Zvláštní agent Frank Castle provedl další z úspěšných zásahů proti zločinu, když připravil past na gangstera Mickyho a jeho parťáka Bobbyho, který v přestřelce s agenty FBI zahyne. Gangsterský boss Howard Saint zuří, protože Bobby byl jeho syn. Jeho vztek dostane nový směr, když zjistí jméno agenta, který akci připravil. Jeho žena a Bobbyho matka Livia trvá na tom, aby za synův život zaplatila celá Frankova rodina. Zatímco Frank Castle tráví šťastné chvíle s manželkou Marií, synkem Willem a užívá si setkání se svou rozvětvenou rodinou, jeho dům obklíčí komando vedené Saintovým právníkem Quentinem a druhým synem Johnem. Všechny v domě bez milosti postřílí. Marii s Willem se sice podaří ujet, zoufalý Frank je však později najde na molu zavražděné. Vzápětí je obklíčen, brutálně zbit, postřelen a nakonec hozen do moře. Navzdory zraněním přežije. Vrátí se do města a začne připravovat pomstu. Unese Mickyho a rafinovaným "mučením" z něj dostane všechny dostupné informace o Saintovi a jeho rodině. Všichni vědí, že Frank je odhodlán dokončit pomstu a sám přitom zahynout. Posledním krokem definitivně přesvědčí Sainta, že je mu Livia nevěrná s Quentinem, a ten oba zabije. Svolá všechny své muže, dorazí však i Frank, který se nezastaví, dokud bude Howard Saint nebo jeho muži naživu. (TV Nova)

LaciLC

Akčné béčko ako má byť. Zabijú mu rodinu a on sa mstí. Prekvapivo je to veľmi zábavné a rovnako aj akcia je veľmi dobrá. Thomas Jane sa do úlohy Punishera hodí, John Travolta je síce skôr len priemerný zloduch, ale osôb na likvidáciu mal vo filme Jane naozaj dosť. Punisher bol mimochodom hádam aj jediný komiks, ehm, ktorý som niekedy v živote čítal. Čo už, nikto nie je dokonalý... Ach, ale ešte konečný verdikt pre film: Musím priznať, že sa mi páčil, prekvapil ma a preto som na chystanú dvojku celkom zvedavý. ()

triatlet odpad!

Akčnost si představuji jinak než ujíždět před zloduchy v autě, za kterým vlaje loď:-) Takže jsem "hrdinům" ani moc nefandil. To, že mafiáni postříleli všechny, mě nepřekvapilo. A když jsem viděl, jak se hlavní hrdina v necelé třetině příběhu svíjel ve smrtelných křečích, tak jsem vypnul, protože sledovat, jak se zázračně zachrání a vezme si to synkovo tričko, které "zahání zloduchy",to se mi vážně nechtělo... ()

anais

Punisher je adaptace komiksu. Od ostatních adaptací, které v poslední době spatřily světlo světa se liší hlavně svým hrdinou. Není to žádný super hrdina. To ostatně není ani v půvdním komiksu, ale ve filmu, jako by nabral mnohem civilnějšího rázu. Aniž by se tvůrci nějak zbytečně hrabali v hrdinově nitru, povedlo se jim z tématu vyždímat emoce. A to je něco, co například preciznímu, leč hollywoodsky vykalkulovanému Spidermanovi chybí. Netvrdím, že je Punisher nějak originální. Je to film, skládající se z řady klišé, z nichž většinu jste viděli v mnoha jiných filmech. Často originálněji natočených... Přesto se v tomto zpracování Punishera povedlo dát tato obehraná schemata dohromady velice příjemným způsobem. Thomas Jane u mě jako Frank Castle skutečně zabodoval. Za zmínku stojí i pěkně vybraní sidekickeři z patra, kde Castle bydlí... scény s nimi jsou vtipné - ta s ruským vrahem je parádní. (i když, ta s tím vrahem s kytarou je úplná bomba!!!!) Trochu nevýrazně nakonec vyznívá konec, kdy už si zločinci moc neškrtnou...mohl být dramatičtější...rozhodně se ale tvůrcům za tuhle chybku nehodlám mstít...ona to totiž nebude pomsta...pomsta je citová reakce...bude to....TREST! ()

honajz

Na moderní dobu zbytečně zdlouhavě natočený film na téma mstitel vyvražděné rodiny proti mafiánovi. Rádoby look 80. let tady nefunguje ani v nejmenším a herci přehrávají tak, že z docela zajímavého nápadu dělají selanku. Celý film je tak "bez koulí", nemá drajv, feeling, nic. ()

Ivoshek

Takhle zkazit skvělý komiks..... Dva body jsou speciálně za dvě scény - za trhání piercingu kleštěma a za tahání zapálených lidí za autem. :-) ()

PetGriDus

Je smutné, co za dílo se podařilo tvůrcům vytvořit. Ta druhá hvězdička je jen za to, že jsem fanda komiksu Punisher. ()

ARI50

Výborný dějově založený film o pomstě kde nechybí trocha štěstí. John zahrál svoji roli skvěle ale dostal proti sobě těžkého a chytrého protivníka, ne vždycky je dobré se pomstít. ()

Jenda

Shrňme to: * hudba, sice trochu obšlehnutá, zní trochu jako by byla ze Skály a Spider-mana dohromady, ale je pěkná. * Travolta tentokrát nepodává špatný výkon. * Film může být trochu dementní, ale já se u něj celou dobu dobře bavil. Holt asi nejsem tak intelektuální aby se mi to nelíbilo. ()

JASON_X

Eh... úplně špatně. Čekal jsem přímočarý jednoduchý akčňák ve stylu Punishera s Lundgrenem, ovšem s výpravou a stylem třetího tisíciletí. Což o to, výprava by ušla, ale co ve filmu probůh dělaly ty sladké "ajlavjů" rodinné scény na začátku? A co měly znamenat ty příšerné "komické" vsuvky s těmi dvěma tajtrlíky v sousedním bytě? Jako by se tvůrci nemohli rozhodnout, jestli točit brutální zabijačkový akčňák, nebo takový rodinný akčňák, ve kterém by tu brutalitu tak trochu zmírnili nějakou tou dementní středoproudovostí. Výsledkem je pak nemastný neslaný brutálně-akčně-rodinný film, kterému navíc úplně schází jakýkoliv nadhled, a který zároveň sám sebe bere tak sucharsky vážně, že není ani zábavný. Nebýt skvělé scény s Rusem a slušného závěru, nedal bych mu ani ty tři hvězdy. Ani kvůli Lauře Harring. ()

Bauer

Béčko jak vyšité!! Asi na stejné úrovni jako Mstitel, i když tohle je výbušnější s lepšími vizuálními efekty. Je jen škoda, že je to natočeno bez špetky napětí. Například séna s vyvražděním celé rodiny nebyla vůbec napínavá. Některé scény působí až komicky, například scény se sousedy Franka Castleho, samozřejmně tedy kromě scény s vytrháváním naušnic .Thomas Jane je herec, který zatím neměl moc možnost se pořádně předvést ale v tomto filmu je celkem dobrý a hlavně je docela cool. Parchant v roli Johna Travolty je ovšem celkem slabší. Má rádoby drsný výraz a přitom není vůbec drsný. To už mi víc přišel drsnější výborný Will Patton. Dobrou práci co se hudby týče odvedl Carlo Siliotto, který je pro mně zcela neznámý a tudíž překvapující. Žádný převratný film ale docela mně na zhruba 2 hodiny zabavil. ()

prome

Snimek mel velky potencial ale promarnil sve ambice a spadl do zumpy podprumernych filmu podle komiksu, ktery nicim nezaujme. Zbytecne prosedene 2 hodiny . ()

oLí odpad!

1/10 Zase ta pitomá pomsta... všichni tam běhaj jak blbečci s pistolkama a musel jsem se hodně přemáhat, abych to dokoukal. To jsem fakt nečekal, nemůžu najít jediný důvod byť pro jednu hvězdu. ()

Morholt odpad!

Jestliže byl Punisher s Lundgrenem hroznej, tak tohle bylo něco naprosto příšernýho. Těžko říct co bylo horší, protože všechny složky od scénáře přes herce až po režii byly na úrovní toho nejhnusnějšího bahna na dně Gangy. Už nikdy více. ()

Genero

Jediné komiksy, které jsem kdy přelouskal, jsou Rychlé šípy a Kapitán Kloss, takže mě vůbec netankuje, že tenhle komiksový film je tak nekomiksový, že už ani nekomiksovější být nemůže. Tomáš Jana jako František Hrad, civilní superhrdina, jemuž z očí nevyletí za celou dobu ani jeden laserový paprsek, ale pouze zloba (opakovaně) a místo netopýřích uší má tričko s kůl lebkou. John Travolta jako člověk s ošklivou charakterovou vadou, který zná slovo etika pouze z četby Caponových sebraných spisů. Je třeba zabít Travoltu i s příslušenstvím. Já nemám větších námitek, bylo to zábavné, lehce akční a patřičně přihlouplé, s několika velice úsměvnými způsoby úmrtí. A pro Travoltu asi poslední slušná role. Kdyby v té době tušil, že skončí jako transvestita v hnusném kýčovitém buzikálu a příležitostný homosexuál, raději by se na konci sám polil benzínem a Hradovi vyrval z rukou sirky. ()

