Lepší pozdě nežli později

Milovať je zábavné

Lepšie neskoro ako nikdy

Komedie / Romantický

USA, 2003, 128 min

To je ale konverzační lahůdka plná vtipu, napětí a kruté pravdy. To je přesně film, na který musí mít člověk tu správnou náladu. Nedávnou jsem si ho pustil znovu a je to pravda. Ne asi, ale určitě! Ten film je buď "zívačka" nebo prostě "TO! TAK! ASI! NĚJAK! JE!" a obroušený člověk životem, tj. s nějakým křížkem to ocení..... :-)(21.3.2005)

Krásna, inteligentná a zaujímavá romantická vec, ktorá zaujme .(20.7.2006)

Ačkoli je tahle romantika trochu netradiční tím, že se zabývá jinou věkovou skupinou než většina ostatních, hraje tu můj oblíbenec Jack a začátek vypadá velmi slibně, musím ji nakonec hodnotit obligátními třemi hvězdičkami jako další z nekonečné řady průměrných romantických komedií. Jak už jsem zmiňovala rozjezd filmu byl velmi podařený, především díky konfrontaci hlavních postav, bohužel druhá hodina už značně drhne, je nudnější a o poznání méně zajímavější. Jak to dopadne, všichni víme, ale cesta k tomu se zvláště v posledních minutách jeví poněkud kostrbatá.(23.7.2008)

Romantika v pozdnom veku - velmi prijemna hlavne v prvej polovici, v poslednej tretine dochadza sice tvorcom a filmu trocha dych, ale prijemny pozitok z celkoveho dojmu to nastastie velmi nepokazi. A Diane Keaton to vazne "sekne"(23.1.2004)

Opět neodolatelný Jack Nicholson, sladký Keanu Reeves a skvělá Diane Keaton. Kdyby byl malinko nápaditější konec, bylo by to za 5*.(18.3.2004)