Paige Morganová měla svůj život pevně naplánovaný a byla nezlomně přesvědčena o tom, že neexistuje nic, co by jí mohlo zabránit vystudovat medicínu a stát se doktorkou. Pak ale potkala Eddieho, mladého sympatického podivína z Evropy. Zamilovali se. Ano. A už to vypadalo, že velkému štěstí nic nebrání. Jenže Eddie nebyl jen tak ledajaký student, ale Edvard Valdemar Dangaard, dánský princ a jediný dědic trůnu. Jeho otec leží na smrtelné posteli, takže Eddie musí zanechat rebelského poflakování v Americe a vrátit se domů na korunovaci. Bez Paige ovšem odjet nechce a tak šokovaná Paige odlétá do vzdálené země, aby se stala královnou. Dokáže to vůbec? Film se natáčel i v Česku (především interiéry paláců) a malou rolí se v něm může pochlubit např. modelka Andrea Verešová... (oficiální text distributora)

Judy24

Ono je to vlastně celé docela roztomilé. Jasně, romantických komedií s královskou rodinou už bylo, ale tahle má naštěstí velkou zrzavou zbraň v podobě Julii Stiles, které to Luke Mably tak nějak "nekazí" a navíc jí ještě velmi dobře nahrává Miranda Richardson pokaždé, když k tomu dostane příležitost. Scénář nic moc, ale tvůrci a herci z něj vytřískali co mohli a nakonec je to příliš sympatické, než aby to bylo úplně hloupé. ()

Scraffy

(pod)Priemerná romantická komédia, ktorá vôbec neurazí a dokáže pobaviť. Nebyť toho zbytočne princeznovského konca, tak by to kľudne mohlo ísť s hodnotením aj vyššie. Škoda. ()

ANTYCHRYST

Čekal jsem totální žumpu :) a nakonec to tak hrozný nebylo .. klasické pohádkové téma..spousty míst z Česka kde se natáčelo:) občas i nějaký český herec je vidět 55% ()

Prubner

První dvě třetiny filmu jsou docela zábavné a zdařilé, ale jakmile se příběh přenese do Dánska, autorům dochází nápady a děj se stává málo věrohodným (v rámci žánru, samozřejmě) -hrdinka se s královským protokolem sžije velmi rychle a bez problémů, vše jde jako po másle, což lze jen těžko akceptovat. Problém je v tom, že autoři smíchali do jednoho filmu dva vzorce romantických filmů: sbližování dvou povahově odlišných partnerů a aklimatizace obyčejné dívky v prostředí nejvyšších kruhů. Výsledkem je pak pochopitelně to, že pořádně nefunguje ani jeden a navíc se vzájemně ruší. Výrazným kladem je ovšem výkon Julie Stilesové. ()

RigorMortis

Nenápadná americká študentka sa zamiluje do chlapíka, z ktorého sa čírou náhodou vykľuje princ a následník trónu a prásk ho - máme tu námet aspoň na dva filmy. Nemám náhodou déja vu? "Princ a ja" bola oddychovka pre televízne publikum s istou dávkou romantiky a pozlátkom, nič viac. ()

PlysovyMacko

Nemastná neslaná romanca s nesympatickým princom. Film ma ako tak začal baviť, keď sa dej preniesol do Dánska. Celé je to hrozne naivné. ()

lektvar

Škoda toho žensko-emancipačného retardu na záver. Citát, ktorý platí aj pre romantické komédie: Emancipace - to jsou stesky žen, které by neměli být vyprávěny mužům. /T. Pratchett/ ()

moviepill odpad!

Myslím, že potrebujem grc-vrecko... Kto takéto úbohosti natáča? Nejakí úbohí úbožiaci, čo sú už úplne úbohí... ()

honzic

Poměrně trapná pseudokomedia a romantický film s ne moc kvalitními herci a scénářem. Hlavní herečka je taková nenápadná a nevýrazná. Moc mne to nezaujalo. Hodnocení: 35 % ()

rogger odpad!

Fantázii sa medze nekladú. Hlavne nie tej pubertálnej. Taká romantická komédia akých sa už nakrútili stovky a daľšie stovky sa natočia, zase len preto, aby mali adolescentky o čom snívať. Pre chlapa však úplne zbytočný film!! ()

Nowasek22

Taková typická rodinná romantická komedie, kterou jsem dnes viděl v televizi a nebýt takového počasí, tak bych to asi neviděl vůbec. Sledovat se to ale dalo a od půlky filmu jsem změnil na film názor. Ze začátku bych hodnotil maximálně jednou hvězdou. ()

gotham

Sice je to trochu přeslazená hollywoodská pohádka, ale díky sympatickým hercům i nenásilné formě vyprávění se na to krásně kouká, taková romantická oddychovka. Příběh je samozřejmě už po 10 minutách brutálně čitelný, nejdřív se nesnášejí, pak se milují, pak se odloučí, no a jak to asi skončí, že ? 60% ()

l.bejk

Nevím komu je tento film určen jestli starším nebo mladším ale tento film ani nemusel vzniknout.Mnohokrát okoukané a špatně provedelé dílo .30% :(( ()