Hrdiny stoprocentně nekorektní huličské komedie jsou dva naprosto rozdílní kámoši: upjatý Harold svůj život zasvětil bankovním investicím a tajnému pokukování po hezké sousedce Marii. Zato ležérní Kumar si navzdory svému talentu pro medicínu nedělá hlavu s ničím včetně toho, že by už konečně měl dospět. Na co nestačí, to okecá. Odjakživa však ty nejdůležitější věci rozhodují spolu. Co se stane, když se tihle dva rozhodnou oslavit konec pracovního týdne společně? Obyčejný hamburger od firmy White Castle se během nekonečné, divoké páteční noci mění v nedosažitelnou vidinu. Zato se oba kámoši na cestě do New Jersey a zase zpátky dostávají do neuvěřitelných problémů. Jejich putování je plné nejpodivnějších setkání a nejbláznivějších událostí. (oficiální text distributora)

Chladek

Podle našeho přeloženého názvu film všichni začali srovnávat s klasikou Kdo hulí ten umí. V tomto filmui ale nejde ani tak o hulení, to je tam spíš takový podtext, jde zde spíš o sérii eskapád a vtipných scén, které se dějí na cestě do WhiteCastlu. Námět jako u spousty jiných (mj. Doba ledová 2 - začátek, vztyčený cíl a srandovní cesta k němu). ()

pOne

Celkově je film hrozná blbost. Ale jednotlivé fóry jsou tak dobré, že musím dát ***. Balík trávy jako manželka/přítelkyně, rasismus na policejní stanici a pár dalších - docela jsem se pobavil, což se mi u některých komedií nestává. Jako oddychovka dobrý. ()

Heroin17

Po shlédnutí Kdo hulí, ten umí, jsem se zapřísahal, že vyhulený komedie never more...ale pak jsem viděl Harolda a kumara a svůj názor jsem musel vzít zpět- je to možná blbé, záběry nemají žádnou uměleckou hodnotu, střih je fádní, douglas by marně hledal posleství tohoto filmu, nehraje tam všemi oblíbený herecký dement Tom Hanks...ale stejně se na to dobře kouká... ()

PROTIVETRU

Nadpriemerná komédia s danými motívmi. Ostatné filmy točiace sa okolo trávy poprípade iné teen komedie sa stým nedajú rovnať. Ja som sa bavil ()

smrtubohem odpad!

Kdysi dávno mne někdo z kamošů donutil, abych se na to s nimi podíval, a nyní nezbývá než sklesle konstatovat, že to z mé strany byla hrozná chyba, kterou jsem zaplatil 88 oknem vyhozenými minutami svého života. ()

Toumyk

Výborná komedie, u které jsem se nasmál jak už dlouho ne. Celý film na téma cesta do fast foodu to je teda něco...a i když se s těmito komediemi v poslední době roztrhl pytel tato se mi líbila skoro nejvíce. Výborný Kal Penn. A nejlepší scénu vybrat snad ani nemůžu...protože celý tento film je super...ať už to je srací bitva, nebo "pohledný" Christopher Meloni...tento film je zkrátka bomba...:) ()

walkingdead

Dokážu se vžít do Harolda a Kumara, zažil jsem podobné "poutě za něčím" jako oni (v podobném stavu jako oni) - ale nebyly zase až tak zajímavé. Nicméně film se dá určitě vidět opakovaně (ne tedy zase pořád dokola). ()

Víteček

Nevím proč, ale něco mě nutí se na tenhle typ filmů se dívat téměř vždy, když je to možné. Nebaví mě příběh, nepřijde mi to ani vtipné a přesto pokaždé, když to běží, tak se dívám. A to nejde jen o tenhle film, ale i o jemu podobné. Ale nebavilo mě to, takže jen **. ()

rogger

Ako teenage weed-road comedy žáner a ako film určený len pre obmedzenú časť publika, si možno nezaslúži plný počet, ale ja som si užil fakt srandy nadštandardne mnoho, dvojica to bola fakt vydarená a "karaoke" scénka v aute mi vyčarí úsmev aj po rokoch! Plnohodnotný zásah na moju bránicu = five stars :D ()

waltosin

Naprosto dokonalá huličská komedie. Dva rozdílní borci maj chut na hambáče a co se pak stane by nevymyslel sám homér. Já jsem se smíchy válel na zemi a po skončení jsem se nejdřív smál dalsí hodiny a až pak Zahulíme, uvidíme. ()

BenchPress

Pro pořádný rastafariány určitě kultovní film. Pro mě vtipná podívaná, ale zase to není film, u kterýho bych ležel smíchy. Přesto některý scény byly skvělý. A Neil Patrick Harris jak by smet. Potěšila i účast Finche a dalším známějších tváří. Harold i Kumar k sobě skvěle pasujou. Hlavně Kumar se svými hláškami a genialitou vždycky pobavil jen na pohled. 3/5. ()

SheldonShamy

Tuctová americká komedie. Zápletka ani příběh nic moc, ale pobavíte se, takže účel filmu asi splněn. Všechno dobře dopadlo a tak to má, alespoň v amerických filmech, být. ()

Sakyvanity

Zahráli mi na strunu s obsazením, s mým ujetím na asiaty, indy a Neila Patricka Harrise:D. Úžasná, vtipná komedie, která mi zvedla náladu a neváhám se podívat na další díl. 5* ()

lobo87

Keď som videl tento film prvý raz, mal som 17. A stal sa pre mňa kultom (a to som jointa nikdy neochutnal). Spolu s kamošmi sme si ho veľmi obľúbili a hlášky v našej partii doslova zľudoveli. Leinerovi sa podarilo natočiť teen komédiu, ktorá napriek niektorým over momentom neprekračuje hranice trápnosti. Veľa skvelých momentov, z ktorých vyčnieva úsek s Hnusákom a Kumarova predstava. Ústredné duo sa podarilo obsadiť veľmi dobre, Cho aj Penn sú sympaťáci a vo svojich rolách boli uveriteľní. Z nostalgie pridávam tú štvrtú hviezdu... 70% ()

Kub_ees

Tak trochu sklamanie, keďže som od tejto bláznivej nezmyselnosti očakával aj nejaký "príbeh". No napokon nemôžem byť až tak hrozne sklamaný, pretože niektoré vtipy a situácie boli naozaj poriadne zábavné a vtipné. Niežeby som sa váľal od smiechu po podlahe, to nie, hlavne keď vidím otrepaného medvedíka čistotného, toto naozaj neznášam, na tom nie je nič smiešne. No ale taká scéna na policajnej stanici, tá bola naozaj na nezaplatenie. Bolo tam toho viacej, ale nejak mi to neutkvelo v pamäti, čo je pri takejto komédií škoda. Takže čistý priemer. ()

Prcičky jsou zpátky. Na plné... plyn.

Prcičky jsou zpátky. Na plné... plyn.

21.04.2011

Huliči, DiCaprio a Nottingham

Huliči, DiCaprio a Nottingham

29.07.2008

V dnešní vydatnější novinkové náloži potřetí zahulíme a uvidíme, co připravuje Leonardo DiCaprio a jak to vlastně vypadá se Scottovým Nottinghamem. Jednička stála 9 milionů a vydělala 23, dvojka si… (více)