Držitelé Cen Akademie Robin Williams a Cuba Gooding, Jr. se vydávají na nadpřirozenou cestu za hranice smrtelnosti v obrazově úchvatném filmu, na který nezapomenete. Chris Nielsen (Williams) se i poté, co umírá při nehodě, pokouší zůstat nablízku své krásné manželce Annie (Annabella Sciorra). Za asistence ducha - rádce (Gooding, Jr.) se začíná přizpůsobovat nové situaci v prostředí, které lze popsat jako nebeské. Ale když si jeho nešťastná žena vezme vlastní život, je odsouzena k věčnému zatracení. Chris si přísahá, že jí najde, aby mohli věčnost sdílet společně. Ale zachránit duši od takového strašlivého osudu se dosud nikomu nepodařilo. S pomocí svého nebeského přítele čeká Chrise ta nejnebezpečnější a nejdrásavější cesta jeho života i toho, co je po něm: pátrání po nesmrtelné lásce, které ho zavede do pekla a zpět! (Magic Box)

Forty-

Miestami pekne a originalne napady a postrehy o zivote a (hlavne) o smrti, na ktore sa velmi prijemne pozeralo a zamyslalo sa nad nimi. Miestami bohuzial neskutocne gycovy citovy vydierak, ktory proste odpustit nemozem. 65% ()

Psycho.R

Dobře jsem pochopil, co chtěli tvůrci říci, bohužel ta hlubší filozofie je příliš plochá. Vizuální vrstva je sice poměrně originální, ovšem mě z toho často boleli oči, až mi bylo nepříjemné se dívat. Příběh i herecké výkony jsou úplně v pořádku, ale s tímto bardem jsem viděl lepší filmy. ()

masata

Mám rád filmy s Robinem Willamsem. Tenhle je takový snový, ala po smrti půjdem do nebe, ale je to tam trochu jiné. ()

Tiiso

Velmi vizuálně vypracovaný romantický příběh o lásce, kde musíte věřit, že život nezačíná narozením a nekončí smrtí. Neobvyklý pohled na lásku a společný život dvou lidí. Film dokáže budit emoce a některé scény, zvláště ta kde manžel vstupuje do pekla, jsou hodně působivé. Myslím, že hlavní mužská role byla daná správnému herci. ()

Magoor

Tento film jsem viděl celkem dvakrát, poté jsem si přečetl literární předlohu. A můžu říct, že i když se film v jistých zásadních věcech liší od předlohy, vůbec ji nezahambuje a konkurence schopným oponentem! ()

hero_bk

1* za vizi pekla. Zbytek bylo přeslazený sentimentální cosi, co nedávalo ani v nejmenším ani kousek smyslu. Jsem se zase jednou pustil do romantiky... tohle mě zase na delší dobu přejde. ()

MaryLynn

Dojemný příběh plný barev a to doslova. Přemýšlím, jak by film vypadal, kdyby byl natočen až dnes. Z tohoto fimu je cítit víc poctivé filmařiny a méně počítačové grafiky. I když samotný příběh mně trochu mátl, těžko jsem rozlišila, kdo je kdo, ale výsledek byl perfektní. Dojalo k slzám. ()

Ewík

1.9.14-Williams je proste muj oblibenec - jeho oci, vyraz, slova. Proste souhra. A protoze jsem zrovna byla na vystave Blakeova ztvarneni Danteho Pekla-Ocistce-Raje, znovu jsem to musela zkouknout. Sice je to zase trochu jine pojeti, presto k nezaplaceni. Sice to muze byt na jednu stranu predvidatelne, ale me to nenudilo, naopak I prekvapilo. Ztvarneni na me pusobi uplne skvele. Nejspis je pravda, ze jsem zaujata, protoze mam Robina a umeni a tuto tematiku celkove rada, presto mohu doporucit. Krasa pro oci i dusicku. ()

ewing

pekny film o tom, ako to tu zhruba v nasom svete funguje...vela ludi to nechape, ale dost ludi to aspon vnima ()

Jaromír

Supersenzitivní film, který rozbrečí i profesionálního zabijáka :). Myslím, že nemá cenu vypisovat všechny jeho klady, snad jen ty barvy... ()

Cortyx

Film který pohladí po duši. Konečná myšlenka je sice očekávaná ale hezky pojatá. Všeobecně se jedná o povedený film. ()

Jara_II

Opravdu krásná vizuální stránka (zasloužený Oscar), výborně ztvárněné peklo, krásné nebe, kde má každý svůj svět. Ten namalovaný svět Robina Williamse byl opravdu kouzelný. Ale. Ale děj byl tak nějak nudný... a konec ? patos.. ()

skalicky

Velice nadherně stvárněný fillm,první půlka fantastická, výborné vtažení do děje,jenomže druhá půlka strácí na tempu 75%! ()