• sta
  ***

  Tohle prostě nemůže být úplně špatný film, ale je asi moc složitý (pro všechny). Možná bude jednou považován za geniální dílo, dnes však zatím nikoli.(29.5.2003)

 • Snorlax
  odpad!

  Chytilové nelze upřít jedinečnost, podařilo se jí před kameru nahnat celou plejádu těch nejhorších českých herců. Tfuj!(10.5.2011)

 • ripo
  odpad!

  Tu vôbec nejde o to, že to nie sú krásni ľudia, ktorí sa ukazujú nahí vo filme, ale o to, že to je zlátanina ako bič ! Asi len pre veľmi vysoko intelektuálne mozgy .(4.5.2003)

 • Tommassi3
  **

  "Kdyby byli všichni tak přirození jako to dítě.." - "Tak se tady všichni ukopeme !!" (22.12.2016)

 • kulyk
  odpad!

  Ty vole, ta babka je fakt ouchyl. Kurevsky rád bych si poslechl od někoho, kdo neráčkuje, jaký asi tak vytlačil tento blábol přínos lidstvu. Uznávám, je fakt žůžo juknout Lišce na fógla a nějakým neznámým trumpetám na vemena, ovšem to asi nemělo být ono dramatické poselství budoucím generacím. Polífka paroduje sám sebe více, než v reklamě na rozšmelcované prasečí paznehty od Hamé, Schmidt je stejný lunetik, jako když jsem ho načapal v lesíku u Řeporyj, an osahává stromy, ekopošuk Petr by opět zsaloužil pár Vacek. Feministická herdekbaba nikdy nepatřila mezi mé oblíbence, ovšem tímto dílkem snad musela nasrat i sama sebe, ne?(9.7.2012)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace