže, dorazí však i Frank, který se nezastaví, dokud bude Howard Saint nebo jeho muži naživu. (TV Nova)

chosan

Travoltu už si jinak než jako záporáka nedovedu představit a tady hraje záporáka opravdu dobrého. Nechápu proč film má tak slabé hodnocení když je to opravdu výborný akční film, který mě po dlouhé době zlepšil náladu dávám 70%. ()

Hellbilly

Punisher je látka dávajúca potenciál na temný, drsný a depresívny akčný thriller. Toto je klišoidný a nie veľmi podarený pokus to dosiahnuť. O Travoltovi sa radšej nezmieňujem, aj keď jeho výkon nedosahuje bahenné rozmery Bojiska Zem, stále je to na zaplakanie. Thomas Jane je dosť veľké drevo, ale aspoň je typovo dobre vybraný, a pár scenáristických nápadov je dobrých. Priemer. ()

Odbornik___

Hlavni role T.Jane, tenhle akcnak jsem videl asi 3 a dost. T.Jane mezi spicky nepatri zde to dokazuje. Zbytecne preplacane a nesmyslne akce z pohledu Janea. Namet neni vubec spatny, ale chybi tam pan Herec. Travolta jen recni a do akce jaksika moc nezasahuje. 55% ()

Mrtvobog

Zo zásady sa nedívam na filmy podľa toho, aké majú hodnotenie tu na CSFD. A Kat je jedným z tých, ktoré podľa mňa nie sú adekvátne ohodnotené. Kat ako film o pomste je dokonalý (omnoho lepší ako Komando, či čokoľvek iné). Herci, dej, hudba, prostredie a atmosféru sú podľa mňa na dosť vysokej úrovni. Na prvé pozretie som si tento film zamiloval (a to som ho videl už veľa krát), ale asi mám čudný štýl, keďže má film len mizerných 57%. ()

VanThomass

Bohužel, ne moc povedená adaptace komiksové předlohy, pod kterou je podepsané Marvel Studio. Vše působí dojmem, už viděného a žádnou novou "přidanou hodnotu" film nenabízí. I tak se ale nejedná o špatnou oddychovku, ale vzhledem k tomu, že podobných snímků je celkem dost, tak mě nenapadá žádný důvod, proč zrovna zvolit Punishera. ()

Mr.Sock

Uf, tak toto som vážne nečakal. Hlavne po obsadení Johna Travoltu... S Dolphom Lundgrenom to bolo lepšie a to je pre mna samého neuveriteľné ... ()

Stinger78

Tak s tímhle snímkem si Marvel docela slušně nakopal do vlastní zadnice... Chvílemi jsem nevěděl, jestli to má být akční film, nebo komedie. Dialogy jednoduché a předvídatelné (někdy jsem se trefil doslova do celých vět) ale nutno uznat, že pár dobrých hlášek tam bylo - v nich podle očekávání perlil Travolta (ten by ale perlil i při čtení nápojového lístku). Co mi vadí je to, když se (byť i nějak skrytě) vraždí děti, zvlášť způsobem, jaký byl použit v tomto kousku, no ale co už... Jednu z hvězd dostává Kevin Nash za roli Rusáka, druhá je za scény se "sousedy". Podruhé se na tenhle film už asi nepodívám. ()

moorks

3 hvězdičky za hlavní představitele ( Travolta je prostě charismatický záporák a Jane je zdařilý, ponurý hrdina) a za zavěrečnou scénu výbuchů aut ( ta se prostě povedla) ()

reccal

Nevím proč, ale Kat je pro mě prima filmem. Sice má přepálenou stopáž a spoustu nudných scén, ale i tak pro mě 3 a 1/2 hvězdy. ()

ElPajo

"Kde matka? Šla na vlak!"...."Zabil si mi syna!" *Prásk* "Teď už oba dva! "... "Pošlete Rusa" Film mýho mládí našlapanej naprosto epickejma hláškama :D ()

