Fotr je lotr

• USA Meet the Parents (více)

Greg Jebal pracuje jako zdravotní sestra v Chicagu. Když se chystá požádat svoji přítelkyni Pam o ruku, volá jí její otec a sdělí jí novinu, že se její sestra bude vdávat. Greg usoudí, že by bylo lepší nejdříve požádat o svolení otce Pam a tak s žádáním o ruku zatím počká. Greg tedy letí s Pam ze Chicaga do  New Yorku na svatbu a zároveň se tam jede seznámit s jejími rodiči, které doposud neměl možnost vidět. Greg má plán požádat o ruku Pam až poté, co požádá jejího otce o svolení. Gregovi ale hned po příletu nepřijde kufr a tak musí zatím jet bez něj. V kufru má prstýnek pro Pam, takže je to na začátek menší komplikace. Další začnou přicházet, když se seznámí s otcem Pam Jackem. Ten má na partnera své dcery zvláštní požadavky a od začátku se na něj dívá skrz prsty. Při úvodním představování Greg zjistí, že Jackovým oblíbeným zvířetem je kočka Jings. Kočky ale Greg nemá rád a Pam to rodičům trochu neprozíravě prozradí. Greg poté jede s Jackem na nákup a přitom zjistí, že Jack si něco bere od neznámého muže. Greg zatím neví co to je, ale ví, že Jack něco tají. Greg pak večeří s rodiči a Pam. Když pak otevírá šampaňské, neschválně rozbije urnu Jackovi matky, která je tam vystavená. Jack v noci objeví tajnou dolní místnost, kde má Jack detektor lži a další věci pro špióny. Jack pak Grega vyslýchá a udělá mu test na detektoru. Pam pak řekne Gregovi, že její otec pracoval pro CIA. Ráno přijede sestra Pam Deborah se svým snoubencem Bobem a jeho rodiči. Na programu je návštěva Bobova svědka, kterým je Kevin. Kevin je ale bývalý přítel Pam, takže se Gregovi návštěva tolik nezamlouvá. Greg má půjčené věci od bratra Pam, který kouří marihuanu. Jack pak uvidí svého syna, jak vzal ze své bundy, kterou si Greg odložil dýmku na kouření marihuany. Syn ale říká, že to tam měl Greg. Jack si pak vezme Grega na pohovor. U Kevina se hraje volejbal a Greg nešťastně trefí Deborah do obličeje. Když se vrátí zpět do domu rodičů, Jack obviní Grega, že spláchnul záchod, který neměl a na zahradu vytekl septik. Gregovi pak přijde kufr, ale ten není jeho. Když ho Jack tajně prohlíží, najde tam věci na sexuální hrátky. Greg navíc neschválně zapálí cigaretou oltář, který Kevin vyrobil. K tomu ještě utekl kocour Jings. Greg se nabídne, že ho najde. V útulku ale není, a protože se chce Greg zavděčit, obarví jiné kočce ocas, aby vypadala jako Jings. Greg na chvíli stoupne v očích Jacka. Na společné večeři v restauraci, ale volá Jack na svůj záznamník a zjistí, že jeho soused Jingse našel. Jack ví, že mu Greg lhal a dá mu to najevo. Když jede Greg z oslavy, chce být doma dřív než Jack a tak řídí druhé auto a závodí s Jackem. Doma najdou všichni velký nepořádek. Falešná kočka všechny věci rozházela po bytě. Jack pak řekne, všem, že Greg je lhář a že kočce nastříkal ocas, aby vypadal jako Jings. Greg se pak přizná, že zapálil i oltář. Grega to ale zároveň naštve a tak řekne všem o Jackových tajných aktivitách a operaci Ko Samui. Greg totiž už dříve slyšel Jacka mluvit thajsky a v jeho tajné místnosti našel papírek popsaný operace Ko Samui. Jack pak všem vysvětlí, že to není žádná vládní operace, ale jen tajný svatební dárek, výlet na ostrov do Thajska jménem Ko Samui. Greg je v nemilosti a tak si sbalí věci a odjede... (TV Prima)

MickeyStuma

Ben Stiller má snímky ve většině případů v tom lepším smyslu průměrné. Komiku nemá žádnou a tak sází hlavně na vtip. Tady má dokonce velmi silného soupeře a bohužel to pro něj nedopadlo vůbec dobře. Stillera tu zcela zastiňuje skvělý Robert De Niro, jehož komediální talent je neoddiskutovatelný. Takového budoucího tchána bych v životě opravdu potkal nerad. Získat si přízeň tak despotického člověka dá ohromnou fušku. Zábavná atmosféra je přímá a vychází z děje. Netlačí se v ní na pilu a tak má prostor i příběh. Občas to však přeci jen sklouzne do unylosti, což zapříčiní menší nudnost. Naštěstí taková nepřístojnost trvá jen krátce. Vše zachrání další De Nirovi gagy. Snímek tedy neurazí, pobaví a v jistém smyslu i potěší. ()

BeranSon

Komedie jak se patří, pěkně veselá, místy skutečně hodně nápaditá a především pestrobarevná. Celkem natřískaná herecká sestava nechává hodně volný prostor pro hlavní duo Stiller - DeNiro , ti se teda umí rafnout přesvědčivě a já si nemůžu pomoci, ale Ben Stiller mi v roli nešikovného mouly se jménem Gaylord Jebal neskutečně sedne. Pár hluchých míst by se najít dalo a občas je ono neštěstí opravdu až příliš velké, ale to jsou vlastně jediné věci, co bych vytkl. - 7/10 - ()

Rathalos

Robert De Niro a Ben Stiller v rodinnej komedii o rodinnych problemoch,v ktorej nechybaju vtipne situacie a hlasky,mam rad tuto seriu filmov...:-) ()

GMVajgl odpad!

Certified blue-pill movie. Lživý, vykleštěný, ponižující a trapný. Na trapnosti je tu založený snad veškerý humor. ()

GOREGASM

Před dvaceti lety jsem Jebala hltal mnohem intenzivněji, ale i po dvaceti letech to hlavně díky DeNirovi a pár nesmrtelným fórkům s Jinxíkem má šťávu. V malé roličce je výborný taky Owen Wilson. Ben Stiller je sice jako samolepka na průšvihy funkční e jeho bad choices vedou od jedné katastrofě ke druhé, nicméně ke konci už jsem tu i přál :-). A teď upřímně, Gaylord Focker... Give me a focking break. 60% ()

plagjoklas

Jedna velmi podarená komédia. Dobre som sa zasmial. Mám rád Roberta De Nira a mám rád aj Bena Stillera. Námet je výborný. Ved dívat sa na to ako budúci svokor týra "toho prevíta co mu suká dcéru" je viac nez zábavné. áno vo filme sú aj hluché miesta, ale nie je ich zas az tak vela. Pre mna je najvecsou chybou filmu, ze asi dva ci tri gagy boli vyzradené dopredu stýlom "Nerobte to ci ono lebo sa stane toto" . Ale inak je to podla mna jedna z tých lepsích komédií ktorú sa urcite oplatí vydiet. ()

Joeey

Na to, že tento film je založen na jediném nápadu, je celá zápletka velmi dobře rozpracována. Akorát scéna s požárem v zahradě byla přehnaná. De Nirovy výrazy jsou úsměvné a zároveň při nich naskakuje husí kůže. Ben Stiller se do tohoto typu rolí opravdu hodí! ()

salamandrr

To je taková kravina, až je to reálný....naprosto reálně si dovedu představit chlápka, kterej má takovou supersmůlu a otce...no pro CIA nemaká kde kdo, ale magorů je tu i tak dost 8) ()

Jeand´Boa

Celkem příjemný zabiják volného času...dobré... ale mohlo to být i lepší... byl tam velký potenciál, z kterého šlo brát po lopatách, ne jen hrstmi (ale i tak lépe než jen náprstkem :-D )... ()

Kaučuk03

Ze začátku fakt dobrá chláma, později však začlo humoru ubývat a nastoupily laciné prvky, které už tak vtipně nepůsobily a navíc začal být příběh skoro až tragicky smutný. Naštěstí však vše dobře dopadlo a celkově film působí hodně povedeně a má poměrně dost vtipných gagů. ()

Lipi21

82 % REŽIE: ***** KAMERA: *** SCÉNÁŘ: ***** (bavil jsem se znamenitě) HERCI: ***** (skvělý De Niro a Ben Stiller) HUDBA: ** _______________________________________________________________________________________________ DLOUHO JSEM SE TAKHLE NENASMÁL U JEDNODUCHÉ KOMEDIE ()

dakarin

Po pomalém úvodu jsem očekával mdlý (v TV programech popisován zpravidla jako romantický) nezajímavý trochu hloupý slaďák... Ale spletl jsem se ;-) Příjezdem snoubenců do domu rodičů to režisér rozbalil a já se výborně bavil. Geniální nápaditý scenář podepřený 100% výběrem herců, samozřejmě vynikající Robert De Niro. Jak je to jednoduché, když se to umí. :-) V podstatě mistrně aranžovaný humor, rychlý spád, zajímavé dialogy a opět ta super režie (vždy přitlačit tak akorát). I když jsem tentokrát trochu výjimka, na svých 5 hvězdičkách si stojím :-) ()

Miany

Určitě bych nechtěla zažít to, co hlavní hrdina Ben Stiller. To je jedna z hlavních věcí, které se mi při vzpomínce na tento film vybaví. U tohoto snímku jsem se moc nenasmála, ale za to mě ta atmosféra vtáhla do děje. To je co říct, je plno skvělých komedií, které to neumí, ale třeba právě tahle se ukázala! Má dobrý námět a dobré herecké obsazení. Líbí se mi herec Ben Stiller a to hlavně proto, že už v několika dalších filmech ukázal to svoje. Je to podle mého dobrý herec, který měl báječnou roli v Zoolanderovi. Ale zpět k filmu - pokračování této zábavné komedie se také povedlo! Také si získala mé 4 hvězdičky. A proto doporučuji se na tuto neotřelou komedii podívat, jak na 1 tak na 2. ()

Dvoja

Opět dospívací záležitost =) Oblíbenost z "dětství" dělá hodně a stále na tento film budu koukat ráda ()

Luisis

Já jsem se tedy bavil.Jen bych střílel toho, kdo vymýšlí České názvy pro filmy z Holywoodu.Meet the parents je přeci víc sexy - 75% ()

Ponika

úsměvná, místy až přehnaně americky "převtipnělá" komedie, s dobrým výkonem Roberta De Niro (jako vždy) ()

Ozzy2

Tak nevím, co by náročný divák chtěl.Asi jsem američan,Protože mě to sedlo neskutečně a bavil jsem se královsky. ()

Místo Avataru Noc v muzeu 2

Místo Avataru Noc v muzeu 2