poster

Lepší pozdě nežli později

 • USA

  Something's Gotta Give

 • Slovensko

  Milovať je zábavné

 • Slovensko

  Lepšie neskoro ako nikdy

Komedie / Romantický

USA, 2003, 128 min

Nastala chyba při přehrávání videa.
 • CheGuevara
  ****

  Film o tom, že ve stáří nepřijdete ani o smysl pro humor ani o romantickou duši. Jack Nicholson už asi umře jako prototyp vrtošivého staříka a Diane Keaton zase jako emancipovaná žena, ale to bylo to nejmenší, co by mohlo vadit. Ladí jim to nádherně. O to víc potěší, že právě tenhle film má v sobě mnohem víc svěžesti, než celá kupa jeho vytrendovaných a pubertálních kolegů.(25.9.2009)

 • Lynn
  ****

  Opět neodolatelný Jack Nicholson, sladký Keanu Reeves a skvělá Diane Keaton. Kdyby byl malinko nápaditější konec, bylo by to za 5*.(18.3.2004)

 • Hal_Moore
  ****

  Nancy Meyers mě začíná hodně zajímat. Po Po čem ženy touží přišla s další perfektní romantickou komedií, na pět to však tentokráte nebude, a to hlavně díky (na romantickou komedii) přetáhnuté stopáži, kde v poslední třetině už nikdo z představitelů nemá co nabídnout. Jack Nicholson je jako vždy ozdobou filmu, pozvedávající hodnocení minimálně o jednu hvězdičku (tady "jen" o půl) a tentokráte mi nevadila ani Diane Keaton, a ne, nebylo to kvůli nahé scéně. Bavil jsem se výtečně, jen více takovýchto chytrých komedií.(8.1.2009)

 • Boogeyman
  ***

  Byly by to jasné 4*, příjemně jsem se bavil, ale donekonečna natahovaný konec završený skutečně hloupým happyendem sráží mé hodnocení na 3*! ...Chápu že Jack Nicholson má charisma na rozdávání, ale že by utáhl a udolal i ženskou typu Amandy Peet?(28.9.2008)

 • Indiana
  ***

  Komedie spíše možná pro starší, ale nuda úplná to pro mě (teenagera) taky nebyla. Popravdě Jack Nicholson mi tady přišel víc na chuť než Diane Keaton (jsem asi jediný). Trochu mě překvapilo, jak málo prostoru dostala Frances McDormand a hlavně pak Keanu Reeves. Jinak ale film se vleče podle osvědčených pravidel, takže divák přesně ví, jak to dopadne a mohlo to být více okořeněné humorem, neboť zase na druhou stranu koukat na důchodce v županu, jak si píšou na notebooku, souloží nebo se prochází po pláži není tak zábavné, ale jak říkám, spíše pro starší.(26.9.2005)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace