Syn pláže

• Česko Pobřežní lýtka (více)
USA, (2000–2002), 15 h 24 min (Minutáž: 22 min)

Jaime Bergman, Roland Kickinger, Leila Arcieri, Kimberly Oja, Timothy Stack, Lisa Banes, Amy Weber, Corey Feldman, Tracy Dali, Simon Helberg, Jenna Lewis (více)

Série(3) / Epizody(42)

Ještě větší ňadra, ještě větší svaly, ještě menší mozky než Pobřežní hlídka nabídne parodie Pobřežní lýtka.
Kdo to tu zmatkuje ve žlutých plavkách? Záchranářský tým SPF 30, který má sílu slunečního ochranného faktoru číslo 30!
Možná vám dnes připadá jako parodie už sama slavná předloha sitcomu - The Beach neboli Pobřežní hlídka, ale nenechte se mýlit, to je slabota! Nenávidíte Pobřežní hlídku? Milujete Pobřežní hlídku? Tak si nenechte ujít sitcom Son of the Beach neboli Pobřežní lýtka, protože to si teprve užijete.
Trávili jste dětství u Pobřežní hlídky a David Hasselhoff a Pamela Anderson ve vás rozechvívají něžné vzpomínky na sladké chvíle před telkou? Dobře, zamáčkněte nostalgickou slzičku a těšte se na slzy smíchu, byť poněkud svatokrádežného. Myslíte si, že nic legračnějšího než Davidovy zpomaleně rozpohybované mocné plece při běhu se sirupově sladkým hudebním doprovodem už ani nemůže být? Omyl, to jste ještě neviděli jeho karikaturu, tvarohovitého Notche Johnsona, jak se natřásá na pláži v tangách. Protože Notch je rozhodně cool! (oficiální text distributora)

P1tr

Neuvěřitelně ulítlé, ale o to zábavnější. Parodie na Pobřežní hlídku kvalitou převyšuje svůj "vzor", což není tak těžké. Hledáte-li nenáročnou zábavu, Son of the Beach je to právé. ()

giovanni3

Notche je borec, ale zase, že bych se smál každý díl od začátku do konce či tento seriál vyhledával? To fakt ne.. Parodie na pobřežní hlídku se i tak povedla i herečky se pro seriál zvolily dobře.. Dávám slabší 2z5 za ten slabší humor a kolikrát velice trapný humor.. ()

adam9 odpad!

Co to je?! ODPAD! Absolutně nic dobrého na tom nevidím. Vtipy jsou divné, postavy ještě divnější..prostě celý seriál stojí za starou belu. ()

noby

Ještě blbější, ještě hrdinštější a ještě víc sexy záchranáří, mnohem víc pomoci indiánům a chudým, ještě víc zachráněných rozvojových zemí, ještě víc nacismu, ještě víc úchylů a mnohem méně příležitostí k plavání ve vodě a osobních problémů, které máme všichni. Na pravidelné sledování to není, ale v malé dávce geniální zrcadlo Baywatch. Plodnější seriálová parodie už může být jedině Wanker, Texas Ranger. No, možná i Walker. ()

DocBrown

Parodie nejen na pobřežní hlídku, navíc za ní nezaostává ani co do vzhledu plavčic. Vtipné momenty střídají ty trapné (ještě víc záchodový humor než v South Parku), ten nejvtipnější je asi samotný nepřeložitelný název. Co se mi líbí je, jak je levně seriál natočen a že se za to nestydí (např. obří slepice v ulicích je natočena jako slepice kráčící po angličácích). Potěší spoustu cameí kdysi slavných herců, v poslední třetí sérii ale dost chybí starostka Massengilová se svým synem. ()

Ezekiel1

Já vám nevim...tenhle seriál tady má tak vysoké hodnocení,že se mi tomu až nechce věřit. Přitom je to naprostá kravina, kterou kdyby zde oznámkovali přední uživatelé jako první, tak dle mého názoru by se současné hodnocení pohybovalo okolo 50%:)Samozřejmě Syn pláže je skvělá parodie, některé scény hraničí až s nechutností(viz. 2. díl a poblitá paní starostka:DDD)I přítomnost hvězd jakými jsou Mark Hamil apod. však potěší....3,5* ()

Viburnus

Vypadá to přesně tak, jak si představíte, že by asi parodie Pobřeží hlídky vypadat měla. Splnilo očekávání, pobavilo. ()

AIMÉE

Taková menší satisfakce, že zparodovali seriál Hasselhoffovic smečky. A některé díly byly vcelku povedené. ()

Gulde

No, předpokládám, že za to z velké části může český dabing, ale i tak si nemyslím, že by to v originále bylo kdovíjak zábavné, protože většina scének mi tam nepřijde vtipných ani trochu. Ale pokud někdy uvidím nějaký díl v originále, je dost možné, že své hodnocení změním. ()

(Z)denny

Je tam spousta vody jako v Pobřežní hlídce, běhají tam pěkný kozatý holky jako v Pobřežní hlídce, jenom některé ty rozhovory jsou smysluplnější než v Pobřežní hlídce.. No, on originální seriál Pobřežní hlídka mi někdy připadá jako parodie sama na sebe. Tím pádem jsou Pobřežní lýtka parodie na parodii.. ()

Benny99

Tento seriál lze buď milovat nebo nenávidět. Já osobně ho miluju, protože tak suchej,urážející a dementní humor jsem snad ještě nikdy neviděl. Nacistické hlášky Chipa, pak dvě sexy holky Jamajka a B.J, z nich nejchytřejsí Kimberlee a nakonec Notch Johnson ( to největší hovado na pláži ). Akorát ty erotický scény by mohly bejt kratší.... Téměř dokonalá parodie ! ()