Wayansův humor mám moc rád a tohle je další z jeho velmi střelených a moc povedených komedií.Celá Wayansovic rodinka je k popukání.(19.5.2008)

• Momo_desu

Do takých "sexi" vyzerajúcich blondínok by sa zahľadel len slepý.(24.4.2012)

• mat.ilda

Přiznávám, že tento snímek má ambice útočit pouze na naše nižší city. Na hlavní hrdiny v ženském vydání není pěkný pohled, zápletka notoricky ohraná a vtípky šité na míru hlavně pubertálně postiženým jedincům. Přesto mě tvůrci několikrát přiměli k smíchu a dokázali tak zpříjemnit konec mého pochmurného dne. A to není málo.(1.3.2009)

• - Věta Terryho Crewse "Ó můj bratře, dostaneš svou vlastní", kterou říká Shawnovi Waynesovi předstírajícímu, že je poslíček na parkování aut, je převzata z reklamy, která v 80. letech často běžela na Black Entertainment Television. (HappySmile)

• - Irská verze do kin byla zkrácena o některé scény, aby byla přístupná od 12 let. VHS a DVD verze zkrácena nebyla a doporučený věk diváka byl posunut na 15 let. (Cheeker)

• - Bratři Wayansovi si spolu zahráli také ve filmech Scary Movie: Děsnej biják (2000) a Scary Movie 2 (2001). (DCmaniak)