• Snorlax
  odpad!

  Chytilové nelze upřít jedinečnost, podařilo se jí před kameru nahnat celou plejádu těch nejhorších českých herců. Tfuj!(10.5.2011)

 • kingik
  *

  Nepovedený film. Jenže to vypadá, že se nepovedl vědomě. Jakoby celá herecká sestava v čele s Bolkem Polívkem věděli, že točí snímek z kterého nikdo mít radost nebude a tak se na všechno vyflákli. Vše je ve filmu hrozně amatérské a režie Věry Chytilové si hraje na velmi vyspělou, ale nedokáže ani trochu odhadnout míru soudnosti a křečovité trapnosti. Když už to všichni viditelně vzdají dostaví se na plac Pavel Liška a pro film urve svým komediálním výstupem jednu jedinou hvězdu. Ovšem to je na film od matadorky Chytilové opravdu málo.(5.2.2009)

 • ripo
  odpad!

  Tu vôbec nejde o to, že to nie sú krásni ľudia, ktorí sa ukazujú nahí vo filme, ale o to, že to je zlátanina ako bič ! Asi len pre veľmi vysoko intelektuálne mozgy .(4.5.2003)

 • mchnk
  ***

  Taky si myslim, že tohle je potřeba brát jako fiktivní dokument o natáčení nesmyslného filmu, na kterém se i přesto snaží vydělat zahraniční distributor. Možná tajné upozornění paní Chytilové na celkovou prodejnost filmu, nejen na začátku 21.století. Film jako výrobek, který se musí prodat. Je to prostě experimentální forma, kterou si režisérka drží desítky let. Určitě nepočítala s nějakou kladnou odezvou.(5.4.2012)

 • Praxis
  odpad!

  Lítaj tam nahatý:D(11.7.2008)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace