Bobu Wiley je případ nad kterým už mnoho psychiatrů zlomilo hůl. Přesto se doktor Leo Marvin, který je na vrcholu své kariéry rozhodne mu pomoct. Brzy však pozná, že Bob není pacient jako ostatní. Jeho problémy by se daly popsat slovy "notorický blázen", který hledá společnost psychiatra jen aby nebyl sám. Když doktor Leo Marvin odjede na dovolenou, netuší ještě, že jeho nový pacient Bob za ním přijede a nedá mu pokoj ani na dovolené. Brzy začne Bobova přítomnost doktorovi přímo pít krev, zato vlezlý pacient si získá přízeň celého městečka a hlavně Leovy rodiny, což doktora vytáčí až do nepříčetnosti. Co se ale stane, když Bob pokazí doktorův tolik očekávaný televizní debut a prezentaci jeho nové knížky Dětské krůčky? (ic)

H.Gordon

Opět mě Bill Murray přesvědčil o tom, jaký je to dobrý herec, jelikož jsem mu to, co hrál opravdu věřila. Díky němu jsem dala o hvězdičku víc. Myslím, že bych s ním asi taky občas ztratila trpělivost, ale byl tak krásně neškodný, že bych asi byla ráda, že je můj pacient a posléze třeba můj přítel. Občas takový nesnesitelný andílek..:-) ()

jitrnic

Doktorova manželka a děti nám musí průběžně sdělovat, jaká je s Bobem vlastně zábava, jinak by to nebylo tak docela jasné (také se občas křečovitě smějí nebo se tváří šťastně). Já osobně jsem docela soucítil s doktorem, Bob v estrádním podání Billa Murrayho na mě osobně působil jako debil. ()

sedm.1

Bill Murray a Richard Dreyfuss zachránili kontrastem svých postav celý film před nálepkou:naprostá ptákovina.Skutečně,pouze oni dva a jejich vzájemné scény jsou to,co celý film drží nad vodou a dělá jej vtipným,ostatní jsou jen nepodařený kompars s nudnými a zbytečnými scénkami. ()

Kracken

Tenhle film prostě miluju a jak napsal Tom Hardy: jedna z komedií u kterých se až třískám smíchy. To je přesný. Murray a Dreyfuss jsou naprosto výborní. Velmi příjemný film který mi vždy udělá dobře. ()

uzzi

Bill Murray je fajn a táhne celý film. Ovšem film jako takový není nic extra. Richard Dreyfuss mě nepřišel nijak skvělý. Předvidatelný děj a pár povedených fórků, celku ale chyběla síla a tah. 60% ()

Lukoboss

A co Bob? aneb jak se z psychiatra stane pacient. Musím říct, že bych se z takovýho chlapa taky zbláznil, každopádně to Bill Murray s Richardem Dreyfussem zahráli výborně. Krásně to gradovalo až do konce. ()

bruceman7

Poslední třetina sice oproti prvním dvěma třetinám filmu lehce strádá, ale jinak velice kvalitní zábava. Jááá plachtííím!! 80% ()

Michelle75

Tak tohle nemělo chybu, jedna z nejlepších komedií, jaké jsem kdy viděla. Bill Murray si vzal dětské krůčky hodně k srdci a pomalinku se s něma blížil někam, kde rozhodně nebude o správný střelený humor nouze. ()

cab

Vypointovana komedie o sveraznem chlapikovi nad kterym si psychologove nevi rady a privadi je k silenstvi. 60% ()

Peiper2

Výborná komedie, u které jsem několikrát vybouchl smíchy. Bill Murray tradičně bezchybný. Bez něj by to asi taková sranda nebyla. ()

Blazin

Vynikající komedie při které jsem se velice nasmál. I když nemusím Billa Murrayho, tak společně s filmem Na hromnice o den více to jsou jeho asi jediné dobré filmy. ()

Granade

Moc pěkná odpočinková komedie. Je to opravdu vtipné když se z blázna stane normální člověk, ale za tu cenu, že z jeho psychologa se stane cvok... můžete si z toho filmu klidně vzít ponaučení,- přechytralost, dokonalost a extrémní snaha o úspěšnou kariéru vás může odříznout nebo přinejmenším přivést do rozporu s rodinou, na rozdíl od pohodového "blázna", kterého si všichni oblíbí..tím vás samozřejmě nenabádám abyste se stali blázny... Dávám 4*, dobře jsem se bavil.. ()

Yardie

Je to takových mírně lepších 60%. Bylo tam pár velice vtipných situací, kdy jsem se fakt nasmál. Bill Murray zahrál výborně. I Dreyfuss byl dobrý. Nicméně, já nejsem moc velkým fanouškem takových "uřvaných" komedií, kdy jede v podstatě něčím vtipným mučí toho druhého a ten jen řve. Mnohem příjemnější mi je, když je to takové vyrovnané, jako např. v Přeber si to. Takže to mi nejvíce vadilo. Kdyby to vracel taky nějak vtipně, bylo by to lepší hodnocení. To řvaní mi vadí. Ale jinak je to fajn a celkově to pobaví. Howgh! ()

Ricky_CZ

Klasická komedie o dotěrovi, který dožene seriózně vystupujícího člověka k šílenství. Bill Murray hraje jako vždy úžasně a při záběrech na milými překvapeními děšeného Dreyfusse jsem umíral smíchy... Dobrá komedie.. Těch 74% ()

Atheas

Pěkná zábavná komedie, u které by se měl káždý přijemně pobavit. Bill Murey mi dal opravdu spoustu nápadu jak někoho vytočit. Díky Bille :) ()