Keenen Ivory Wayans, režisér filmu Scary Movie, představuje bláznivou komedii Někdo to rád blond s komiky Shawnem Wayansem a Marlonem Wayansem. Co se stane, když se dva nešikovní agenti FBI musí převléct za blonďaté dívky a pokusí se proniknout do vyšší společnosti? Skandál! Šílené situace a nonstop zábava provází bratry, kteří se ze smolařů mění v mladé ženy s postavením! S filmem Někdo to rád blond plným dobré muziky se budete od začátku do konce skutečně bavit! (oficiální text distributora)

bearmeedek

Tak tomuto filmu jsem se už dříve vyhnul a nikdy jsem si ho neplánoval. A pak se stalo, že běžel v TV na valentýnský večer jako kulisa a stalo se, že začal být sledován jako film. Protože je prostě humorný. Je to ptákovina až na půdu, ale oproti spoustě jiných komedií se u toho člověk alespoň směje. A to tolikrát, že nemá smysl posuzovat film nějakými hodnotami a posílat do odpadu, ale raději se bez širších myšlenek pobavit. ()

Kdo rád bláznivé komedie, tak ať si to nenechá ujít. Je tam např. skvělá scéna, ve které pejsek vylítne z auta bočnim oknem a jelikož je přivázán na vodítku, tak vlaje ve větru:-) ()

dexp

ked ste sa povzniesli nad tym, ze je nerealne aby si nikto nevsimol, ze to nie su tie "prave" slecny, tak ste sa urcite dobre zabavili, bolo na čom ! :) ()

casef

Nečekaně výborný. Ač je to debilně stupidní, tak jsem se neskutečně bavil a to jsem to viděl už nekolikrát. Nemá smysl něco nebo někoho vyzdvihovat, protože každá postava má své kouzlo, musí se to prostě vidět a užít. ()

LetztesBiest odpad!

No, kdysi dávno jsem to snad viděl i celé, ale včera to kámoš pustil na pařbě, proklikávajíc ty údajně "nejvtipnější" scény a já měl chuť proskočit zavřeným oknem. Bylo to mnohem horší než jsem si to pamatoval a takovou přehlídku trapnosti jsem neviděl už hodně dlouho ... možná jsem divnej já, protože zatímco jsem jen nechápavě kroutil hlavou nad tím, jak takovou blbost může někdo vymyslet, tak se ostatní smáli, ale za tím, že si to ten odpad! zaslouží si stojím ^^ ()

departed

Terry Crews je řízek (!) a tahle role mu fakt sedla. A právě kvůli němu a pár povedeným vtipům stojí za to to vidět, i když si na konci nejspíš řeknete, že jste přišly o 97 minut svého života a naprosto zbytečně. Ale co... je to film jako každý jiný, akorát tenhle je trapný a plný infantilního humoru. ()

Zeldur

K tomuto filmu mě přivedla přítelkyně, které se velmi líbil. Mě zrovna nenadchl, ale některé hlášky byly dobré. Navíc mám rád bratry Wayansovi a i díky nim se na to docela dalo dívat. ()

Voorhees

Správná ČERNÁ komedie jak má být! Když přéhlídneme částečnej ubohej záchodovej humor, tak se u komedie parádně bavíme a je to silně subjektivní, ale já prostě černý žeru! A nejsem gay! Prostě boží film. ()

himor odpad!

Nehnevajte sa na mňa, ale takú kktinu som nevidel roky...ktorého chorého blázna napadol taký motív na film? A zjavne to bol ten istý, čo pozval na kasting dvoch wayansovcov...vole to bola kreposť, sa čudujem sám sebe, že som to dopozeral...0.000% ()

Ex_Machina

„Nech prinesú vazelínu a britvy, tieto ženské sú z iného cesta.“ A majú pravdu. Mimoriadne zábavná priblblá komédia s perfektnou hudbou a originálnym nápadom, kde sa dvaja čierny agenti FBI prezlečú za dve biele hlúpučké blondíny z bohatej rodiny, aby vyšetrili prípad únosu. Aj keď to nemusí každému sadnúť, lebo humor je miestami nechutný, niekto sa bude smiať od začiatku do konca a niekto bude na to pozerať zase so zdvihnutým jedným obočím. https://www.youtube.com/watch?v=pQhLLCUgFIg ()

tenista

Nemůžu jinak. Vím, že je to hrozná blbost, ale když jsem se u filmu, který trvá 97 minut, smál 90 minut, něco na něm asi bude :o) Terry Crews je borec a hlavně výbornej zpěvák, jeho interpretace písně "A Thousand Miles" je prostě jedniečná!!! ()

Berry0153

Je to sice totální ujetost, ale kupodivu mě to bavilo a těm nechuťárnám jsem se prostě musela smát. Typicky kýčovitá americká komedie. 50% ()

LADAS79

Dobrá bláznivá komedie skvělé převleky agentů FBI kteří se převléknou za blondýnky a komedie může začít. ()

RigorMortis

Preboha, zase? Koľko takýchto "prevlekových komédií" nás ešte čaká? Tento výšplech si vyššie hodnotenie nezaslúži už len kvôli x-krát obohratému námetu. ()