Mladý a energický Chuck Barris, který se soustředí na svou vrcholnou kariéru v rozvíjejícím se televizním průmyslu, je sledován podezřelou postavou, která ho rychle vláká do uzavřeného a nebezpečného světa CIA. Zatímco se Barris dostává na výsluní jako dynamický televizní producent – díky tak netradičním a oblíbeným pořadům jako jsou The Newlywed Game či The Gong Show, které sám uvádí i moderuje – pravidelně provádí nájemné vraždy pro vládu Spojených států. Jak sledovanost jeho pořadů roste, Barrisův život se začne vymykat kontrole poté, co zjistí, že se sám ocitl na černé listině CIA. (Cinemax)

sedm.1

Clooneymu jeho režisérský debut bezdiskuzí vyšel a natočil opravdu hodnotné dílko,na kterém je vidět jeho režijní talent.K tomu mu samozřejmně napomohl i skvělí scénář a báječný Sam Rockwell.Barrisův život byl asi hodně zajímavý a o filmové zpracování si přímo říkal.Teď jen,jestli to byla pravda... :)! ()

NALBERTik

Z počátku mi to přišlo dosti nudné a zmatené, ale nastesti film chytl celkem slušné tempo a vyústilo to az ke 4* :) Sam Rockwell tady zahral fakticky dobře, vyloženě se na tu roli hodil. A Drew je k sežrání, nemuzu si pomoct :) ()

Arius

Tak z nepochopiteľných príčin som očakával niečo typu Zbaľ prachy a vypadni, no v konečnom dôsledku som spokojný aj s tým čo som dostal. Spočiatku veľmi nezáživné, rozbehlo sa to až zjavením Clooneyho na scéne, no potom to stálo za to. Clooney evidentne vedel čo robí a čo chce tým filmom povedať, chlapík ktorý sa obzerá cez rameno a dokumentuje svoj život čo sprevádza aj zaujímavý dobový prierez, napokon ho ale dobehnú vlastné spomienky, aspoň tak som to posolstvo vnímal ja. Žiadnu gangsterku ani mäsiarinu či prípadne kombináciu oboch nemožno očakávať, veľmi svojské a veľmi dobré. ()

tempus

Dost originální, ale nikoliv pro mě. S přimhouření oka, by se dalo říct, že je film konzinstentní, i když u žádné scény se nezastaví na tak dlouho, jak by potřebovala. ()

PALINO

Nie je veľa hviezdnych hercov, ktorý by z režisérskej stoličky dokázali natočiť podobne dobrý a kvalitný film. Georgeovi Clooneymu sa to i s prispením scenára Charlieho Kaufmana podarilo hneď na prvýkrát a pred kamerou mu k dobrému výsledku na jednej strane pomáhajú i zaujímaví herci na čele s kvalitným výkonom Sama Rockwella a na druhej strane i on sám v úlohe záhadného Jima Byrda. ()

Bobek15

Veľmi zvláštny film. Zvlášna je jeho vizuálna a obsahová stránka ale najmä režisérsky štýl a spracovanie témy. Clooney ako debutujúci režisér si počínal skvele, miešal scény jednu s druhou, ale s takým nesmiernym citom, aby to nenudilo, ale aby to zase nebolo ani veľmi mätúce či priveľmi komplikované. Obsadil množstvo skelých hercov na čele so Samom Rockwellom, ktorý bol naozaj vynikajúci. Avšak moje vnútorné presvedčenie dať 3*, ktoré trvalo takmer počas celého filmu a bolo odzrkadlením toho, že tento film ma až tak veľmi nezaujal a nesadol mi, ovplyvvnil až samotný, vygradovaný a skutočnosti odhaľujúci záver. ()

honzii

Možná mě příběh tolik nevzal a možná bych tam měl raději více humoru, ale natočené je to perfektně. Trochu mě mrzí, že vedlejší postavy jako herci dost přehrávali ne tak moc výrazeného Rockwella, avšem pokud jde o formu, tak z té jsem nanejvýš nadšený. Obraz, hudba, režie. George Clooney patří mezi mé oblíbené herce, ale měl by víc režírovat. Má to v ruce. ()

misstake

Tak mě napadlo, že takhle nějak by vypadal akční film v režii Woody Allena:-). Parádní film, jen tak dál Georgi. ()

Cracker

Milujte svojho zabijaka, niekto by mohol povedať že tým zabijakom bol práve režisér George Clooney. Všetko čo tomu chýbalo bola jedna poriadna akčná scéna, pretože s reakcii vidím že sa pri tomto filme veľa ludí nudilo. Stačí sa však nad tým filmom zamyslieť, povedal by som že takáto bizarná vec sa nikdy nemôže stať, asi by som si mal za to dať facku. Bojím sa to vysloviť :D, skutočne sa to stalo? ()

Zagros

Tohle se vůbec nepovedlo. Navzdory hvězdnému obsazení a zajímavé zápletce zůstane po závěrečných titulcích jen úleva. Úleva že už to skončilo. Opravdu, hodně jsem se nudil a viděl film na několikrát. Postavy mě vůbec nedokázaly přesvědčit a vtáhnout do děje. Měl jsem pocit, jako by je to snad ani tentokrát nebavilo, nedaly tomu žádné emoce. Akce také žádná, úsměv se nedostavil ani jeden, napětí se ani neukázalo o nějaké atmosféře nemůže být ani řeč. Občas to tak zkrátka je, že i z dobrých ingrediencí se to nepovede. ()

cold

Copak copak? Clooney nám ukázal druhou tvář? Rockwell muž dvou tváří, vražedkyně Robertsová, Pitt a Damon jako kluci na seznámení, Barrymoreová v hippie šatičkách a Clooney před i za kameru - zní vám to jako pěkná slatanina? Omyl! Skvěle a nápaditě natočený film, kterému chybělo jen malinko, aby obsadil vyšší příčky (přerod v zabijáka je na můj vkus moc rychlý a dále nechápu nesmyslný český překlad ). Clooney se u Cohenů něco naučil a dokázal to poměrně dobře zúročit. "Clooney to je dobrý brach, Rockwell zase vrach. Natočili Kauflandovku, stylem jako Cohenovku. Doporučuju ten film vám, já si radši kafe dám - nakonci" ()

Hopper

Vcelku podivá záležitosť, ktorá naozaj nebude všehochuť. Herecké obsadenie tu doslova briluje nájdeme tu v miniminiroličkách hviezdy svetového kalibru, ktorým na čele stojí Sam Rockwell anapartes s Drew Barrymore. A fakt je ten, že aj Julia je pomerne pozerateľná a konečne hrá niečo iné, než na čo sme zvyknutí. ()

BlueZero

Tak trochu zvláštny film. Režisérsky aj herecky vydarený. Viem, že nie každý film musí mať zmysel. Ale ak tento mal, tak mi unikol, to bolo ale jeho jediné mínus. ()

Kapybara

Tenhle film není špatný, dobří herci, dobrá kamera, dobrý scénář - všechno v pořádku, ale zásadní problém je přímo v námětu. Hlavní hrdina ve vás nevzbudí ani sympatie, ani soucit, ani jakékoliv jiné emoce - jak by taky bylo možné obdivovat nebo litovat člověka, který obětuje svůj život tvorbě stupidních televizních show, snaze dostat se všem na oči, být slavný a když se mu to zpočátku nedaří, tak vstoupí do služeb CIA jako profesionální zabiják? A navíc je většinu času strašně cool a nad věcí. Takových nýmandů je ve skutečném životě spousta, jenom se to jimi všude kolem hemží, ale naštěstí si nemají možnost vyhánět sebevědomí obdobnými způsoby. Jestli měl mít tenhle snímek nějakou hloubku, tak ji zoufale postrádám a jestli ve vás měl něco zanechat, tak ve mně zanechal jen pocit prázdnoty a zmaru. Zbytečný film o zbytečném člověku, ovšem celkem dobře natočený. ()

cab

Vytvoreno na zaklade knihy zijici osoby v podobe Chucka Barrise (Sam Rockwell), ktery popisuje svuj dvojity zivot agenta-zabijaka pro CIA a producenta i scenaristy zabavnych poradu pro televizi. Originalni napad neni vse. 55% ()

MareT.

Jelikož jde o skutečného člověka, zdá se mi to celkem zajímavé! Když si uvědomíte, co se může všechno dít v zákulisí médií a televize, celkem mě to dostalo! Jinak ale průměr... ()

Anglický pacient se dočká televizní adaptace

Anglický pacient se dočká televizní adaptace