• Jamal

**/*(8.1.2006)

• ladko

Ultra trápna "komédia", pri ktorej som sa zasmial možno raz aj to len z toho, aké je to debilné(uznajte, že závidieť africkým deťom ich chudé postavy-to už neviete či sa máte smiať či plakať). Jednu hviezdu snáď za tie pekné ženy(hlavne Jennifer Carpenter, ktorá neskôr zažiarila v seriáli Dexter).(24.3.2008)

• venus

Typická americká rádoby komedie! Místy jsem se zasmála, ale bylo to fakt stupidní a přehnané... Černoši přestrojení za blondýny a nikdo si toho ani nevšimne a navíc po nich každý jede - blbost!(23.2.2006)

• - Když jdou bratři vyzvednout sestry Wilsonovy na letiště, z venkovního záběru je vidět, že se jedná o Mezinárodní letiště v Palm Beach na Floridě. (HappySmile)

• - Irská verze do kin byla zkrácena o některé scény, aby byla přístupná od 12 let. VHS a DVD verze zkrácena nebyla a doporučený věk diváka byl posunut na 15 let. (Cheeker)

• - Bratři Wayansovi si spolu zahráli také ve filmech Scary Movie: Děsnej biják (2000) a Scary Movie 2 (2001). (DCmaniak)