Lepší pozdě nežli později

Milovať je zábavné

Lepšie neskoro ako nikdy

Komedie / Romantický

USA, 2003, 128 min

Zbytečně protahovaná standardní romantická komedie, která těží veškeré své kouzlo jen z výborného ústředního dua.(26.9.2005)

• Kaka

První půlhodina je výtečná, ale postupně to upadává do šedi a průměru. Jack Nicholson však podává opět výtečný herecký výkon a předvádí skutečného sympaťáka.(30.5.2004)

Když už romantická komedie, tak jedině s tim starym páprdou Jackem Nicholsonem! Je pravda, že druhá půlka není tak svižná a sklouzává spíše až do průměru. Není to ale zas tak hrozné a oba dva hlavní představitelé předvádí skvělý výkon (včetně vynikajícího Jackova dabéra) a jedná se o velice pohodovou a příjemnou záležitost, kterou mi sice Neo trochu znepříjemňuje, stejně jako nevyvážené ozvučení (pravděpodobně vina dabingu), ale dá se to přežít, pokud se vedle vás nesnaží někdo usnout...(28.4.2006)

Je sobota večer. Přepínám z nudy kanály. Najednou se něco stane. Bože, skutečně to byl zadek Jacka Nicholsna? Přepnu zpět a zjistím, že to není sen. Po chvíli si říkám, že je to docela legrační film.A sleduji dál... Wow, nahá Diane Keaton. Začínám se smát. A to se mi stane málokdy. Tak tohle je moje první setkání s filmem Lepší pozdě, nežli později. A co říci k filmu? Jack se pro tuto roli skvěle hodí a Diane jakbysmet.. Akorát mi mrzí, že Keanu Reeves dostal opravdu nevýraznou roli a nedokázal tak ukázat co umí. Jinak humor je na hranici snesitelnosti a dialogy taky ujdou. V některých momentech je film až moc zdlouhaví a nudný. Jak řekl Superpero: "Žádné veledílo, ale je to příjemný film."(25.10.2006)

Jack Nicholson to zase celé uhrál očima a Diane Keaton vytváří dokonalou hereckou partnerku. Bez nich by se na film koukat nedalo. 60%(14.5.2007)