Muži v černém 2

• USA Men in Black II (více)

Od událostí prvního dílu uplynulo už několik let, kdy K a J, agenti tajné neoficiální organizace MiB, dohlížející na utajené mimozemské imigranty na Zemi, odvrátili velkou intergalaktickou katastrofu. Tehdy se čerstvě zaškolený agent J v organizaci dobře zavedl, zatímco jeho starší, zkušený kolega K se vrátil k pohodlnému civilnímu životu a pracuje na poště. Během rutinního vyšetřování však J odhalí spiknutí řízené zlou kytothianskou stvůrou Serleenou, vystupující v podobě sexy modelky luxusního spodního prádla. Obsadí budovu organizace MiB a jako rukojmí si vezme její zaměstnance. J nezbývá než požádat jediného muže, který mu s řešením situace může pomoci - zpohodlnělého K. Vyzbrojí se v tajné zbrojnici a proniknou do centrály. Čeká je rozhodující boj o záchranu lidstva i Zarthanů… (TV Nova)

Seag

V každom prípade je to určite slabšie ako Muži v čiernom 1 aj ked som sa bavil pri tomto pokračovaní. Tommymu to ako pošťákovi sluší, a Will je vždy rovnaký. Len mi nesadla ta záporná postava,a ten magor s tou malou hlavou v červenej bunde.Dávam *** hviezdičky lebo je to len priemerná vesmírna komédia. ()

BoXBe

Za jedničkou toto pokračování hodně pokulhává. Jako ne že by se člověk nebavil......ale zas tolik se fakt nebaví.... ()

DominikV

Spíš dvě hvězdičky. Tu třetí dávám za ukecaného čokla. Jinak co filmu chybělo, byl charakternější záporák. Ze švába z jedničky šel trochu strach, jenže tady se ze záporáka (záporačky) stal trapák. ()

mortak

Nuda, nuda, křeč, křeč, a sem tam nějaký nápad. Smith i Jones viditelně taky moc neví, v čem se to vlastně ocitli, takže jen přecházejí z místa na místo a odříkávají repliky ze scénáře. Poučení? I servírka v fast foodu může být (...) , tak holky doufejte, že se někdy u vás zastaví i velký Will. ()

WolfR

Více neznamená lépe, aneb nápady to přímo překypovalo, naneštěstí byl to jeden velký chaos. Ale pobavil! Slabší 3 hvězdy. ()

dr.fish

Zdařilé pokračování jedničky. Sice mne poprvé zklamalo, ale podruhé už to bylo o mnohem lepší. Navíc v kontextu dnešních komedií je tohle opravdová zábava...80% ()

KajusaK

Slabší, ale pořád důstojné pokračování, i když stejný příběh jen výměna příšer. Nejvíce mě bavila první polovina. ()

otík

Na rozdíl od jedničky to není vůbec zábavné, je to jen snůška hloupých činností a scénáristické bezmocnosti. Takto vypadá pokračování jen kvůli penězům. ()

tom88

Oproti jednotke je tu silný pokles kvality po všetkých dôležitých stránkach okrem efektov. Scenár silno kríva a dej tak ostáva plochý a prázdny aj keď veľmi nenudí. Predsa je film podstatne krátky a záverečné titulky sú tu skôr ako čakáme. Zopár scén je taktiež skvelých ako kedysi, dvojica Smith a Jones sú stále fajn, no už to nie je také dokonalé. Johnny Knoxville je skvelý, no ukecaný mopslík chvíľami lezie na nervy. Originalita prvého dielu je nadobro preč. Mimozemšťania sú stále fajn, no hlavná záporáčka je absolútne nemastná a neslaná. Vtipu ubudlo, dialógy mierne zostupidneli. Rozpočet nám narástol na 140 miliónov dolárov, ale povedal by som, že počas tých 80tich minút ho nie je až tak vidno. Mám pocit, že herci si vypýtali väčšie honoráre. Celkový dojem je ledva priemerný, ale stále ako tak dobrá zábava pre menej náročnejších. 60% ()

panMartin

Muži v černém měli nápad. Dvojka se snaží jet v podobném stylu. Hodně slabý odvar prvního dílu. Vytratilo se kouzlo, vytratil se vtip, zůstala jen nepříliš nápaditá a občas zcela bezradná imitace, naplněná trapností. Jedničku mám totiž moc rád. ()

Nivenx

Slabší jak první díl a to o hodně! Slabší scénář a příběh, jak by smet. Oba jsou sice pořád dobří a stejně cool, ale je to nesourodé a slepené jak tou nejhorší izolepou na světě. Proč ode mě, tak vysoko. Zaprvé, že jsem se nenudil a u filmu se bavil, jelikož největší bavič byl pes Frank, který hlásil neskutečně a pak, že akce se mi líbily. 55% ()

Radiq

Obdobně jako jednička, neuhne to ani doleva ani na tu druhou stranu, drží si to svou hladinu, tak já si ju budu držet taky. Co tady vyloženě vyniká, je Michael Jackson, kterej byl nejdřív černej, pak bílej, pak chce být muž v černém a pak je mrtvej - ale za tuhletu jeho parádičku s mimozemskou rasou si ze sebe udělal fakt skvělou srandu, to se musí uznat. Každopádně trochu blby je, že se tam opakuje pár věcí, co sme už v tom prvním díle viděli, jenom trochu obměněny, ani digi efekty nejsou nijak kvalitnější (dokonce bych řek, že dost katastrofálně horší, než v prvním díle, až to bije do očí). Ale zas na druhou stranu ti mimozemšťani jsou fakt skvělí ksichti. ()

Deyw

nj tohle uz je bida proto 1 a 3 dilu..tady si to nejvic dava frenk coz neni moc dobry :D ;:( edit: tvle davam 5hvezd za frenka :D chciju z nej pokazdy 😂😂😂 ()

Columbus

Krize, nic nez krize, horsi nez jednicka. Namyslenej cernoch se se seslym belochem potaceji z jedne trapne scenky do druhe. ()

fantoci

Jo super. Přivítali jsme K zase zpátky mezi OFObijce.Ale tím to samosebou nekončí. Je pravda že jenom s Willem by asi nebyla taková sranda. Tentokráte filmaři zabrnkali i na tu romantickou notu a někteří holt uronili i slzičku nebo i víc...... ()

filmmovier

Podle mě má tento film stejnou úroveň jako jednička. děj je mnohem lepší než v předchozím díle. Serleena je kočka a ten čoklík je prostě boží. Půlka filmu je sice o tom, jak Smith vrací Jonesovi paměť, ale i z toho tvůrci vytěžili mnohé. Skvělé pokračovaní dobré sci - fi komedie. ()

AntonG.

Jedničku mám hodně rád, ale dvojku jsem málem nedokoukal, místy je to fakt nehorázná nuda. Spousta "humorných" scén naprosto vyšumí a efekty jsou přímo otřesné. ()

LordSnape

Film končí jako většina rádoby lepších dvojek. Prostě vaření z vody (scénář) a blbé postavy (noví herci). Snad jen ty efekty jsou o trochu lepší. Taky jsem se moc nezasmál a když vezmu v úvahu, že u jedničky jsem chcípal smíchy. ()

Manuál na záchranu světa

Manuál na záchranu světa

21.12.2008

Nabízí nám ho studio Metro-Goldwyn-Mayer, kterému BenDavid Grabinski prodal scénář nazvaný The How-To Guide for Saving the World. Pro námět akční sci-fi komedie se nadchl Barry Sonnenfeld, kterého… (více)