• svik

Komediálně pojatý blbý film, zní to zajímavě, ale výsledek se minul účinkem. Oba hlavní aktéři byli zajímavý než se pustili do nesmyslné akce výměny za ženy. Úplně debilně namaskováni se vydali do světa ženské krásy. Jako náhodou je nikdo nepoznal, no tak to už je moc. Výsledek : někdo se sem tam zasměje, ale jinak je to spíše k pláči.(14.1.2007)

Slušná komedie, chvílemi dost trapná, chvílemi dost dobrá. A navíc s mými oblíbenci Marlonem a Shawnem Wayansovými. Ti, co nejsou stoprocentní intelektuálové, to určitě alespoň trochu pobaví.(18.7.2005)

Další komedie o tom, jak se někdo převlíká za ženskou kvůli práci. Ale tahle je jiná. Je velice vtipná a když říkám, že vtipná, tak tím myslím, že se našli více než tři scény u kterých jsem se smál vyloženě nahlas. Aby taky ne, když za vším stojí bratrský klan Wayansových. Za kameru se postavil Keenen Ivory Wayans a před kameru se postavili dva sympaťáci Marlon Wayans a Shawn Wayans. Jejich výkony jsou docela dobré ale je na nich vidět, že si natačení této komedie vyloženě užívali a to filmu prospívá. Ale nechápu jak se mohli změnit v takové dvě blonďaté příšerky. Oba byli velmi vtipní ale jestli byl někdo z koho jsem umíral smíchy, tak to byl jednoznačně Terry Crews, protože to co ve filmu předváděl bylo hodně zabavné. Komedie, která tady už byla několikrát a možná je to okoukané ale ja se výborně bavil a to byl hlavní účel!(13.1.2008)

Někdo to rád, někdo ne. Ten kdo to nemá rád ať si jde trhnout, protože to je fakt super komedie, která se povedla. Tady je o zábavu postaráno od začátku do konce. U málo filmů odcházím po konci s blaženým úsměvem. To je známka toho, že to bylo hodně dobrý.(5.4.2012)

• Phobia

Ségra asi nikdy nepochopí, jak odlišný máme vkus, jinak by mi na návštěvě nepustila tenhle festival trapnosti. Ne, opravdu, tenhle primitivní druh fekálního humoru zkrátka nemusím (až na řídké výjimky), nemám ráda trapné, hloupé, ponižující situace. Mně sedí například sarkastická vtipnost seriálu "Jistě, pane premiére", já to nerada blond... 33,3%(15.4.2009)