Mladý a energický Chuck Barris, který se soustředí na svou vrcholnou kariéru v rozvíjejícím se televizním průmyslu, je sledován podezřelou postavou, která ho rychle vláká do uzavřeného a nebezpečného světa CIA. Zatímco se Barris dostává na výsluní jako dynamický televizní producent – díky tak netradičním a oblíbeným pořadům jako jsou The Newlywed Game či The Gong Show, které sám uvádí i moderuje – pravidelně provádí nájemné vraždy pro vládu Spojených států. Jak sledovanost jeho pořadů roste, Barrisův život se začne vymykat kontrole poté, co zjistí, že se sám ocitl na černé listině CIA. (Cinemax)

Vabr

Nějak jsem nepochopil, co by mělo být na tomhle filmu dobrýho. Vydržel jsem 50 minut a vůbec nic zajímavého jsem nedostal. George Clooney by se měl raději od režie držet dál, protože to byla jen a jen moc nudná mafiánovina. Vyhodnocení: Milujte svého zabijáka: Aha, tak to odteď budu milovat fyziku 💖 ()

Solly

Kaufman zatím nenapsal špatný scénář, ale je třeba přiznat, že mu ho nezkazili ani ostatní zúčastnění. Na předchozí Kaufmanovi filmy to sice nedosáhne, ale i tak jde o velmi dobrý film. Rád se na něj podívám znovu. ()

arkie

Asi mi niečo ušlo, ale prišlo mi to ako film o Burianovi, ktorý pustia Angličanovi - len náznaky príbehu, ktorý by už mal byť všetkým vopred jasný. Nechytal som sa asi do polovice, potom som to vypol. Miestami to je vtipné, ale celkovo mám z toho divný pocit, sklamanie. ()

Brady

Neobvykle pojatý snímek ze špinážního prostředí. Pro mne celkem průměrná podívaná, kterou ovšem vyzdvihovaly výkony hlavního hrdiny a George Clooneyho. Tento film si čtyři hvězdy určitě zaslouží, a to také díky zvláštní ale skvělé atmosféře. Prostě ten zasněžený předrevoluční Berlín měl v sobě něco mrazivě povědomého. ()

Lenka0064

Musím hodnotit nadprůměrně, seč mě tolik neoslovil. Možná samotný příběh zaujme více něž jeho zpracování, ale že bych se do jeho shlédnutí pouštěla brzy znovu - nemyslím si... ()

LabySo69

Nemastný - neslaný. Celkem nezajímavej film s velkou porcí nudy. Přitom ten námět vůbec neni špatnej a mohl z toho vzniknout opravdu dobrej film. Jen kdyby to asi režíroval někdo jinej... Tenhle film je nakonec stejně zabitej jako De Nirova Kauza CIA. ()

danny_21

Musím říct, že na prvotinu si George vybral těžkou porci od Kafumanna - životní příběh ( pro mě neznámého ) Chucka Barrise, zajímavého človíčka s ještě zajímavějším vedlejšákem. Musím říct, že to mělo svůj styl ( i když tam čuchám Ritchieho ), ale bylo to tak nějak bez šťávy, víceméně zaujal výkon Sama Rockwella a právě pár zajímavých režijních nápadů - 65 %. ()

bono22vox

Jen stěží si G. Clooney mohl pro svůj drzý pokus stát se také režisérem zvolit zajímavější příběh a jako čiré sci-fi se pak jeví možnost, že by se mu podařilo dát dohromady s originálnějším scénaristou než s Ch. Kaufmanem. Když uvážím šťastnou ruku při výběru herců, šance na výhru jsou vysoké. Zdánlivě připomíná film Spielberga Chyt mě když to dokážeš, ale zábava je to stejná ba i lepší... Vůbec nejde o upachtěný film. Upřímně řečeno, ten film je dokonce tak zábavný a dramatický, že stále trošku pochybuji, že ho natočil Clooney, kdybych neznal jeho další filmy, ve kterých dokázal svuj režisérský um. Na druhou stranu jsem rád, že to byl právě on. Velké filmové překvapení, příjemné pochopitelně... ()

bearmeedek

Někdy hvězdu přidám, tentokrát uberu (nemyslím že přidám Uberu, prostě filmu dám méně). Opěvovaný Sam Rockwell na mě působil mdle. Samotné zpracování tématu mě také neuchvátilo a to je ten hlavní problém. Jediný, kdo tam měl život, byla Drew Barrymore. ()

kukkik odpad!

