Nastala chyba při přehrávání videa.
 • Květula
  ***

  Od prvního okamžiku je jasný, že je to blbost...Ale skvělá blbost!(2.7.2007)

 • Torision
  ***

  Docela zábavná píčovina na jedno zkouknutí.(8.12.2007)

 • Radyo
  ***

  Možná někomu vyrazím dech, když dám tomuto filmu celé 3 hvězdičky, ale myslím, že si je zaslouží. Já jsem k tomuhle snímku přistupoval s velkým despektem a má očekávání byla hluboko pod bodem mrazu. Když jsem se stihl několikrát zasmát už v úvodní čtvrthodince, samotného mne to poněkud znejistělo. Nakonec jsem byl docela příjemně překvapen, tedy až na poslední dvacetiminutovku, kterou mohli tvůrci tak nějak "scucnout" do 5 minut a vyšlo by to asi nastejno. Nicméně slova některých zasvěcenců o "totálním šitu" se u mě tentokráte nepotvrdila. Btw. Oba hlavní hrdinové v maskách bílých prsatých blondýnek připomínali svými výrazy více australopitheky než kandidátky titulní strany bulvárního časáku. :-)(12.3.2007)

 • SeBig
  *****

  Naprosto parádní komedie, kterou i když si pustím po několikátý furt mám výtlemy ! ,,uhni krávo" ,,podrž bejby a nauč ho řikat jsem bethoween" tolik vtipných scén je v málokterém filmu! Miluju tuhle komedii a vždycky se na ní rád podívam. Těch pět prostě musí být! Dost podhodnocené(27.6.2010)

 • genetique
  ****

  Ja viem, že dej filmu a nápad je trápny a primitívny z akéhokoľvek pohľadu, ale som rád, že som sa nenechal odradiť a zhliadol som ďalšiu prijateľnú somarinu v štýle 'Dumb and Dumber'. Wayansovci opäť tak ako ich poznáme, takmer celý film je postavený na obťažovaní jednej zo sexi(wo)man, a prekvapivo to vydržalo celú dobu na slušnej úrovni a ja som sa bavil! 75%.(9.5.2006)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace