V jedné čistírně peří na náměstí malého městečka objevili, jak se zbavit zlých snů z polštářů i peřin. O její provoz se starají babička, děda, maminka, tatínek a jejich dvě rozpustilé děti. Dědeček totiž vynalezl speciální mechanismus na čištění peří, díky němuž se z běžné čistírny peřin stane kouzelný obchod, který ovlivňuje životy obyvatel celého městečka. Rozruch do idylické atmosféry vnese jeho záhadné zmizení a také vykladačka snů, která se nastěhuje do protějšího domu. Dělá všechno pro to, aby se zase lidem začaly zdát zlé sny, protože s těmi pěknými k ní pro radu nikdo nechodí. Pomsta na sebe nenechá dlouho čekat a celá rodina v čistírně i sousedé budou muset o své sny bojovat nejen v našem světě, ale i v tom kouzelném, který se v peřinách ukrývá. Začíná dobrodružství, o jakém se nikomu ani nesnilo... (TV Nova)

dj_kure

Až na to, že Lucie Bílá fakt neumí hrát a Rolins byla pokaždý na facku, docela prča to byla, např. Mádlovo kreace :). Navíc těch 37% tady je fakt ubohost. 60% ()

Milda003 odpad!

K politovani hodne.. Vice neni nutno dodavat. Snad jen ze Roden si nasral do kalhot, kdyz se postavil pred kamery tohoto filmu. Bila to je jasny, to je krava, Madl opet nezklamal a udelal ze sebe vola, ostatne jako vsichni.... Takze odpad? ANO ANO ()

PRobin odpad!

Tohle byl ten nejšílenější psychedelickej trip, který jsem kdy zažil. Hovadina prosáklá nováckou představou kultury s vlezlými melodiemi a rýmy typu: "Když se štípnu do pysku, najdu si tě v notýsku." (to tam fakt je!!!). Nejupřímněji tak působí jen scéna, kdy Anna Stropnická prohlásí, že je úplně blbá. To jsem měl chuť aplaudovat. ()

Paviozo odpad!

Nikol Moravcová je fakt pěkná ženská. Ale to nestačí bohužel na přehršel fakt ošklivých ženských, hrozných hereček, úděsných zpěvaček, strašných písníček etc. ()

ANTYCHRYST

No to je madlajz neskutečnejch rozměrů, kde je sice plejáda slavnejch jmen, ale...... Nic.. Jedna hvězdička ani nevim za co....10 % tohle už nikdy více... ()

karlee

Ano, je to kýčovitě barevné a nechutně optimistické, písničky se těžko dají srovnat s Uhlířem a Svěrákem, ale aspoň to má nějaký nápad. Ve srovnání se štedrovečerními sterilitami ČT1 v posledních pěti letech (charakteristickými chabým scénářem, figurkařením a trapnou snahou o moderní prvky), to podle mě dopadlo slušně. Nejhorší byl pro mě překvapivě Roden. ()

Scraffy

Dej nedáva absolútne žiaden zmysel. Herecky to tiež nie je zvládnuté. F. A. Brabec by mal ostať pri kamere a nie sa púšťať do réžie. Jedna hviezdička za to chaotické, ale predsa 3D. ()

misar3

Jedna či dvě poslouchatelné písničky co z tenhle brak vytáhly z odpadní žumpy alespoň do jednohvězdičkové kaluže. ()

SONY_

Optimistický a veselý snímek o tom, jak se dostat do peřiny. No, ten trik na to se tam dostat skutečně nefunguje, tak nevím, co tady na mě hrajou. Ale návštěvu čistírny peří bych zvážil, to se vždycky může hodit. Přestože je to, podle mě, výhradně pro děti, tak i já se na to občas rád kouknu, abych doplnil dobrou náladu. Peří, prach a broky! /60%/ ()

arkis

Neuveriteľne zlý scenár, plný nelogických a nedotiahnutých motívov a bez správnej dynamiky... Keď sa povie "muzikál", očakávame od hercov, že budú spievať, alebo prinajhoršom otvárať ústa na spev niekoho iného. A v úplne najhoršom prípade sa o to pokúsia aj tí, ktorým pánbožko zlato v hrdle nenadelil, však, pani Balzerová a pán Roden? Hoďte na nich perinu! :-) Všetko ostatné je v tomto filme skvelé. ()

Anagram odpad!

Tenhle film rozhodně aspiruje na nejdebilnější český snímek, který jsem kdy viděl a ani krásně bizarní svět peřiny tohle nezachrání. ()

greymon

Další snaha napodobit Hollywood a 3D techniku. Tento film na mě působí trochu trapným dojmem postav například postava Karla Rodena nebo jiné postavy. Písničky také nemohu moc pochválit a některé herce a herečky moc nemusím. Ale něco musím pochválit a snad za pochvalu stojí špatná 3D animace, ale snaha je. Dále také písně. Napsat hudbu není nic lehkého, ale moc se mi nelíbila. Myslím, že F. A. Brabec má navíc a měl by radši zůstat u filmování balad nebo něčeho jiného a tohle nechat někomu jinému. ()

pery352

Mám rád muzikáli a proto budu mírný některé písničky se mi líbily. Je to zamýšleno jako film pro děti a myslím, že pro děti je to užasný film. Bohužel já už dávno dítě nejsem. ()

kristyy

Skvělá barevná a hlavně pozitivní pohádka, která prosvítí každý šedivý den. Vtipné písničky a herci, kteří jsou při tanci mile komičtí. Konečně se český film vyhrabal z pesimismu! Tleskám! ()

Solverino odpad!

V peřině je možné úplně všechno! (cit.) ... bohužel. Neuvěřitelně křečovitej a infantilní mix slaboduchejch textů, primitivních flašinetovejch odrhovaček a děje-neděje. Otřesnost. Slabší jedinci by mohli blinkat. Na takovýhle filmech se rodí sérioví vrazi - psychologickej teror nejhrubšího kalibru. Ruce pryč! Nedá se! ()

Tasartir

Vždycky mě fascinuje jak horentně všichni hodnotí film odpadem, který v žádném případě není určen jim :D ... Koukal jsem na to s dcerou a bavili jsme se ... a o to přece jde především! :-) Poctivé tři tomu dám + 1 za podhodnocení.. ()

GaleW

Jako správný filmový fanoušek jsem si nemohla nechat v kině ujít první hrany 3D film, natočený F.A.Brabcem (zpracováním jeho Kytice i Máje jsem byla nadšená) s řadou výborných českých herců v čele s Karlem Rodenem nebo Eliškou Balzeropvou. Výsledný dojem je poněkud roztržitý. Písničky s bezduchými texty, laciná choreografie a obsazení do jakékoli role každého, kdo se považuje za „hvězdu“ 2 hvězdičky jsou za odvahu pouštět se do nových věcí, kterou má u nás málokdo ()

Zemřela herečka Nina Divíšková

Zemřela herečka Nina Divíšková