Nastala chyba při přehrávání videa.
 • Dever
  ****

  Soundtrack Teddy Castellucci : 1. Latin Thugs 2. Dance City 3. U Can't Touch This 4. Guantanamera 5. La Bamba 6. Hey Ms. Wilson 7. Shake It (Like a White Girl) 8. Piano Quartet in E-flat Major, K. 493 9. It's My Life 10. A Thousand Miles 11. Realest Niggas 12. Trouble 13. Concerto No. 3 in F Major, Op. 8 ('Autumn')This Love(16.5.2011)

 • Phobia
  **

  Ségra asi nikdy nepochopí, jak odlišný máme vkus, jinak by mi na návštěvě nepustila tenhle festival trapnosti. Ne, opravdu, tenhle primitivní druh fekálního humoru zkrátka nemusím (až na řídké výjimky), nemám ráda trapné, hloupé, ponižující situace. Mně sedí například sarkastická vtipnost seriálu "Jistě, pane premiére", já to nerada blond... 33,3%(15.4.2009)

 • Handle
  ***

  Miluju scénu v autě u písně A thousand miles... :) Mně to nepřišlo špatný, samozřejmě žádná převratná komedie na více použití, ale jako oddychovka pro nudný večer, proč ne...(15.7.2009)

 • becki_tu
  **

  Wayansové zase řádí. A ani tentokrát nešetří svým typickým humorem, ať už to jsou brutální výtlemy nebo na druhou stranu trapné WTF scény. Wayansové se na natáčení jistě dobře bavili, divák však už znatelně méně. 50% je tak adekvátní hodnocení.(10.4.2010)

 • SeBig
  *****

  Naprosto parádní komedie, kterou i když si pustím po několikátý furt mám výtlemy ! ,,uhni krávo" ,,podrž bejby a nauč ho řikat jsem bethoween" tolik vtipných scén je v málokterém filmu! Miluju tuhle komedii a vždycky se na ní rád podívam. Těch pět prostě musí být! Dost podhodnocené(27.6.2010)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace