Americká romantická komedie vypráví o mrzutém manhattanském zubaři Bertramu Pincusovi (Ricky Gervais), který podstoupí operaci, při níž nečekaně zemře, ale za pár minut znovu ožije. Poté zjistí, že má schopnost, o kterou rozhodně nestál - vidí duchy a může s nimi komunikovat. A co je ještě horší, duchové po něm neustále něco chtějí. Navíc ho jeden z nich, někdejší byznysmen Frank Herlihy (Greg Kinnear), zatáhne do intriky, týkající se jeho ženy Gwen (Téa Leoni). Ta se totiž chce znovu provdat za muže, jehož Frank podezírá z nekalých úmyslů, a díky tomu se všichni zamotají do zábavné leč prekérní situace mezi tímto a oním světem. (HBO Europe)

+sfinx+

Musím dát tři hvězdičky, přestože bych rád dal čtyři - ty si ale nechávám pro film A co když je to pravda?, který mi připadá lepší - už proto, že s podobným námětem přišel první. Druhý důvod je v žánru těchto filmů. Přestože jsou stejné u obou filmů (romantický, komedie), tento je o něco méně vtipný a o něco méně romantický. Herecky to vyjde nastejno. ()

woody.birch

Klasická duchařská komedie, která by skoro měla nárok na čtyři hvězdičky nebýt nešťastného castingu. Ricky Gervaise asi lidé musí milovat nebo nenávidět. Není střední cesty. Jenže já mu prostě sympaťáka nevěřím. Jako protivný obchodník ve Hvězdném prachu byl tisíckrát přesvědčivější. ()

ciapok

tento film je tak americky pozérsky, schematický, programovo dojímavý a husto servírujúci, ale... ja si ho púšťam minimálne 2x za rok už pekne dlho :) Kristen Wiig je taká neodolateľne chrumkavá, že jej už odpustím aj tie najhoršie role nasledovných 180 rokov a to isté platí o Tei Leoni. A Ricky Gervais je okrem Johnyho Deppa jediný chlap, kvôli ktorému som pozeral celý film (a nie raz). Dôležité upozornenie pre tých, ktorí trojicu uvedených hviezdičiek neznášajú - budú ich neznášať ešte viac :D ()

juro

Lepší americká romantická komedie :-) myslím že nikoho neurazí - moc lidí asi nenadchne ale dívat se na to dalo úplně v pohodě - ani jsem se nenudil dokonce chvilkama i bavilo :-) 4 hvězda za sexappeal pro Tea Leoni :-) ()