poster

Lepší pozdě nežli později

 • USA

  Something's Gotta Give

 • Slovensko

  Milovať je zábavné

 • Slovensko

  Lepšie neskoro ako nikdy

Komedie / Romantický

USA, 2003, 128 min

Nastala chyba při přehrávání videa.
 • Matty
  ***

  Je velmi potěšující, když se vaši dva nejoblíbenější herci sejdou v jednou filmu. Je velmi potěšující, když se jedná o příjemnou komedii s inteligentním scénářem. Není moc potěšující, když taková komedie trvá přes dvě hodiny. Mimořádně vtipná milostná avantýra z prvních minut filmu nemá dlouhého trvání, briskně ji vystřídá „seriózní“ romance dvou vrstevníků. Díky fungující chemii mezi Nicholsonem (který mimochodem podobnou roli ztvárnil již v Ceně za něžnost) a Keatonovou a několika zábleskům geniálních vtipů (scéna s přístrojem na měření tlaku) mi první polovina ještě jakž takž utekla. Kéž by titulky naběhly již po osmdesáti minutách. Po jejich uplynutí totiž oba herci již nemají co dalšího hrát, jejich charaktery (a vztah mezi nimi) se dále nevyvíjejí, navzdory snaze o znejistění diváka víte, kam celá rozplizlá romance směřuje a s každou další minutou jenom ztrácíte chuť dodívat se do konce. Problémem filmu je opravdu pouze jeho délka, na dvě hodiny v něm není dost vtipů, dost zvratů, dost děje. Oba herečtí představitelé si své role skutečně vychutnali a excelují jak ve scénách verbálních (slovně či písemně), tak nonverbálních (některé Nicholsonovy grimasy nikdy neomrzí), pokud ovšem ani jednoho z nich neřadíte ke svým oblíbencům, nečekejte nic víc než další nezáživnou romanci. Ano, jenom kvůli délce. 65% Zajímavé komentáře: kleopatra, betelgeuse, Oskar, meave, Mahalik, Heraldika(26.10.2006)

 • mandes

  rozpocet $80 million trzby celosvetovo $266,728,738(17.11.2006)

 • hirnlego
  ***

  Silné 3* - asi už stárnu...(21.10.2006)

 • EdaS
  ****

  Nechybělo moc a mohlo jít o milník žánru. Poslední půl hodina to zbytečně táhne dolů (a kdyby byla vystřižená, nic by se nestalo), ale i tak je to příjemné. Nicholson i Keatonová jsou famózní!!!(12.4.2004)

 • Reiniš
  ****

  Zbytečně natahovaná jinak celkem příjemná komedie. Duo Nicholson a Keatonová je famózní!(22.10.2006)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace