Nastupující hvězdy Ryan Reynolds (3:15 zemřeš), Anna Faris (Scary Movie 1-4) a Justin Long si zahrály hlavní role zaměstnanců podivné restaurace Shenanigan, ve které se dějí ty nejneuvěřitelnější věci. Uvidíte bláznivé uklízeče, nechutné legrácky v kuchyni a hodně rozprav o sexu. Waiting... je hysterický zákulisní pohled do fastfoodu a citlivá óda na ztracené a zcela bezcílné mládí. (oficiální text distributora)

DivX

Ujeťárna první třídy. Musím říct, že jsem se dlouho tak nebavil. Celé obsazení filmu je dokonale sehrané a s hrdostí říkám, že této komedii nejde nic vytknout. Příběh je dokonalý, stejně jako vtipné hlášky. 75% (DĚJ **** VTIP **** HERCI ****) IMDb.com: 6,8/10 ()

SG_ever

Mě to prostě bavilo, Reynolds je frajer, kočičky tam byli k sežrání a námět "hry" proti ponorkové nemoci je zkrátka skvělý. Velice zajímavá a zábavná sonda do života lidí, jejichž práce je přetvářka, i když ve skutečnosti je to všechno dost sere. Nikoliv fekální komedie, ale velice zábavná a chytrá komedie. (75%) ()

Beky

...fekální humor mi nevadí, ale nuda každopádně jo....Guzmána pravděpodobně kopali tak dlouho do prdele, až mu vykopli mozek, jinak si nedokážu vysvětlit účast na tomto šťavnatým steaku ( já vim, nájem se platit musí )...zbytek herecké obsady...hmm, to je už snad klasika!!! ()

Lebron

Na tenhel film sem se celkem dost těšil ale nějak nenaplnil moje očekávání... hra na ukazování ptáků na různý způsoby tam byla dobrá to jo ale jinak nic moc... ()

LadyDevil

Směsice nechutnosti a převážně trapnýho humoru..tady jsem si po dokoukání musela říct, že to byl ztracenej čas, no more. ()

Tomik.

Další z celé řady filmů, který lidé okamžitě po zhlédnutí odsoudí a to je v tomto případě velká chyba! Jistě, více nechutný film asi budete hledat jen těžko. Zkusme se ale zamyslet, jestli na tom přece jenom něco nebude?! Vždyť nikdo nevíme, jak to v restauracích a hospodách doopravdy chodí. A já mám pocit, že tento film uhodil hřebík právě na svou hlavičku. Pravdivou a vtipnou (a také nechutnou) formou přibližuje hospodský život, moc pěkná sonda do zákulisí (rozuměj do kuchyně). Řekl bych, že pro mnoho lidí už dávno začala platit rovnice „komedie = relax“. No, a když se na scéně objeví průkopník dosud neobjeveného, neotřelého tématu a zápletky, která vyžaduje myslet, je bez milosti odsouzen. Ano, tento snímek vyžaduje přemýšlet a uvažovat, protože nikdo nevíme, kolik pravdy na něm ve skutečnosti je. Je velmi nechutný, často vulgární, řekněme "mírně" atypický. Ale to rozhodně není důvod označit ho jako odpad. Těch metafor na dnešní dobu, panečku, to bylo něco. Ryan Reynolds byl už tradičně výborný, skvělá dvojka s Longem. Já se bavil a hlavně si uvědomil tři základní věci: 1) dávejte číšníkům dýško, 2) nikdy nechoďte do restaurace těšně před zavírací dobou, 3) nikdy a zde podotýkám nikdy nenaštvěte člověka, který vám připravuje jídlo (jinak to jídlo pro jednou dostanete v "netradičním balení"). ()

Pavlínka9

Je to zvláštní, ale je pro mě docela těžké hodnotit tento film :) :) Tváří se to jako typická "puberťácká komedie", ale skrývá to v sobě něco víc....NĚCO, co vidíte i v některých "restauracích". Nejvíc se mi líbilo prostředí, které dávalo najevo, že k lidem, kteří Vám připravují jídlo byste se měli chovat příjemně, jinak se Vám odvděčí :D :D Ryan Reynolds není zrovna můj favorit a jeho postava mi v tomto snímku nebyla vůbec sympatická...Nejlepší byl závěrečný výkon nováčka, který skvěle zapadl do pracovní party :) ()

noriaki

Klasická americká tupá komedie, plná fekálního humoru a šablonovitých postav. Podobné projekty stojí a padají na scénáři a na schopnosti herců se pitvořit. K tomu prvnímu napíšu, že se celý film recyklují čtyři vtipy a k tomu druhému, že dokonce i Anna Faris působí jako nevýrazné dřevo. A ta byla skvělá dokonce i ve Scary Movie 3 & 4. ()

geklon

Neserte se do lidí, co Vám připravují jídlo. Hluboká sonda do života gastronomických lokajů, plná nekonečnýho vesmíru nechuťáren. Ach...tak realisticky nastavené zrcadlo, lidské malosti a nepřipravenosti na sebe sama. Za mě plnejch 100%. ()

H.Gordon

Velmi vtipná komedie, které nechybí mnoho legračních momentů a dialogů. Vím, že jsem tento film neviděla naposledy. Není to bomba, ale splňuje to to, co komedie má mít.3, 70*. ()

liuk

Velká škoda, že tahle "komedie" využila svůj potenciál tak z pěti procent. Kdyby byla pojata podobně jako Office Space, jen přesunutý do fast foodu, tak by to mohla být s pomocí dobrého scénaristy určitě sranda. Bohužel situace, kdy zaměstnanci jsou hosty přiváděni k šilenství je snad jen jedna a ta je ještě zabitá hroznou nechutností. Všechny postavy, až na opravdu sexy Natashu, jsou nesympatické až hanba. Nejhorší z nich je sečtělý černoch dávající rady do života, který působí jak klišoidní pěst na oko. Verdikt: Pár solidních vtipů, kvůli kterým bych Waiting možná dal lepší 2*, se tu sice objeví, ale na hranici odpadu je sráží ty šilené nevtipné nechutnosti ala Kevin and Perry... ()

ganz

Já jsem se u filmu poměrně bavil. Jistě že zde byli i stupidní části, ale také části u kterých sem se popadal za břicho ... ()

jitrnic

Jasně, že je to nechutnost, ale já myl půl roku nádobí v kuchyni, můj šéf se taky jmenoval Dan a byl to taky idiot a spousta situací mi přišla povědomá. A Ryan Reynolds mi přišel celkem vtipný stejně jako ti dva drsní hiphopeři (i když mají pravdu ti, co tu píšou o vykrádání Kevina Smithe). ()

P1tr

Označení decentní komedie zřejmě není na místě...Praktiky menší restaurace mnohým divákům dokáží zvednout žaludek, což vyvažují dobří herci v čele s Ryanem Reynoldsem. Žádná třeskutá komedie to není, ovšem minimálně jedno shlédnutí neurazí. ()