Americká romantická komedie vypráví o mrzutém manhattanském zubaři Bertramu Pincusovi (Ricky Gervais), který podstoupí operaci, při níž nečekaně zemře, ale za pár minut znovu ožije. Poté zjistí, že má schopnost, o kterou rozhodně nestál - vidí duchy a může s nimi komunikovat. A co je ještě horší, duchové po něm neustále něco chtějí. Navíc ho jeden z nich, někdejší byznysmen Frank Herlihy (Greg Kinnear), zatáhne do intriky, týkající se jeho ženy Gwen (Téa Leoni). Ta se totiž chce znovu provdat za muže, jehož Frank podezírá z nekalých úmyslů, a díky tomu se všichni zamotají do zábavné leč prekérní situace mezi tímto a oním světem. (HBO Europe)

DoubleJo

Naozaj vyborna zabava. Ja Rickyho Gervaisa milujem, jeho humor a styl akym ho podava proste zeriem, aj ked tentokrat si repliky nepisal sam..Vtipov tam bolo naozaj dost, uz len samotne znenie mena postavy (Dr. Pink-ass), ktory nema rad ludi, zrazu musi chtiac ci nechtiac s nimi zacat komunikovat, Samozrejme bez kuska romatiky by to asi neslo, ale ani to nezaskodi .A okrem toho Tea Leoni je fakt kocka. Rickyho britsky akcent v americkom filme prida na vtipnosti jeho replik. ()

jafuska

další průměrý film z duchařského prostředí, představa, že by v realitě opravdu žily duchové, je docela děsivá, ale u tohoto filmu jsem si odpočinula, nemusela se tolik zaobýrat dějem, protože vše bylo jasný hned od začátku, takže na závěr duchařský romantický film ()

yaqwsx

Další kousek v řadě milých, nevinných ale celkově až zybtečných romantických komedií. Ničím nenadlo; na druhou stranu taky ničím nezklamalo... ()

GordonCZ

Tak nevím, jestli je to špatným výkonem herců, nedostatečným využitím zajímavého námětu, nebo prostě jenom tím, že jde především o vykradení nesrovnatelně lepšího Ducha, ale Město duchů je zkrátka nuda. Závěr se dá předvídat už od prvního setkání Pincuse s Frankem, komediální prvky prakticky chybí a závěr filmu zabředává do běžné tuctovky, takže lze opravdu jen stěží najít něco, co by mě na tomto filmu zaujalo. ()

Brano

Nudné, nezaujímavé a rozhodne nie vtipné. Nemám čo k filmu viac dodať. Potenciál to málo, no prevedenie bolo hrozné. Ten romantický príbeh ma nebavil. ()

ostravak30

Město duchů je opravdu nenáročný romantický film, který má předem jasný konec. Během něj se ale každý může zamyslet nad tím, zda existuje posmrtný život. Většina z nás totiž nebude mít Bertrama Pincuse. Co si teda nevyřešíme za života nevyřešíme už možná nikdy. Ačkoli, kdo ví, co je tam dál... I když se člověk přeci jen párkrát zasměje, tak mě vadilo hlavně špatné vyobrazení paradoxu duchů. Sestřička v ordinaci například poukazuje na to, že čekárna je prázdná, ale když se dívá ona, sedí v ní plno neživých. Když se dívá doktor vidí totéž. Problém je asi taky hlavní hrdina, který je možná dobrý komik a hodil by se tedy do podobných filmů s Mr. Beanem a jiných bláznivých komedií, ale v tomto filmu nemá žádné charisma, což dává smysl zpočátku, kdy má charakterově působit přesně tak jak Dr. Pincus působí, ale postupně to trochu problém být začíná. Jinak se od tohoto filmu nedá moc čekat, prostě oddychovka na nedělní deštivé odpoledne. ()

jack_scott

Velice hezký film, ne nic extra,ale rozhodně nenudí. Příběh sám o sobě je povedený, a provedení včetně hereckých výkonů je vynikající. Myslím že snímek nemúže prakticky nikoho zkamat, a proto pro něj dávám (pro mne v rámci žánru) maximálních 80% a ****. ()

Miloško

Príjemná komédia na duchársku tému.Občas dosť zbytočných dialógov.Kto má rád komédie na anglický sposob,odporúčam. 5/10 ()

Mustaffa

Na romantickou komedii, kterých opravdu fanouškem nejsem, je to dobrý film. Gegy mrtvých, kteří vstupují do děje ve výborně načasovaných chvílích jsou momenty, u kterých se zasmějete. Greg Kinnear hraje skvěle, do konce i hlavnímu hrdinovi Rickymu Gervaisovi fandíte aby to dopadlo tak, jak většina romantických filmů dopadá a taky že to tak dopadne. Je to prostě normální sympatický chlapík, ne jak většinou to bývají úspěšní vymodelovaní modelové. Jediné co mě nesedlo, tak byla Téa Leoni a její přiblblý úsměv všemu co Dr. Pincus řekl, bylo to hodně křečovité a dost to sráželo docela slušnou podívanou. ()

George.Camel

Po shlédnutí komedie, u níž jsem se ani jednou nezasmál, mohu dát než dvě hvězdičky. Nevím, čím to je, snad absencí dobrých komiků, zkrátka tenhle film na mne jako komedie nezabral. Nudného Gervaise zkrátka podruhé vidět nemusím. Romantika? Také ne, to se raději koukněte na Ducha s Whoopi Goldberg. Tam byl alespoň humor. A fantasy? To už vůbec ne. ()

Blondie83

Nejsem fanynka romantických komedií, ale tahle mě dostala. Příjemná, duchařská, rychle ubíhající. Ricky Gervais v hlavní roli, pro kterého mám slabost, i když zrovna tolik nehýří svým humorem známým ze seriálu Komparz nebo Kancl a výborný soundtrack. Co víc si přát, když si chce člověk na 102 min. oddychnout? :-) ()

david666

I přes to, že se v Ghost town opakuje již x-krát zpracované téma, bavilo mě se na něj dívat. Ať už kvůli skvělému G. Kinneaerovi, či jako vždy půvabné T. Leoni. Film Vás sice trošku pomaleji vtáhne do děje a nebudete se u něj vyloženě válet smíchy, mě však tato umírněnější podoba romantické komedie bez "krásných mladých a úspěšných" sedla. ()

lisma

Z prvu odlehčená komedie se v půli zlomí a začne hrát na dramatičtější a romantičtější notu. Ničím neurazí, ale taky ničím zvlášť nenadchne. Osobně jsem se těšil na další setkání s Gervaisem, slizounem z Kanclu. Tady vnesl do příběhu trochu toho suššího humoru a ukázal, že zubit se a to nejen v roli dentisty, je rozhodně jeho parketa. Sakum prdum né moc silné tři hvězdy. ()

Groower

Milej film. 4 hvězda za Rickyho.S odstupem času ubírám jednu hvězdu, protože po měsíci pomalu nevím o čem to bylo. ()