Tenhle film mě nezaujal tím, že netuším, co se na plátně děje a mám z toho pocit, jako z povídek barona Prášila. Mimoto hlavní postava je mi naprosto nesympatická a to jak vzhledem, tak chováním. U filmu jsem se nudil, nerozesmál ani jinak mě nezaujal. Odpad. ()

Inozuka

Na Kaufmana krapet usedlejší vyprávění o sexuálním štvanci pracujícím pro dvě zásadní americké instituce: televizi a CIA. Zajímavý způsob vyprávění, perfektní herecké obsazení - Barrymore po ET mimozemšťanovi asi nejlepší výkon v kariéře - a dobrá režie se spoustou parádních nápadů. Hodně potěšil Rutger Hauer v roli zabijáka se zálibou ve fotografování i Julia Roberts jako femme fatale. Přesto k dokonalosti něco málo chybí, jen přijít na to, co .... ()

Threepwood

Pěkně natočený film,který se ovšem pohybuje někde mezi komedií a dramatem a to mě chvílemi dost vadilo.Ale jinak jsem byl spokojený ()

art

Moc dobře zpracované. Skvěle je natočená scéna, kde se Rockwell začíná trpět stihomamem a prolínají se mu kulisy se reálnými místy z minulosti. ()

MRPitivier

Originální film režiséra a herce v jedné roli George Clooneyho, dobře zahrané postavy od Julii Roberts a excelující Drew Barrymore. Sam Rockwell mi přijde nevýrazný po celou dobu filmu, až na konci se konečně ujme iniciativy své role! Námět je pěkný, ale tento film je nemastný, neslaný! Něco tomu chybí, pomalý spád či (ne)akčnost scén podtrhávají židli pod tímto snímkem! ()

WScully

Film nabízející celou řadu vynikajících herců, vybízející k příběhu hutnému jak dobré silné pivo, velká mňamka, říkal jsem si. Bohužel se příběh topí v situacích, které jsou jen naznačeny, čekal jsem, že bude více propracované Chuckovo působení v televizi, jeho komika, výcvik pro tajného agenta... Od všeho člověk dostal jen tak trochu a ve výsledku se nedozvěděl skoro nic. Co bylo skvělé? Herci a scény s Georgem Clooneyem. Vypjaté a vážné. Přítomnost Rutgera Hauera velmi potěší. Proč sakra tenhle chlapík nedostával víc hlavních rolí v tom prokletém americkém průmyslu? Komička Drew Barrymore byla ve své roli naprosto přesvědčivá, jen škoda nevyužitého potenciálu její postavy. Tedy dobrá. Na dobré cestě tento film byl. Bohužel se někde zaklesnul... ()

Shitonit

Jako..zvládnul to za dva dny, tak nějak nadvakrát. Na první pocit mi z toho lezlo slovo...přesložitělápíčovinavohovně, ale jak jsem se tím fak snažil prokousat, někde kolem půlky, kdy ten magor má výcvik za sebou a může machrovat sám před sebou, tak někde kolem tý půlky mě to začalo bavit, i když je to taková jako přesložitělápíčovinavohovně, je, no, prostě je, ale výsledný dojem je takovej, že to úplně blbý není, jen to není pro vobyčejnej typ diváka, kterej na něco v rychlosti mrkne, moc to nepobere, a schodí to vostatním krátkým a stručným komentářem typu: Přesložitělápíčovinavohovně. ()

Anglický pacient se dočká televizní adaptace

Anglický pacient se dočká televizní adaptace