Pythonator

Film, který si zaslouží určitě lepší hodnocení než tu má. Punisher je temný komiks a v tomto filmu se myslím podařilo zachytit něco z té ponuré atmosféry. Není to vyloženě běžný komiksový marvelovský velkofilm, ale není to ani typická béčková slátanina, jak tady někteří uživatelé tvrdí. The Punisher má svoje kouzlo a neodolatelnou guilty atmosféru. Přidejte k tomu i neodolatelnou Rebeccu Romijn-Stamos a sympatické duo záporáků Travolta - Patton a máte z toho docela povedený film. Některé scény jsou tak neuvěřitelně vypiplané, že se až divím tak nízkému hodnocení. Například proklatě dlouhý pěstní souboj s Rusákem, který se odehrává v několika místnostech přes které soupeři procházejí či proletují skrze zdi, prostě nemá chybu a hlavní hrdina v něm za doprovodu opery dostane na prdel více než je v podobných filmech obvyklé. Film je prostě zábavný ať už chtěně nebo nechtěně. Myslím, že je to prostý akčňák a nehraje si na nic víc, takže proč ho odsuzovat, když je tisíckrát lepší než akční srance s Dolphem Lundgrenem či nové Seagalovky. ()

Ruslan

Pro mě legendární film , který mohu vidět několikrát do roka. Na souboj v bytě s tim hovadem v pruhovanym tričku jen tak nezapomenu. Navíc Travolta je zde opravdu skvělý a pro mě tím jasná volba pěti hvězd. Divím se zdejšímu hodnocení , ale pro mě jasných 95% ()

jenspifa

Jedna z vubec nejlepsich adaptaci komixu. Nechapu mistni hodnoceni. Kdo zna Oldschoolovy Bckovy akni filmy nemuze mit s timhle problem. Film jsem videl xkrat a hodnoceni nemenne. 79% ()

Domitri

Nikdy jsem moc neměl rád filmy o tom jak se někdo mstí někomu jinýmu za to že mu zabili někoho z rodiny, ale tenhle film byl od těch ostatních s tímhle tématem odlišnej a to jakože monstrózně odlišnej... zatímco u ostatních takových jsem se spíš nudil a při sledování jsem odvracel oči k něčemu jinému, u tohohle nešlo odtrhnout oči.. skvělý herecký výkony, skvělá atmosféra a skvělý tempo celého filmu... Big Up ()

KyleReese

Strašlivě nedoceněný film! To, že je tady Frank Castle ukázán jako myslící člověk, a ne jako stroj na zabíjení, má být na škodu nebo je to dokonce výtka? Vždyť je to plus. Od začátku je nastaven poměrně realistický metr, a tak je jasné, že tady nebudou desítky mrtvol, jako v komiksu, ale spíše půjde o záležitost osobní. Spousta lidí tohle nejspíš nechce akceptovat a přijmula jako archetyp Mstitele, s D. Lundgrenem, jež neměl ani hlavu ani patu. Pro mě je daleko příjemnější vidět T. Janea, sedícího, s bouchačkou u hlavy, flaškou chlastu a úvahou „stojí mi to kurva za to?“ Je fakt, že Travolta by nemusel být ve své roli tak unylý a mohl by předvést trochu toho masochismu, jako třeba ve Swordfishi, ale budiž. Pokud jde o akci, tak ta je výborná, zejména scéna v klubu, až na souboj s Rusem, který jako by někdo uměle zakomponoval do filmu z žánru fantasy. Ve výsledku nadprůměrný akční film, u kterého člověk může vypnout a užít si ho. Mimochodem, kdo nevstřebal tento kousek, a naopak vynáší krátkometrážní Dirty laundry, tak je celkem pokrytec, protože obě díla jsou prakticky totožné, až na tu stopáž😊 ()

Zemřel herec Ray Stevenson

Zemřel herec Ray Stevenson

22.05.2023

Max Payne sa prestrieľal do filmu

Max Payne sa prestrieľal do filmu

27.06.2005

Štúdio Fox vypustilo do sveta správu, že plánujú sfilmovať legendárnu akčnú hru MAX PAYNE, ktorá sa vďaka svojej originalite zapísala nezmazateľným atramentom do dejín svojho žánru. Jej príbeh sa… (více)