Docela zábavná píčovina na jedno zkouknutí.(8.12.2007)

• Momo_desu

Do takých "sexi" vyzerajúcich blondínok by sa zahľadel len slepý.(24.4.2012)

• mat.ilda

Přiznávám, že tento snímek má ambice útočit pouze na naše nižší city. Na hlavní hrdiny v ženském vydání není pěkný pohled, zápletka notoricky ohraná a vtípky šité na míru hlavně pubertálně postiženým jedincům. Přesto mě tvůrci několikrát přiměli k smíchu a dokázali tak zpříjemnit konec mého pochmurného dne. A to není málo.(1.3.2009)

Mne sa to páčilo, videla som už aj stupídnejšie filmy, ktoré majú viac percent, tak vás ľudia moc nechápem. Príbeh bol neoriginálny a pár vtipov bolo obohraných ale inak nemám, čo vytknúť. Na niektorých miestach som sa smiala, až som sa držala za brucho, soundtrack bol tiež dobrý, hlavný hrdinovia príjemní. Tak asi 65%(10.8.2009)

Rozpočet $37miliónovTržby USA $70,831,760Tržby Celosvetovo $113,086,475/50%/(16.11.2005)

• - Snímek se umístil na 17. místě v žebříčku nejhorších filmů všech dob sestaveném od čtenářů časopisu Empire. (orkadimenza)

• - Irská verze do kin byla zkrácena o některé scény, aby byla přístupná od 12 let. VHS a DVD verze zkrácena nebyla a doporučený věk diváka byl posunut na 15 let. (Cheeker)

• - Pozorný divák si v pozadí určite všimne dom, ktorý sa objavil aj vo filme Vreskot 2 (1997). (Msscastillo)