Slepičí úlet

Chicken Run

Slepačí úlet

Animovaný / Komedie / Rodinný

Velká Británie / USA / Francie, 2000, 84 min

Z toho by se jeden posral .... dokonalý to film . . .(9.8.2008)

Hodně, hodně, hodně vtipné...Další důkaz toho, že animáky se netočej jen pro děti.(10.8.2002)

Je vůbec možný, že jsem to doteď nehodnotil? Aaach, ty odkazy na Velký útěk, Williama Wallace v podání samotného Mela Gibsona a tak dále. Přitom film funguje naprosto sám o sobě, je vtipný, vlastně i napínavý a slepice, které si člověk obyčejně užije nejvíc v polívce, tu dostanou rázem úplně jiný rozlet. Nick Park je správný kohout.(14.7.2013)

Sliepky, ktoré mi vôbec nevadia a navyše aj pobavia :)(11.5.2012)

Vždycky jsem si myslel, že slepice je prostě slepice, ale ony jsou mezi nimi "velké" rozdíly ! Díky Nicku Parku za tohle poznání :) Takovýhle animák fakt můžu.(18.4.2003)

• - V části filmu, kdy Ginger zachraňuje Rockyho z pece, film odkazuje na snímky ze série Indiana Jones. (vyfuk)

• - V ruštině nese film název "Únik z kurníku". (Valsadora)

• - Tvůrci ve filmu použili 2 380 kg plastelíny, což bylo v té době největší použité množství pro animovaný film. (Gman)