John Constantine od malička vidí svět takový, jaký opravdu je. Má schopnost rozeznat anděly a démony skryté pod lidským vzezřením. Tím, že se dříve snažil spáchat sebevraždu a nežil zrovna životem světce, si přímo koupil vstupenku do pekla. Když jeho plíce začnou vypovídat službu kvůli neustálému kouření cigaret, dozví se od lékařů, že zemře mlád a bude to brzy. Dá se dohromady s nedůvěřivou policistkou Angelou Dodsonovou, aby společně vyřešili záhadnou sebevraždu jejího dvojčete. Pátrání je přivede do světa andělů a démonů, který existuje těsně pod povrchem Los Angeles. Stanou se zajatci sledu katastrofických událostí z jiného světa a pokusí se najít vlastní klid za jakoukoli cenu. (Nova Cinema)

Didisek

Můžu na něj koukat dokola a pořád se mi bude líbit. Pořád budu milovat příběh, efekty a hlášky.... ,,Pro Krista Boha vždyť já věřím" ,,Ty nevěříš, ty nevěříš, ty víš!! A to je rozdíl. Ty to vidíš! ()

jack_scott

Fajn snímek :-) Fajn námět, provedení...ale víc než fajn je zde Keanu Reeves, podle mne je to jeden z jeho nejlepších filmů, resp výkonů....dost možná je to taky jeho nejlepší film v posledních letech, což je ale smutné... každopádně 80% za poctivou zábavu a kvalitu. ()

Toumyk

Kvalitní snímek, který je dle mého na všech frotách velmi dobrý ať už je to vizuál, hudba, příběh, postavy, myšlenka...a tak. Ale toho vymýtání mohlo být kliďánko víc, nezlobil bych se, ale kvalitní řemeslná práce a akce také nebyla špatná. Rozhodně jsem s tímto filmem spokojen. ()

Shley

Kdo má takovíto druh filmů rád rozhodně se mu bude líbit. Animece ve filmu jsou celkem dobré, zajímavý příběh a apak skělí Keanu Reeves, Rachel Weisz, Shia LaBeouf. Celkové hodnocení asi 85%. ()

GOREmaster

Film se mi líbil, zajímavý námět, dobré efekty. Peter Stormare podal dobrý výkon. Přidávám do oblíbených a hodnotím za 5* ()

Lajty

This is Constantine, John Constantine...asshole ! Tahle role sedla Keanovi jako ulitá a je to opravdu parádní podívaná. Asi bych si nedokázal představit na jeho místě někoho jiného. Rachel Weisz se mi zde taky moc líbí a všichni herci zde hrají velmi dobře. U mě jeden z nejlepších filmů co jsem kdy viděl. 95% ()

Matamoroz

Můj nejoblíbenější křesťanský horor. Peter Stormare je jako ďáběl výjimečně přesvědčivý, stejně tak Keanu Reeves coby vymítač. Oba jsou zatraceně cool, jakkoli to slovo nemám moc rád, tady se hodí. ()

davistercz

Trochu odlišný filmek s dobrým a hlavně zábavným (aspon pro mě) dějem. Je to snad poprvé co jsem viděl film,který byl nábožensky založený nebo se prostě týká náboženství. Poprvé jsem si myslel,že to bude další prkotina i když to mělo slušné hodnocení, ale po shlédnutí jsem byl opravdu nadšený. Nevím zda je to tím, že Keanu Reeves dodal tomu filmu štávu a akce nebo Rachel Weisz,že dodala do scén více emocí nebo byla tak sexy,že jsem si to tak oblíbil. Jedno je jasné,že tenhle snímek týkajicí se náboženských "keců" o démonech a andělích je opravdu povedený. Doporučuji všem,kteří se nudí a kteří vyhledávájí takovéhle filmy. ()

elanista1

Prvu hodinu som si uzival lebo bola zaujimava po vsetkych strankach, este som bol trocha v deji, ale potom sa stala hrozna vec, ze som sa uplne stratil a nerozumel som jedinej scene, videl som len krasne obrazky ale bez nejakeho zmyslu. Nemyslim si ze druhe pozretie by mi pomohlo, ale aj keby hej tak nemam nan vobec naladu, lebo film v ktorom nevidim zmysel pre mna uz nikdy nebude lakavy. Herci, hudobna a vizualna stranka, kamera, vtip, co sa tyka formalnej stranky vsetko super, co sa vsak tyka materialnej stranky, tu budem kriticky. ()

BenchPress

Za originální myšlenku a za zajímavé zpracování dám 4 hvězdy. Pro mě takový film na jedno zkouknutí. Slušná práce. 4/5. ()

calculus

Velmi dobře promyšlený film. Přesto přiznejme si, Keanu Reeves a jeho dobře známý herecký rukopis je tady základem. Od poloviny filmu se to podle mě trochu táhlo, ale závěr byl excelentní. Pár momentů mě dostalo. Ta luxace plic od Satana, co naplat, zdvižený prostředník je mocný čaroděj. Také si myslím, že ještě nikdo netípl své "poslední" cigáro stylověji. Na závěr zůstala jediná zásadní otázka. Co vlastně provedem s tím Kopím osudu... :-) ()

x_ander

Skvěle zfilmovaný temný komiks. Constantine v podání Reevese je borec, ale rozhodně ne jednoznačně vyhraněný hrdina. Potešila povedená hudba, která dodává tu správnou atmosféru. Škoda, že nevzniklo pokračování. ()

klichem

Ohurujuce - nove - skvele!!! Jeden z najnezabudnutelnejsich filmovych zazitkov. Pre mna hlavnou a v tomto filme aj oblubenou hviezdou Tilda Swinton - jednoducho nezabudnutelna! Ked niekto povie slovo constantine - predstavim si vzdy jej priesvitnobielu plet a obrovske biele kridla a vzdy mam zimomriavky na ruke. Zaziaril aj Shia laBeouf. Jediny minus je pre mna preafektovana Rachel Weisz - niekto ju mozno oblubuje, ale v tomto filme budme realisti - nemohol jej niekto na zaciatku povedat ze najdolezitejsia vec filmu nie je - aby umelo spulila pery!!!??? ()

gefr

Chladný Keanu Reeves je úžasný a vůbec jsem netušil o jak skvělý film se jedná. Jedno z největších překvapení. ()

dudo24

Tematiku urban fantazy mám strašne rád, dvojnásobne keď sú tam zakomponované prvky z reálneho sveta. Keanu Reeves je úplne skvelý. Fakt sa mi to páčilo. ()

Druhé Já, legenda se hýbe kupředu

Druhé Já, legenda se hýbe kupředu

03.12.2023

J. J. Abrams chystá reboot Constantinea

J. J. Abrams chystá reboot Constantinea

18.02.2021

Jak to vypadá s pokračováním Constantinea?

Jak to vypadá s pokračováním Constantinea?

15.11.2020

Herec Peter Stormare (Armageddon, John Wick 2) na svém Instagramu potvrdil, že dvojka filmového Constantinea s Keanu Reevesem je oficiálně v přípravě. Herec, jenž v prvním filmu ztvárnil Lucifera,… (více)