Malý Nicky - Satan Junior

• USA Little Nicky (více)

Nicky (Adam Sandler) se svému tátovi Satanovi moc nevyvedl. Síra mu smrdí, páchání zla ho nebaví a víc než o kažení čistých panen se zajímá o heavy metal a pekelný hlas Ozzyho Osbourna. Jeho dva ďábelští bratři Adrian a Cassius jsou ovšem z jiného těsta. Jde jim o pekelný trůn, kterého se tatíček Satan (Harvey Keitel) ještě zdaleka nehodlá vzdát. Aby o pár tisíc let urychlili jeho odvhod do penze, provedou oba po čertech snaživí mládenci jisté velmi ošklivé věci, jejichž následkem zamrzne pekelná brána, vyschne přísun nových duší a táta Satan se začne rozpadat. Jediný, kdo může zastavit jejich řádění je malý Nicky - Satan junior. Aby to dokázal, musí se ovšem vypravit mezi lidi a tam způsobit opravdu pekelný zmatek! (oficiální text distributora)

MadChick

Místy ukrutně vtipné a s opravdu šílenými nápady. Ani nevím proč, ale tahle komedie mi rozhodně sedla a smál jsem se dost často, což se mi u takových to komedií normálně moc nestává. Tím pádem pro mě naprostá spokojenost a příjemně strávený čas u bedny :) 70% ()

Káronoš

Satan junior je dosti provokativní a úderná komedie s oplzlím a nemorálním humorem (nemysleno záporně). Pod hromadou nevkusných, suchých a nevydařených fórků se najde pár trefných a velice zábavných, které rozdráždí bránici. Sandler očividně ovládá role retardních blbečků a lopatou by ho měli po hlavě práskat jak je den dlouhý, avšak trochu se stopáží strácel na kouzle. Komedie se kromě svého poněkud zajímavého tématu neliší od tisícovky dalších, ale za Hitlera (vyhulený "666" metalisty) a hlavně za Ozzyho a jeho legendární číslo v praxi musím zvednout hodnocení o stupínek. BTW: kéž by všichni ďáblové v pekle poslouchali heavy metal=) ()

Haymar

Děsná úchylárna, která si dělá prdel ze všemožných klišé a s ničím se nemaže: Vesele se tu mordují nebohá zvířátka, utahuje se z církve a všech těch "poslušných oveček", krásně se tu šrotuje idea šťastné americké rodiny a celkový model dobra a zla (heaven & hell) je zde postaven úplně na hlavu. Už za tu odvahu, něco tak ujetýho vůbec realizovat si tvůrci zaslouží velkou pochvalu... Jinak jde o jednu z mála sandlerovek (ještě spolu s přiblbým Vodonošem), která není zábavná díky právě Sandlerovi (ten mě tu upřímně víc sral než bavil) ale spíše kvůli vysoké koncentraci vynikajících vedlejších roliček: Keitel, Arquettová, Witherspoonová, Carvey, Weathers, Tarantino (jeho slepej paranoidní kněz byl famózní :)) nebo Ozzy Osbourne a jeho legedární "trik" s netopeyrem... ()

venom14

Moc nemusim Sandlera,ale tady mi nepřišel zlej(herecky).Celkem milý nápad ,ve kterém je něco dobrých a něco špatných vtipů.Ale u tohohle filmu úplně chápu rozdílná hodnocení(někomu prostě strkání ananasu do zadku Hitlerovi může přijít trochu perverzní:-)).Ale malé role velkých lidí-Tarantino,Ozzy celkem potěšily. ()

Prochy38

Věřím, že kdybych se díval v jiné skupině lidí a v jiné náladě, tolik by mě to nebavilo. Ale s přítelkyní takto večer s pivečkem opravdu pohoda a fakt jsem se nasmál. A. Sandler zahrál fakt dobře. Bylo tam minimum perverzních vtipů a tak to umě stouplo fakt vysoko. Zvláště mě potěšilo celkem hvězdné obsazení. Mimo hlavních rolí třeba R.Witherspoon, C. Weathers, R. Schneider a další.... Super cameo O. Osbourneho. Shrnuto: Dobrá komedie, na to, jak je krátká, dobrá zábava. Jo a co jsem zapomněl dodat!!!! Dokonalá hudba! ()

agass odpad!

