poster

Lepší pozdě nežli později

 • USA

  Something's Gotta Give

 • Slovensko

  Milovať je zábavné

 • Slovensko

  Lepšie neskoro ako nikdy

Komedie / Romantický

USA, 2003, 128 min

Nastala chyba při přehrávání videa.
 • 3DD!3
  ****

  Nicholson prý odchází do hereckého důchodu, tak proč si jeho génia nepřipomenout dnes. Příjemný romantický film, který působí pohodově, klidně a skutečně. Diane Keaton doslova září, Jack tentokrát spíš zdatně sekunduje. Na konci jsem zjistil, že jsem ten konec už jednou viděl, ale bez začátku a prostředku, hmh.(6.9.2013)

 • Boss321
  ****

  Už jenom sledovat na jednom plátně Jacka Nicholsona a Dianu Keaton je nevšední zážitek, když si k tomu přidáte Keanu Reevese, Armandu Peet, Frances McDormand, velmi inteligentní scénář a přebornici na romantické komedie Nancy Meyers, tak z toho prostě nemůže vzniknout blbost. Neříkám, že jsem neviděl lepší, ale myslím, že tenhle film plně docením až tak za dvacet let. Keaton a Nicholson opět výborní (navíc on tu Nicholson hrál sám sebe :)). Tahle komedie ve mě zkrátka zanechala opravdu vynikající pocit a s chutí si jí pustím kdykoliv znovu. Můžu jen doporučit......(30.3.2008)

 • Skejpr
  **

  Slabota. Skoro žádná sranda, jen samá klišé a Nicholson je docela nesnesitelný...(11.4.2008)

 • Eddard
  **

  Katastrofické dialogy, adekvátní scénář a herecké legendy ztrapňující se na stará kolena. Takový dojem mám bohužel z této nedomrlé komedie, která se sice tváří nově a neotřele, ale v podstatě jde pořád o to samé. Producenti vsadili na známá jména, což sice rozhodně mělo příznivý vliv na návštěvnost, co se týká kvalit jejich hereckých výkonů jak Diane, tak starý Jack bezmocně klopýtali po křivém scénáři a nedokázali filmu vdechnout nic, co by ho v mých očích zachránilo. Frances je tam naštěstí jen letmo. Nuda a slabota. 30%(13.9.2006)

 • hirnlego
  ***

  Silné 3* - asi už stárnu...(21.10.2006)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace