Proč tak nízké hodnocení? Komedie jak má být, člověk se zasměje, což u některých tohoto typu absolutně nejde.(17.1.2009)

Naprosto parádní komedie, kterou i když si pustím po několikátý furt mám výtlemy ! ,,uhni krávo" ,,podrž bejby a nauč ho řikat jsem bethoween" tolik vtipných scén je v málokterém filmu! Miluju tuhle komedii a vždycky se na ní rád podívam. Těch pět prostě musí být! Dost podhodnocené(27.6.2010)

Priznávam, že táto snímka má ambície útočiť len na naše nižšiu city. Na hlavných hrdinov v ženskom vydaní nie je pekný pohľad, zápletka notoricky obohraná a vtipy šité na mieru hlavne pubertálne postihnutým jedincom. Napriek tomu ma niekoľkokrát pobavil ako vždy skvelý Terry Crews a dokázal tak spríjemniť koniec môjho pochmúrneho dňa. A to nie je málo.(5.1.2015)

Někdo to rád, někdo ne. Ten kdo to nemá rád ať si jde trhnout, protože to je fakt super komedie, která se povedla. Tady je o zábavu postaráno od začátku do konce. U málo filmů odcházím po konci s blaženým úsměvem. To je známka toho, že to bylo hodně dobrý.(5.4.2012)

• Tsunami_X

Primitivní a buranská komedie plná převleků, špatných hereckých výkonů a smutném poměru dobrých vtipů vůči těm trapným (1:10). Český distributor se počeštěným titulem snaží evokovat klasiku Billyho Wildera, která ač těží ze záměn a genderových nedorozumění stejnou měrou, používá k tomu prostředky, jež jsou o několik světelných let elegantnější a uhlazenější, než masový afroamerický humor pro nejširší vrstvu příjemců kabelové televize. Hvězdičku navíc dávám za odzbrojujícího Terryho Crewse, který si svou karikaturu vychutnal až na samou dřeň a za pointu scény s extází.(18.6.2005)

• - Původní název byl "The Miltons", což zní jako "Hiltons", ze kterých si tento film dělá legraci. (HappySmile)

• - Věta Terryho Crewse "Ó můj bratře, dostaneš svou vlastní", kterou říká Shawnovi Waynesovi předstírajícímu, že je poslíček na parkování aut, je převzata z reklamy, která v 80. letech často běžela na Black Entertainment Television. (HappySmile)

• - Když jdou bratři vyzvednout sestry Wilsonovy na letiště, z venkovního záběru je vidět, že se jedná o Mezinárodní letiště v Palm Beach na Floridě. (HappySmile)