Gary

The Punisher je rozhodně velice rozporuplný film.Vypadá, jako by ho natočili dva režiséři. Jeden, který to myslí smrtelně vážně a druhý, který točí film se svižnou nadsázkou. Totéž platí i o Thomasi Janeovi. Chvíli je "suchý" jako Jitka Molavcová a zase v jinou danou chvíli to umí pořádně rozparádit. A tak jedinou nerozpůlenou postavou zůstává cool John Travolta, který se zase jednou pustil do kriticky nesprávného filmu, ale mě připadá vážně jako to nejlepší co film nabízí. A konečná vyvražďovačka má vážně šmrnc. Dávám 4*, protože je film akční, vtipný a chvílemi i dost drsný (viz. vytrhávání piercingu). Takže pro průměrného akcechtivého diváka je to akorát. Mezi nejlepší komiksy se však určitě nedostane. ()

PROROK14

Dosť nereálny a miestami až nudný film. Z tých dvoch hodín je tam ozaj veľmi málo okamihov kedy to stojí za sledovanie. Pozrieť to raz a dosť! ()

Tommassi3

( POZOR !! OBSAHUJE SPOILERY !! ) "Vaya con dios, Castle !! Bůh s tebou !!" - "Bůh s tímhle nemá nic společného !!" ;) Ačkoliv The Punisher coby očekávaná temná komiksová záležitost příliš nenadchne, jako akční béčko a režijní debut Jonathana Hensleigha naopak obstojí velmi slušně !! Kat se nebere moc vážně, to se samozřejmě nebude líbit fanouškům komiksové předlohy stejně jako fakt, že se tu tvůrci zuby nehty drží myšlenky Marvelu učinit Punishera co nejvíce antihrdinským a lidským, což se odráží v tom, jak neskutečně zde Frank Castle dostává na prdel !! Je nutné přiznat, že tu máme poměně neoriginální a prázdný příběh jedné velké pomsty, což nejlépe dokumentuje především tragická první polovina snímku, která není vůbec zábavná a vlastně se tu jen a jen mluví, což vyvolává logickou otázku, proč se tvůrci rozhodli snímek vystavět z ničeho, byť ta gradace především, co se týká akce, která s sebou nese i příjemně přepálené a brutální scény, v závěrečných minutách, kdy Frank Castle naprosto zničí vše okolo, byla famózní !! Thomas Jane, byť jsem od něj nic moc nečekal, vypadal opravdu dobře a role mu sedla, čímž však vlastně končíme, protože většina ostatních, převážně padouchů v podání naprosto zoufalých tragédů nestojí za řeč, přičemž na té hromadě hereckých mrtvol sedí vypasený John Travolta, který působí dojmem, že má díky sedativům potíže i s obličejovou mimikou.. Ke cti mu příliš neposlouží ani fakt, že jeho hlášky mě bavily nejvíc: "Máma není doma.. Šla na vlak !!" ;) Stejné je to i se všemi představitelkami ženských rolí, tady totiž z mého pohledu casting naprosto propadl. Zcela podle očekávání mě Carlo Silliotto svým rušivým a zejména poněkud zrecyklovaným soundtrackem znovu přesvědčil, že se zde ocitl spíš omylem, hudební motiv mě neskutečně zklamal.. A tak Kat není vůbec špatným kouskem, musíte k němu však přistupovat bez velkých očekávání a prokousat se ubohoučce hluchými sekvencemi k tomu povedenému v čele s finálním střetem.. [ Dabing 5/10 ] Spousta kvalitních českých dabérů s hodně průměrným výsledkem.. Typický Bonton !! ()

Johny_fork

Jako fanoušek Gartha Ennise a samozřejmě i série Punisher (už ten překlad, Kat, to je strašný)... musím říct, že film má pár zajímavých momentů, ale jinak je to takový čajíček, který vůbec nevystihuje atmosféru a vůbec podstatu série. ()

Zemřel herec Ray Stevenson

Zemřel herec Ray Stevenson

22.05.2023

Max Payne sa prestrieľal do filmu

Max Payne sa prestrieľal do filmu

27.06.2005

Štúdio Fox vypustilo do sveta správu, že plánujú sfilmovať legendárnu akčnú hru MAX PAYNE, ktorá sa vďaka svojej originalite zapísala nezmazateľným atramentom do dejín svojho žánru. Jej príbeh sa… (více)