Je to trochu nechutné :) , ale ve zkouškovém jsme se u toho ve dvě ráno dobře odreagovali a zasmáli. http://www.youtube.com/watch?v=pQhLLCUgFIg(14.12.2013)

• tron

„Povedal vám už niekto, že vyzeráte ako Denzel Washington?“ - "Občas." Bláznivá komédia o dvojici vulgárnych neschopných afroamerických policajtoch (bratia Shawn a Marlon Wayansovci), ktorí sa kvôli prípadu musia vďaka najmodernejším maskám vydávať za dve nasprostasté belošské blondíny. Bolo by naivné od takejto zápletky čakať inteligentný scenár. Našťastie si to tvorcovia od prvej minúty uvedomovali (hoci je vidieť, že chceli nakrútiť Bad Boys 3, ale nemali talent, rozpočet ani autorské práva a tak radšej nakrútili Agenta v sukni 3) a pokiaľ sa naladíte na správnu frekvenciu, pobavia vás rôzne komické výstupy, či už zaspávanie počas hádky, „rozťahovanie uzučkej dierky“, vibrátor alebo „tlstá sviňa v prezliekacej kabínke“. Plus vás dostanú všetky scény s brutálnym Terrym Crewsom (TRAINING DAY, sitkom „Chrisa nemá nikto rád“), ktorý, ak to nie sú triky, musí mať ešte väčší penis, ako Robert Rosenberg. Traja bratia Shawn, Marlon a Keenen Ivory Wayansovci (na snímke sa neúčastnil iba ich štvrtý brat Damon z POSLEDNÉHO SKAUTA) vedia byť vážni (Marlon - REQUIEM ZA SEN, Keenen Ivory - SÁM PROTI ZLU), ale oveľa radšej žartujú o sexe, hovnách a guliach (SCARY MOVIE 1 - 2). Je na tom niečo zlé? P.S. Keenen režíroval, Shawn a Marlon hrali a všetci traja sa postarali o scenár + produkciu.(14.4.2009)

• mat.ilda

Přiznávám, že tento snímek má ambice útočit pouze na naše nižší city. Na hlavní hrdiny v ženském vydání není pěkný pohled, zápletka notoricky ohraná a vtípky šité na míru hlavně pubertálně postiženým jedincům. Přesto mě tvůrci několikrát přiměli k smíchu a dokázali tak zpříjemnit konec mého pochmurného dne. A to není málo.(1.3.2009)

Rozpočet $37miliónovTržby USA $70,831,760Tržby Celosvetovo $113,086,475/50%/(16.11.2005)

• phoebess

u tohohle filmu jsem měla pocit, že si ze mě dělají srandu, to přece nemůžu být možné, aby někdo natočil takový film, který, ač má být komedie, je trapný a spíš vás nutí zamyslet se nad tím, o co by byl svět lepší, kdyby tohle neexistovalo...(27.4.2008)

• - Věta Terryho Crewse "Ó můj bratře, dostaneš svou vlastní", kterou říká Shawnovi Waynesovi předstírajícímu, že je poslíček na parkování aut, je převzata z reklamy, která v 80. letech často běžela na Black Entertainment Television. (HappySmile)

• - Příjmení "Vandergeld" je německé a znamená "z peněz". (HappySmile)

• - Snímek se umístil na 17. místě v žebříčku nejhorších filmů všech dob sestaveném od čtenářů časopisu Empire. (orkadimenza)