Neuvěřitelnej škvár. Ani se nedivím těm nominacím na maliny. Pár dobrejch songů to nezachrání a to jsem si myslel, že nedám odpad filmu, ve kterým hraje Harvey Keitel. ()

Paldiny

Strašná konina ako od Tromy. Lenže za ten metlácky soundtrack, ananás v Hitlerovej prdeli, kozy na hlave a celú hordu absurdných šialeností nejde film úplne zatratiť. No ak si vezmeme, že na Zem prenikli traja Satanovi diablici mala to byť brutálnejšia zverina, ale to by zas vo filme nesmel vystupovať dobráčik Adamko. Neva, film som videl pred rokmi a teraz opakovane a všimol si o čosi viac odkazov, poznal viacero pesničiek, ale i tak zhodnotil, že by som ho nikomu neodporučil. ()

Delaney

Jasně mizerný, místy dost lacinný a 5* si rozhodně nezaslouží.... ale prostě za pár naprosto jedinečejch scén a výbornejch keců jako "Satane? O 4té dnes nezpomeňtě strčit Hitlerovi ananas do prdele..." a "Ozzy, ukousni mu tu palici!" tak prostě nemůžu jít níž než na 5*, sice hodně mizernejch ale furt 5* :) ()

gumolit

Pár vtipov sa dalo najma ten Hitler v pekle a hlavne Ozzy a klasická scéna s netopierom inak zase trápny Sandler a jemu podobní !! ()

cingi.t

Satan má troch synov a jedine Nicky má dobré srdiečko. Škoda, že ho brat pretiahol lopatou po hlave a teraz je trošku vybočený do strany. Adam Sandler sa naozaj dá zniesť len ako postihnutý, krivý malý sataník, čo sa snaží zachrániť otca na zemi, zatiaľ čo bráškovia si život na zemi krásne užívajú. Mám to proste rada a pozriem si to hocikedy znovu. Kozohlav a Chewbacca sú moje obľúbené postavy. Trápne, netrápne, vlezte si do flašky. 4* ()

Strike

Mně se to fakt líbilo. Hlavně super camea Reese a Carla Weatherse (stejně jako v Rivalech) ,,It´s all in the hipps":-) Rocky III. Rulez ()

El Loco

„sandlerovka“ ako vyšitá. Kopa klišé a trápnych vtipov. Ale aj tak som sa pobavil. Najlepšia bola asi začiatočná voyeurská scéna Jona Lovitza + „Hitlerov ananás“ ()

Caine

Viděl jsem otrlé metloše Blacka a Bruna, jak jim u toho tekly slzy a ihned po skončení se jim to muselo pustit znovu. Nevím jak na tom byli zrovna ostatní v hospodě, ale rozhodně byl pohled na ty dva velmi roztomilý. Myslím, že metalisti si ten film užijí víc než ostatní - u nás to zlidovělo. Uznávám že to není žádné extra dílo, ale nezavazoval jsem se tady potlačovat svoje subjektivní názory. :-) Je to taková milá šílenost se skvělou rolkou Tarantina, Ozzym nejklasičtěji možným a Nickym, co dokáže změnit Colu na jiné pekelné pití... :-D Jo a Chicago (aspoň v tomhle filmu) jsou fááákt drsňáci!!! Jinak na mě v Pekle čeká určitě nějaký techno nebo hip-hop a to bude fakt teprve peklo... :-( ()

hellequine

Nebudu pokrytec.. A nebudu zastírat, jak moc se mi to líbilo. Dávám plný počet.. A to zvláště za velice překvapující konec..:D ()

Zemřel Carl Weathers

Zemřel Carl Weathers