Šedesátník Harry Sanborn je bohatý hudební vydavatel, který si nepřipouští přibývající léta a přes pokročilý věk udržuje milostné vztahy pouze s mladými ženami. Jeho posledním "úlovkem" je energická Marin, se kterou si vyrazí na víkend do luxusního venkovského domu, patřícího její matce Erice Barryové, úspěšné autorce divadelních her. Než se však dvojice stačí zabydlet, objeví se Erica se svou sestrou Zoe a přistihne polonahého Harryho u otevřené lednice. Přestože se trapná situace brzy vysvětlí, Erica se nedokáže smířit s tím, že její dcera má milostné pletky s protivným, sebestředným třiašedesátiletým seladonem. Téhož večera se však situace zvrtne, když Harry během milostných hrátek zkolabuje. Podle lékaře však není schopen dlouhé cesty a musí zůstat v Eričině domě. Naštěstí se v domě častěji, než je nutné, objevuje doktor Julian Mercer, který je obdivovatelem Ericy a její tvorby. Přes vzájemné antipatie a řadu trapasů se Harry s Ericou začnou pomalu sbližovat. (TV Nova)

Paulie2

Komedie, která Vás přinejmenším přinutí se usmát. Přinejmenším! Z počátečního špatného dojmu se po zhruba půl hodině vyklubal velice příjemný film, který záhy přešel v plnohodnotnou komedii, kde se budete smát, až nebudete vědět, čí jste. Nicholson a D. Keaton podali opravdu vynikající výkony. Co by bylo 5 hvězdiček nakonec budou jen 4, kvůli několika naprosto hloupým scénám a občas pomalému tempu. ()

WilliamWalla

Charizma Jacka Nicholsona asi nemá hraníc a je radosť vidieť, ak si niekto užíva a robí, to čo ho naozaj baví. Jack je showman, ale tentokrát nesebčil a bok po boku s ním hviezdila aj Diane Keaton. Snímok je zábavný, príjemný ale trochu ho porovnávam s "Tak dobre, ako sa len dá!" a to je zasa iná liga. Film ponúkol výborne dialógy, už spomínané skvelé herecké výkony a tak nemôžem dať menej než "četíre" hviezdičky. ()

Royaldell

Já toho Nicholsona prostě fakt miluju! Dívalo se na to jedna báseň,krásná a příjemná romantická komedie. I když jsem jmenovala jenom Nicholsona,zářila samozřejmě i Keaton,Peet a Reeves (!!!). Milé,hezké,úsměvné. ()

JimWalker007

Lebo Nicholson.  Či hrá mafiána, diabla, psychopata, bezdomovca, vždy je skvelý. A tu tiež - ako starnúci, občas kolabujúci zvodca mladých zajačikov, ktorému nakoniec docvakne, že je načase zakotviť v prístave zrelej ženy v bielom menom Diane Keaton. ()

futislav

Naprosto úžasný Nicholson i Keaton. Komedie, která má hloubku i jemně vytříbený humor. Jeden z mála filmů, které si rádi jednou za rok pustíte znovu. ()

Bragi66

Je to romantická komedie, kterou by bez vážnější úhony mohli shlédnout i muži. Nebudou se sice asi válet po zemi smíchy nebo zadržovat slzy, ale pár úsměvů by to mohlo vzbudit. Výborně zahrané, dobře napsané, ale sakra, kdo vymyslel ten  hloupý konec? Neslušel by tomu jako závěr třeba konec z té divadelní hry (i když nevíme, jak dopadla)? ()

danick

Velice příjemný a "hodný" snímeček s mými třemi velice oblíbenými herci. Výkon Jacka Nicholsona (ani dalších) mi snad ani nepřísluší hodnotit, mě stejně úplně stačí, když se ušklíbne na kameru. To samé Diane Keatonová a Frances McDormand. Ta vlastně má ve filmu jen pár "klíčových" grimas. Pravdou je, že jsem se ke konci filmu trochu ošíval, ale přesto jsem celkově dobře bavil. No a co říci na frky jako: "Co nějaká antikoncepce? - Menopauza. - No nejsem já šťastlivec?" :o)) ()

Alexis

Jediný důvod, proč shlédnout tenhle film jsou oba hlavní protagonisté snímku. Nejen, že se svým věkem vymykají obvyklým hrdinům romantických komedií, navíc podávají náramné herecké výkony. Jack Nicholson s neodolatelným šarmem ztvárnil postaršího playboye, jehož vyvolenou se překvapivě nestává Amanda Peet (tentokráte s černými vlasy, přesto stejně okouzlující jako v Identity), nýbrž Diane Keaton, která si vychutnala svoji roli staropanenské spisovatelky. Režisérka Nancy Meyersová se ovšem svými milostnými hrdiny nechala natolik unést, že ztratila pojem o stopáži, pročež se film natáhl na nesnesitelné 2 hodiny. Natahovaný konec vrcholící nevěrohodným happyendem zvrátil hodnocení celého snímku do průměru. ()

Ywec

Filmy s Jackem Nicholsonem jsou prostě dobré, ať se v nich děje cokoliv. Až do Harryho infarktu to je sice nuda, ale pak se to zlepší. V dvouhodinovém (!) snímku hrají dále Keanu Reeves a Diane Keaton, takže s obsazením nemám problém. Sledujeme románek mezi lidmi "v nejlepších letech", který právě díky věku hrdinů skýtá mnoho humorných okamžiků. V hluchých místech Harry předvede několik dalších infarktů, takže film neztrácí na tempu. Na konci jsem byl opravdu překvapen a těm šméčkám z Hollywoodu výjimečně sbaštil návnadu i s navyjákem. ()

BillyBob

Filmy Nancy Meyersové mají takovou zvláštní atmosféru a hezky se na ně kouká, no a v tomhle případě to platí taky. ()

gabo1

Vtipné, úprimné, inteligentné, rafinované, milé,.. a ...už som hovoril vtipné??? A samozrejme Jack a Diane v skvelej forme. Ja viac od romantického filmu nečakám. ()

MAKITA

Jack mě vůbec nezklamal, řekl bych stejně bravurdní výkon jako v lepší už to nebude, ale Kean mi v tom snímku přišel až moc nevyužitej na to jaká to je herecká ikona.. No možná to byl záměr.. Každopádně film mě pobavil a konec tak nějak byl sice očekávanej, ale i tak milej. ()

KcarlosK

Velmi příjemně koukatelný filmík. Jack má charizma na rozdávání i jako vorvanózní bedna kytu. Diane je snad ještě víc sexy než za mlada. Je to vtipné, je to smutné, je to k zamyšlení, je to zábava. Co víc od filmu chtít. Snad jen o 30 minut kratší stopáž, což by mu jistě prospělo. ()

cachanell

Ano, ano, ano. Od začátku do konce jsem se bavila. Kombinace Jacka Nicholsona a Diane Keaton byl skvělý tah. Starší prostopášník a žena, která si se svým ženstvím ze začátku neví rady. Prostě doporučuji, jen tak se v klidu bavit příjemnou komedii o hledání lásky a příjemných chvílí i v už ne mladém věku. ()

Toja34

Chcete se zasmát? Podívejte se. P.S. Diane Keaton to moc sluší, ale stejně mi ke Keanu Reevsovi nesedí, fakt ne :))) ()

oleg121

Jedna z najlepších komédií, aké som v poslednej dobe videl. Celý film som sa nenudil, dej ma chytil od začiatku, humor bol na mieste, a ktomu ešte také dve ozdoby ako Jack Nicholson a Diane Keaton. Svojim hereckým talentom vyzdvihujú film veľmi vysoko. Nicholsonove ironické poznámky mi roztiahli pery do úsmevu, a ja som sa jednoducho nad filmom rozplýval. Keď to tu tak chválim tak prečo 4 a rovno nie 5*? Pretože posledných 15 minút filmu dochádza dych a je vidieť, že scenárista všetky svoje nápady už vyčerpal. Vysoký nadpriemer. ()