poster

Rob Roy

 • USA

  Rob Roy

 • Slovensko

  Rob Roy

Drama / Historický / Romantický / Válečný

USA, 1995, 139 min

Scénář:

Alan Sharp

Producenti:

Richard Jackson

Střih:

Peter Honess

Kostýmy:

Sandy Powell
(další profese)
Nastala chyba při přehrávání videa.
 • Mr.Apache
  ***

  Tim Roth odvedl vynikající práci. Jeho padouch je jedním z nejzajímavějších hajzlů filmové historie. Ale nebýt jeho výkonu, a jisté scény na mostě, byl by to velice zapomenutelný film.(12.4.2006)

 • sharky
  ****

  85% Statečné srdce bez přehnaného patosu, s lepší hudbou a mnohem lepšími herci.(18.5.2010)

 • LiVentura
  *****

  Skvělý a celistvý film z prostředí dávné Staré Anglie, kdy ještě právo na sebeurčení a názor jedince nebyly tak jisté společenské hodnoty a pro každého. Výborný Neeson ve své nejlepší roli a Roth coby prohnaný vrahoun jistě též.(5.8.2008)

 • Phobia
  *****

  Nádherná hudba, hezká příroda, zajímavě podaný příběh o lásce a cti, souboje poměrně decentní - leč uvěřitelné, hlavně však výborné herecké obsazení s naprosto přesvědčivými, vynikajícími výkony všech hlavních zúčastněných herců (byť všechny poněkud zastínil zde tolikrát zmiňovaný Tim Roth jako hajzl par excellence:-)). "Rob Roy" postrádá velkolepost "Statečného srdce", je ve všech ohledech jiný, jaksi decentnější, neklade zdaleka takový důraz na bojové scény, přesto mi tahle nenápadnost imponuje. Možná bych dala o bodík míň, ale "Rob Roy" nemá co paběrkovat v modrošedém poli průměru. Z mého hlediska skoro dokonalý film - 90%.(5.11.2008)

 • mandes
  ****

  rozpočet : ? tržby americke : $31,596,911(13.12.2006)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace