V jedné čistírně peří na náměstí malého městečka objevili, jak se zbavit zlých snů z polštářů i peřin. O její provoz se starají babička, děda, maminka, tatínek a jejich dvě rozpustilé děti. Dědeček totiž vynalezl speciální mechanismus na čištění peří, díky němuž se z běžné čistírny peřin stane kouzelný obchod, který ovlivňuje životy obyvatel celého městečka. Rozruch do idylické atmosféry vnese jeho záhadné zmizení a také vykladačka snů, která se nastěhuje do protějšího domu. Dělá všechno pro to, aby se zase lidem začaly zdát zlé sny, protože s těmi pěknými k ní pro radu nikdo nechodí. Pomsta na sebe nenechá dlouho čekat a celá rodina v čistírně i sousedé budou muset o své sny bojovat nejen v našem světě, ale i v tom kouzelném, který se v peřinách ukrývá. Začíná dobrodružství, o jakém se nikomu ani nesnilo... (TV Nova)

Stingray odpad!

UF! Je to barevné! Je to hlučné! Je to....co to vlastně bylo? Přepálený barvičky. Úplně mimózní taneční čísla. A : Darinka jako úchylákův sen o úče z mateřský,Zrzavej Roden,strašlivě toporná Lucka Bílá,spící Bolek,fakt sexy Nikol Moravcová,Vašut se Šteindlerem jako křoví,Igráček policista Goldflam a GAY Mádl!! A Josef Vojtek je skutečnej vynálezce GANGNAM Style!!! Tohle bylo peklo.....a herecká příležitost pro "Filípka" btw: co byla pointa těch jeho výstupů? ()

zuzulend

Čekala jsem,že to bude blbost a možná už díky tomu,jsem dala vyšší hodnocení,protože mě to vcelku mile překvapilo.Písničky byly pěkné,celý film se mi líbil,jak byl natočený a pojat.I když nemám ráda muzikály,tento byl docela povedený.Herecké výkony,no,ty byly slabé,hodně slabé,už díky tomu,že do filmu nebyli obsazen herci,tedy někteří nebyl herci a jejich role mi přišla nepřirozená,taková divná.Ale efekty,ty se mi líbily,byly povedené.. :)) ()

bambiz odpad!

Tak na to se nedalo dívat a bohužel to ani poslouchat. Přesně jsem si tipla, za kterými písničkami stojí génius Karla Svobody, ostatní je jen bída a bída. Stylizace ano, ale tohle? Přehrávání, pitvoření se, ubohá nenápaditá taneční čísla, Jiří Mádl jako úděsná cukřenka .... Nezkousla jsem to ani na rychloposuv. ()

PinkButterfl

Z tohto filmu som bola veľmi sklamaná, aj keď som už podľa prečítaných recenzií veľa neočakávala. Zbytočne vyhodené peniaze za takýto nepodarok. Nechápem ako takí dobrí herci mohli prijať účinkovanie v takomto filme. Dej ma absolutne nezaujal, jediné čo by som vyzdvihla sú pekné piesne a kostými. Inak sa mi nepáčilo nič a preto sa nechystám si tento film ešte niekedy pozrieť. ()

udivena

Nádhera! Moc se nám muzikál líbí! Prostor pro dětskou fantazii je úžasný, už studujeme knoflíky na povlečení u peřiny mé dcery :-) super obsazení bylo jen třešinkou na dortu. Nevím proč si hrát na to, že jsem již dávno dospělá a kritizovat za každou cenu vše a všude. Nemám to zapotřebí. Muzikál je především pro děti a těm se líbí. Škarohlídové ať si trhnou! My se bavili od začátku do konce! děkujeme! ()

Plechovka95 odpad!

Tohle je nevýslovná ohavnost. Chvilkami jsem marně chápala děj a ta přemršená barevnost a infantilní texty byly opravdu trapné. Pan režisér skvěle udělal Kytici,ale za tohle by se měl stydět. Shrnuto a podtrženo skoro dvě hodiny utrpení. ()

ladymarmelad

Nevim jestli sem natvrdlá ale myslim že sem vůbec nepochopila o co v tom šlo. Zkoukla sem to dvakrát a stejně mi to přišlo jak když se režisér nebo nevim kdo zbláznil. Mojí malí 5-letý sestře se to líbilo jelikož se tam zpívalo tancovalo a bylo to barevný ale mě to ani nenadchlo a ani nepřekvapilo. Je fakt že písničky byli super ale jiank velký otazník. Z ukázek to vypadalo jako že to bude něco parádního a že se jim konečně něco povedlo ale pak rpostě jako vždy zase normal česká pohádka....teda jestli to byla pohádka.Obszení bylo super že jak jinak když tam hraje Bíla,Roden a Polívka a spousty dalších skvělých Mádl a Stropnická.Obsazení super ale ostatní drobet vázlo. =) ()

rhodos

Film, který sice nemá ani pořádný děj, ale je zábavný se spoustou zapamatovatelných písniček. A z hereckého obsazení se mne nejvíce líbil netradičně obsazený Karel Roden a Lucie Bílá. Také Anna Stropnická prokázala velký herecký i hudební talent. Tento film se sice nemusí líbit každému, ale primárně je určen dětem a ty jsou z něj, dle mých osobních zkušeností nadšené. Já jsem se u něj dobře bavila, ale znova už ho vidět nemusím. ()

pajjaH odpad!

Kristova hnáto, to byla hovadina! To je tak pro děti do 6 měsíců, protože ty nad půl roku už by odlezly někam za roh. ()

gamer228

Podle mě celkem povedený muzikál, proto nechápu jak může dát někdo špatné hodnocení filmu pro menší děti, zřejmě nemáte fantazii. Škoda. ()

tajemna

na odpad bych to úplně neviděla, jednu hvězdu dostal Brabec za kameru a taky to, že je to celé hezky stylizované jako retro :) druhá hvězda je za tu úděsnou pískavou melodii a za Mádla, ovšem zase ukázka toho, co všechno neumíme a v čem máme mezery ()

mjkuba odpad!

Fraška rozebraná asi takhle: Karel Roden- lákadlo aby to vypadalo jako dobrý film s dobrým hercem (musel dostat hodně peněz) Lucie Bílá- další zpěvák co se rve do filmu a nemá herecký vlohy Bolek Polívka- malé děcka ho znaj ale stejně tam moc nehrál Nikol Moravcová- Brabec je známej nadrženec tak tam nějakou sexy babu potřeboval 3D- jediné co je na tomto filmu bylo opravdu kvalitní Podtrženo sečteno 5% ()

patrikpixa

Film není určen pro dospělé. Je určen pro malý prcky. Mě se ten film líbil, oddychovka jak má být. Navíc jsem z Písku tudíž jedna hvězdička navíc. ()

WhiteDevill odpad!

Nechápu přehlídku snad veškerých známých českých tváří,nechápu děj a hlavně nechápu,proč je to taaaak dlouhééééé :( ()

Zemřela herečka Nina Divíšková

Zemřela herečka Nina Divíšková