Ve filmu Buď v klidu se John Travolta vrací jako Chili Palmer z filmu Chyťte ho! Tentokrát Chili opouští nevyzpytatelný filmový průmysl a vrhne se do hudební branže, zaplete se s ruskou mafií, s různými gangsterskými skupinami a ještě vezme pod ochranu mladou talentovanou zpěvačku Lindu Moonovou. Barry Sonnenfeld, který režíroval Chyťte ho!, nedávno prohlásil, že když John Travolta přijal roli Chiliho Palmera, chtěl ji hrát jako "pouličního Jamese Bonda." Travolta říká, " Chili je gangster, ale má image příjemného gangstera, jakoby Jamese Bonda. A jeden z mých oblíbených filmových idolů byl Sean Connery, zejména v roli Bonda, tak se stal mou inspirací mého pojetí Chiliho Palmera.

Travolta se nadchnul v okamžiku, kdy roli Edie Athens přijala Uma Thurmanová. "Uma a já si na plátně ohromně rozumíme," říká, "a ve filmu Buď v klidu jsme hráli úplně jiné postavy než ve filmu Pulp Fiction - historky z podsvětí, i když spolu opět tančíme. (oficiální text distributora)

Sharkman

Pry cernosi obohatili bilou ameriku a pry je belosi kopiruji v oblekani a chuzi :-D, no tak to jsem tedy koukal, jak z jara :-D. ()

kelet

Taká oddychová somarinka, no neurazí. Veľa známych osobností na mieste. V sobotu na poležanie na pohovke pri zlom počasí dobre zabitý čas. Nechoďte do tohto filmu s nejakými očakávaniami či už kvôli obsadeniu alebo zápletke a nebudete sklamaný ()

tomino28

Docela zjevení na poli bláznivých komedií (alespoň pro mě)! Těžko říct, jestli tenhle snímek časem zraje, ale po patnácti letech od premiéry mě sledování opravdu bavilo a kdyby tvůrci maličko zkrátili 118 minut délky, bylo by to možná ještě o fous lepší. Nicméně zde dostanete parádní hereckou sestavu, spoustu WTF momentů a vtipných dialogů a v podstatě tento jednoduchý mix bohatě stačí k tomu, aby vznikl důstojný zástupce tohoto žánru. ()

Warapeidza

Skvělá komedie s velmi dobrým hereckým obsazením. Nevím, proč tady má většina lidí víceméně záporné komentáře, mně se teda tenhle film líbil moc. Super hlášky, i když jsou třebas ukradený z jiných filmů, do tohodle filmu skvěle pasujou. Postavy cool, hlavně Chili, Dabu a vůbec všichni ti hip-hopoví pošuci. Ale hlavně Travolta- ten když s ledovým klidem a nadhledem řeší všechny zápletky, to mě fakt hodně bavilo... Christina Milian sice moc nehraje, ale zpívá fakt parádně, navíc live provedení Cryin' na koncertě Aerosmith je hooodně povedenej kousek. A The Rock? Největší příjemé překvapení filmu, snad ho uvidíme ještě v nějakých dalších povedených komediích. ()

Paplónik

Komédia na ktorej som sa veľmi dobre bavil vďaka zaujímavým bočným postavám, hlavne ich obsadeniu. Už len ten nápad, že príde speváčka z garáže, ulice / ju hraje v skutočnosti dobrá speváčka/ a ide spievať so Stevenom Tylerom ! Dvojka mi prišla ako veľmi dobre okopírovaná jednotka v detailoch a spleteniu príbehov všetkých postáv. Fakt dobré a úsmevné. ()

darky

Kdybych měl tyhle hvězdy pohromadě, tak bych udělal sakra dobrou komedii. Souhlasim s POMEM. Proč se pilovat dobrou komedii, když lidi přijdou už jenom kvůli hvězdnému obsazení. Ale zase nechápu druhou stranu. Jak na tohle můžou kývnou hvězda typu Uma Thurman, že by to byli tak dobře zaplacené role, to pochybuju. A co se týká režie, propadnul bych se do země, kdyby měl být výsledek mé herecky dobře obsazené práce tohle. Jinak mě to občas pobavilo a tudíš dvě hvězdy. ()

miko105

Celý film som čakal, že príde nejaká pasáž kvôli, ktorej by sa tento film oplatil pozerať. Ale akosi som sa nedočkal. ()

Olafa

Trapné a dost nuda, nicméně přehlídka slavných osobností. Dost mi to připomíná Charlieho Andílky, kdy se monster reklama a spousta hereckých hvězd snaží lidi přesvědčit, že tento film za něco stojí. ()

daevee

Film je příkladem toho, že i když vezmete plno hvězd, scénář nabušený "zaručenými" recepty a obléknete to do blýštivého Holywoodského kabátku, i přesto (nebo právě proto) může vzniknout špatný film. Chvílemi mi přišlo, že někdo udělal remake českého filmu Cirkus bude. Jediná postava, která mě trochu pobavila a utkvěla v paměti, byl Dwayne Johnson. ()

Vsacan

Super komedie s hvězdným obsazením, viděl jsi už několikrát (naposledy včera v noci) , a věřím že se na ni zase někdy podívu. ()

gizi

Po delší době zase jeden film, který nestojí vůbec za nic a já ho protrpěl až do konce. Typický příklad toho, že se obsadí hodně slavných herců, to přiláká lidi a film vydělá (skutečně). Je to ale opravdu o ničem, nudné, ani nemám slov. 40% je možná i moc. 25.9.11. ()

Archvile

Komédia plná hereckých hviezd prvej ligy a to nielen tej hereckej. Dej dosť otrepaný , ale na piatok večer to celkom ušlo. ()

Durst míří do Hollywoodu

Durst míří do Hollywoodu

13.04.2006

Frontman rap-metalové formace Limp Bizkit, zpěvák Fred Durst, natočí svůj režijní debut. Nezávislý snímek THE EDUCATION OF CHARLIE BANKS bude hudebníkovým prvním regulérním filmovým počinem, přičemž… (více)