Nastupující hvězdy Ryan Reynolds (3:15 zemřeš), Anna Faris (Scary Movie 1-4) a Justin Long si zahrály hlavní role zaměstnanců podivné restaurace Shenanigan, ve které se dějí ty nejneuvěřitelnější věci. Uvidíte bláznivé uklízeče, nechutné legrácky v kuchyni a hodně rozprav o sexu. Waiting... je hysterický zákulisní pohled do fastfoodu a citlivá óda na ztracené a zcela bezcílné mládí. (oficiální text distributora)

JamesRyan

Komedie která je tak blbá až je krásná. Každopdáně by mě zajímalo kolik lidí to už inspirovalo k podobné "hře". Myslel jsem si že je to blbost ale už to hrajem skoro půl roku ale furt celkem sranda :-D Jinak kromě tohodle nápadu celkem nic nového ale občas sem se u toho pořádně řechtal. ()

dochvvv

Skvělá úchylárna, která rozhodně nenudí. Rozhodně to není odpad a všichni kdo ho dali, jsou pokrytci... u kozla se zasmál každej.... ()

PhantomPejvl

Tolik nechutností za hodinu a půl asi jen tak neuvidíte. Ovšem v tomto filmu je to možné. Je pravda že jsem se místy hodně bavil (hlavně na konci). Ale jinak je to laciný americký snímek který nutí diváka smát se čemukoliv. Myslím si, že ukazování si přirození v různých situacích a pak se za to kopat do zadku je trapné a ne vtipné. Jak se k tomuto filmu dostal Luis Guzmán, to nechápu. ()

Jessica_Biel

Bože vy v každém filmi hledáte "hloubku" Někdy mám pocit, že jsem choděj samí nuklearní všeználkové co sledujou jen arťáky... Poněvadž jsem sám číšníkem, tak téhle komedii moc dobře rozumím. A LIDI !!! Vzpomeňte si až půjdete na oběd do restaurace, že to se skutečně děje :D ()

P@\/EL

Poměrně dobrá komedie pojednávající o zaměstnancích jednoho fastfoodu, jež předvede fůru celkem povedených, ale i méně vydařených situací. To vše doplněno o všudypřítomnou blbost s ukázováním ptáků, koulí a kdoví čeho dalšího. Hlavní problém filmu nevídím v oplzlostech a prasárnách, které mi více méně nikdy moc nevadily, ale spíše v tom, že je zde upřednostňována kvantita nad kvalitou. I přesto jsem se pobavil a musím tedy uznat, že film svůj účel splnil. ()

Margareth35

Pro lidi co dělají v pohostinském oboru je to parádní odreagování. Kdo nezažil nepochopí. SPOILER. Upřímně řekněme si, když k vám na jídlo přijde tak "strašně příjemná" paní, kterou jste nikdy neviděli, ale hned při příchodu vám vmete, že už tu byla 4x a nikdy jí nechutnalo... a ke každému jídlu má milion připomínek, určitě máte taky vždycky chuť jí to jídlo vylepšit třeba "slinnou omáčkou" nebo jí tam hodit nějakou tu ozdobu navrch. A ta radost všech, když na ní koukají, jak si pochutnává...Navíc okořenit si práci takovou crazy hrou ala "nachytej všechny jak ti koukají na ptáka a koule" je bezkonkurenční. Nehledě na problém spropitného, který je tu také perfektně vylíčený. KONEC SPOILERU. Za mě hodně silné 3 hvězdičky a naprostá spokojenost...!! ()

romero24

Kdo nepracoval v gastronomii musí dát hvězdičku nahoru a vy ostatní se mějte na pozoru, ono se to děje právě teď na vašem obědovém menu. ()

Popo

Hlášky boli dobré, smial som sa a náhodou to bolo dobré. Nechámem hodnoteniu Odpad alebo podobným... ()

Mark1983

No abych pravdu řekl tak mě baví vařit a líbil se mi film Chef a tak mě napadlo,i když se jedná o komedii,že zkusím i tohle, i když to má být převážně v komediálním žánru. Ale abych pravdu řekl,i když jsem film dokoukal a párkrát jsem se usmál,je to snímek něco jako Scary movie 2. Napoprvé se u toho usmíváte nebo dokonce řežete smíchy a s postupem času,když už film znáte tak si začnete všímat té stupidity. Protože kdyby takový přístup měl personál v restauraci,i když ve skutečnosti jsou to horory,tak bych hospodu nenavštívil do konce svého života. ()

Monellito

Naprosto miluju tuhle komedii. Muzu ji videt stale dokola a umiram smichy. Nektery hlasky u me zlidovely. Vitejte v chramu zkazy vy ku*vy! ()