• Pan Filuta

S Pánskou jízdou největší shit pod sluncem!!! Jenže Chytilová umí překvapit viz. Dědictví. Možná se o tom bude za pár let mluvit jen v superlativech. Kdo ví?(3.1.2006)

Ten film byl stejně odpornej jako dnešní doba a společnost, pro mě byly matafory a podobenství jasně srozumitelný. Vše podtrženo tradičně kvlaitním výkonem Bolka. U kratoučkýho výstupu Lišky sem se taky dost nasmál. Možná se tahle komedie bude víc líbit až za pár let, stejně jako dědictví. No ale musím uznat, že je to fakt jen pro silný žaludky, pohled na nahýho Pecu vydrží opravdu jen ti největší filmový nadšenci:).. a Šantal, byla taky rušivej element..(12.1.2006)

• ad-k

Věru Chytilovou příliš v lásce nemám, a to nejen pro její rázná feministická prohlášení (nic proti emancipaci žen), ale právě pro takové patvory jako je Vyhnání z ráje (vůbec ta porevoluční plejáda filmů zdá se mi lehce pofidérní...). Nevím kam to má odkazovat, jest-li do Itálie, Francie, jest-li do takého či makového uměleckého projevu a směru - ale pardón! Gomora bez vkusu. 0%(12.2.2007)

• sud

Zajímavé asi pouze tím, že tam má Polívka venku pinďoura (ale bez toho se dokážu obejít). 0%.(6.5.2011)

• Chrustyn

Další z úletů Věry Chytilové, který je absolutně o ničem.(23.9.2007)