Epizody(11)

Země je planetou extrémů od pólu k pólu. Tento seriál detailně zkoumá extrémní prostředí od věčné temnoty antarktické zimy po nejvyšší stromy a nejhlubší jeskyně na Zemi, jejichž obyvatelé nikdy neuvidí denní světlo. Tento program, který vznikal pět let a získal mnohá ocenění, je nejdražším přírodovědným dokumentárním seriálem, který kdy nechala natočit BBC. (oficiální text distributora)

Lancer

Viděl jsem zatím dva díly. Je to jen dokument. Samozřejmě jsou záběry nesmírně působivé, ale pořád jde o konstatování takových samozřejmostí jako že Alpy jsou velké a Himaláje dalece větší. Nad zpracováním klobouk dolů, ale dát Zázračnou planetu do žebříčku nej seriálů na první místo...není to zatraceně přehnané? ()

Entfak

rásné obrázky krásné planety, opravdová radost se podívat. Nicméně mě to již v půlce přestalo lehce bavit. Aneb zas taková pecka to není ... ()

Hawaitypek

Jednoducho nádherné (videl som na Blu-Ray). Nič nové som sa nenaučil pretože som sa len kochal. Pár krát som sa prichytil s otvorenými ústami.....5* ()

Etherium

Naozaj nádherné obrázky našej zeme, najviac ma zaujala Ďzungla, vo full HD je to radosť pozerať, zábavné, náučné, krása!!! ()

ToxicAli

Přírodopisných dokumentu je jak hub po dešti. To, co nám David Attenborough neservíruje v tomto cyklu je ale naprostý skvost. Téměř v každém díle slyšíte, že právě vidíte záběry, co se ještě nikomu nepodařili natočit a nemáte nutnost, o tom jakkoliv pochybovat. Je třeba pochválit perfektní timeing, kdy některé scény jsou pomalejší než v Matrixu, v jiných vidíte, jak plynou roky ve vteřinách. Mám to štěstí, že jsem koukal v HD a nezřídka jsem tak měl hubu dokořán. Viděl jsem, že ty nekrásnější záběry, či spíše vizuální orgie tvoří příroda sama. Po zhlédnutí může maximálně ukápnou slza, že pro příští generace bude tento cyklus už jen výletem do historie. ()

StrixCZ

Dokonalé! Jedny z nejkrásnějších záběrů, co kdy byly natočeny (tady má HD skutečně smysl), perfektní hudební podkres, věcný a zároveň nenuceně vtipný komentář. Navíc si velmi vážím přístupu tvůrců, kteří se vyvarovali dnes tolik oblíbeného zaměření především na lovící šelmy a co nejdrastičtější záběry - ne, že byste se několika podobných scén nedočkali (k přírodě to konec konců patří), ale není zde cítit jinde tolik patrná snaha natočit "thriller z přírody".100%(!) ()

@nthr4X

Je to opravdu neskutečná podívaná, zejména pak ve vysokém rozlišení je to pastva pro oči. Jeden z nejlepších přírodovědných seriálů. ()

DjLibnei

Ta kamera je jedinečná! Tady se jedná určitě o seriálový klenot... PS: nešetřete na kvalitě, velikosti souboru a pořádném kontrastu televize - zde se to určitě vrátí v požitku. ()

filmovyfan

Tenhle seriál je dokonalý. Výborné záběry jsou spojeny s informacemi, které jsou fascinující. Zázračná planeta určitě splnila svůj cíl - zpopularizovala a přiblížila svět přírody lidem. ()

Zázračná planeta II - Live in Concert již 28. 3.

Zázračná planeta II - Live in Concert již 28. 3.

18.03.2018

Po senzačním úspěchu programu Zázračná planeta - Live in Concert se na jaře 2018 představí pokračování koncertního provedení dokumentárních přírodopisných filmů BBC - Zázračná planeta II. Na programu… (více)