Komédia má predsa pobaviť, nie? Tento film to spĺňa, aj keď síce obsahuje pár trápnych scén, ale ako nenáročná oddychovka je to ideálne. Každý predsa raz potrebuje vypnúť mozog a len tak sa smiať...(26.5.2007)

"Něco je na vás jiného ... kolagen!" Přiznám se, že komedie založené na navlékání chlapů do dámských šatů mi připadají trapné, ale tohle je úplně jiná káva. Vydávat totiž dva černé agenty za dvě bohaté blond pipiny je nápad hrozně absurdní a splést si podobu dvou skoro třímetrových chlapů, nazouvajících boty č. 14, s dvacetikilovými kráskami nedokáže snad ani oko obdařené šedým zákalem. Přesto žádné podezření nemají kamarádky, novináři ani agenti FBI a to je hodně hazardní hra s divákem. Jenže kolem mne se v době projekce vyskytovala zábavychtivá společnost, která se při této hovadině bavila tak spontánně, že jsem se nechal strhnout. Abych se však tolik neshazoval, tak ta čtvrtá hvězda je za pozitivní vibrace Terryho Crewse a tak trochu jako výsměch tomu, kterak zdejší kritici zhlédli další kousek od Wayansů a zase se nachytali na to, že Wayansové jsou hovada, která to filmové umění vůbec ale vůbec neberou vážně..(14.4.2016)

• Jamal

**/*(8.1.2006)

• Rocky62

Úchylná teploušárna, kterou moc nepozdvihlo ani bratrské duo Wayansů.(13.5.2009)

• becki_tu

Wayansové zase řádí. A ani tentokrát nešetří svým typickým humorem, ať už to jsou brutální výtlemy nebo na druhou stranu trapné WTF scény. Wayansové se na natáčení jistě dobře bavili, divák však už znatelně méně. 50% je tak adekvátní hodnocení.(10.4.2010)