• Frajer42

Tak takhle, vážení hodnotitelé, vypadá absolutní dno kinematografie. Film dokonce dokázal naprosto pohřbít herecký um Bolka Polívky a Pavla Lišky. K tomu už film musí být řádně zkurvený. Vážně tahle paní režisérka režírovala i Dědictví? Uspokojit se u toho člověk taky nemůže, neboť většinu naháčů tvoří geronti. Ani kdybych byl kamarád paní Chytilové a znal ji od dětstí, tak bych stejně nemohl hodnotit ničím jiným než odpadem. Jen by mě zajímalo kolik má opravdových kamarádů, kteří jí do očí řekli, že tento film je monstrózní sračka. Vážně mi naprosto uniká, proč vůbec film vznikl. Shrňme si to. Není vtipný. Není zajímavý. Působí antieroticky. Veškeři naháči si s herectvím netykají. Dějově je hluboko pod vším, co jsem až do dnešního dne viděl. Myšlenku má jedinou. Chce budoucím filmařům ukázat, jak by rozhodně neměl film nikdy vypadat. Kdybych nebyl líný, tak přehodnotím všechny své dosavadní odpady, protože tahle sračka dala hodnocení odpad úplně nový rozměr.(27.8.2013)

Nemyslím si, že Vyhnání z ráje je nějak katastrofální dílo, spíš prostě v tom nikdo nechce nic hledat. Režisérka obsadila povětšinou normální lidi, na které už stahovači silikonového porna z internetu nejsou zvyklí a servíruje nahotu asi jako čerstvý vzduch, takže vám je po chvilce fuk, čí vidíte koule nebo prsa (takže šmíráci se naštvou a budou hodnotit jako odpad). Problém vidím ve zbytečně dlouhé stopáží, poněkud volnější koncepci, prostě režisér Polívka točí uměleckou kravinu, u které ani sám neví, co chtěl říct a řadový divák má to samé mínění o tomhle filmu. Jasně, prvky Chytilové z toho srší, její humor, provokace společenských témat, smysl pro absurdní dialogy a situace nebo cit pro neznámé tváře, ale na tu stopáž je toho málo a skoro tomu chybí nějaký nosnější příběh nebo kostra. Hodně toho zachrání Polívka. Na tři hvězdičky zvyšuju právě kvůli své úchylce na Chytilovou. Diváci plytkých filmů Hřebejka tenhle film budou nenávidět, ale umístění v nejhorších filmech? To mi přijde zase jako nějaká davová hysterie.(18.2.2010)

• Snorlax

Chytilové nelze upřít jedinečnost, podařilo se jí před kameru nahnat celou plejádu těch nejhorších českých herců. Tfuj!(10.5.2011)

• paascha

Příšerná debilita. Tento paskvil zřejmě natočila kdysi zajímavá režisérka těsně poté, co přišla o rozum. O tom nakonec svědčí i totální Brnosestava. Takže Věrrro, hup do šaliny a hybaj z českého filmu, tímhle kouskem jsi doživotně diskvalifikovaná(23.3.2010)

Je ale možné, že tenhle film dokážou ocenit jenom filmaři, kteří někdy něco točili a už během natáčení si uvědomili, že to možná ani točit neměli..(29.10.2009)