Policista Joe Bornowski (Sylvester Stallone) si užíval spokojeného staromládeneckého života, dokud se jednoho dne neobjevila mezi dveřmi jeho maminka! Rázná žena překypující mateřskou láskou a péčí obrátí Joeovu domácnost naruby a způsobí mu řadu trapasů. Aby toho nebylo málo, stane se svědkyní vraždy, takže se musí ve městě zdržet déle. Joea tedy čeká další kolo poučování a zásahů do soukromého života a vás úžasně zábavná jízda plná vtipu! (Magic Box)

Sfinkter

A já trapně budu zvedat průměr! :) U tohoto filmu musí člověk pouze vypnout závity a zkusit splynout se Slyovým vtipem :) ()

Mrkvič

No dobře. Arnoldovi jsem tyhle ujetosti trpěl a u Slye musím uznat, že je to podobné. Žádný extra průšvih to není a místy to je i vtipný. Bohužel ale ne díky Stallonovi. Holt svalovci přišli na to, jak být vtipní, až s rokama. Jinak polda s mamčou jsou zábavní a zajímaví v první polovině filmu, kdy je prostor na narážky mateřské péče v kontrastu drsného poldy. ()

Iroquaise

tenhle film mám rád...i s odstupem mě baví...je to svižné a vtipné...proč na to všichni nadávají? ... protože se jejich chlapácký hrdina pustil do komediální a sebeironické polohy ( sedí mu daleko víc než Schwarzennegerovi, Stallone má komediální talent )...nebo proto, že v dětství na to skočili a expost se za to stydí? :) ()

lennyd

Když se losangelského policajta Joa Bomowskiho (Sylvester Stallone), rozhodne navštívit jeho mamka, tak netuší, že ta dokáže postavit celé Los Angeles do pozoru. Ať už historkama z Joova dětství (kdo by měl rád, když se o něm ví, jak se počůrával), pokusy o narovnání Joova milostného života nebo tím, že se hnedka první den připlete k obchodu se zbraněmi a s vervou svoji vlastní se rozhodně synovi zapeklitý případ pomoci vyšetřit... Psal jsem to nedávno u Policajta do školky - každý akční hrdina si nějakou tou (více či méně) vtipnou komedií musel projít, a nevyhnulo se to ani Sylvestrovi Stallonemu. A nutno říct, že Stůj, nebo maminka vystřelí, patří k těm horším - sice se zde pár (asi tři) vtipných scén najde (umývání naolejované pistole), ale jinak většina pokusů o vtip končí někde ve ztracenu. No, pokud se Stallone vrátí zpět do své oblíbené (afgánské) džungle, jsem mu schopen tyto výstřelky odpustit :) ()

zdenny

Není to žádná bomba. Ale když si představíme Sylvestera jako mimino v nasrávačkách, tak to prostě k smíchu je. I když je zákonité, že i ti největší akční hrdinové byli jednou miminky a malými dětmi. Pravdou je, že hrát ve filmu nějaký neznámý nebo mně nepříliš atraktivní herec, nedíval bych se na něj a považoval bych jej za pořádnou pitominu. Sylvester tomu ale dává náboj - svou přítomností. Jinak nám tato komedie představuje vysoce ochranářskou matku, která nedokáže pochopit, že její syn je již velký kluk a jako policejní detektiv určitě ví, co dělá. Z toho pak plyne při vyšetřování, ale i v osobním životě, dost úsměvných situací. Tento film jsem viděl jako náctiletý a proto mám k němu příznivý vztah. ()

lykan9

Není to přece jenom takový průšvih, jak se o tomto filmu tvrdí. Nějaká akce tu v určité míře je, místy je film i vtipný, herci předvedli slušný výkon a postavy jsou sympatické. Rozhodně se jedná o lehký nadprůměr. ()

JohnSmith

Lehká odpočinková komedie,nic náročnýho a přitom celkem zábavný. Stallone mi bylo opravdu líto,mít takovou mámu na návštěvě musí bejt tragédie. ()

mirec88

Čudujem sa takému nízkemu hodnoteniu, lebo ja som sa výborne bavil a videl som túto odľahčenú vtipnú komédiu asi 6x a nikdy mi nepríde trápna alebo hlúpa. Niektoré nápady boli super, len škoda, že scenáristi niektoré vtipky nedotiahli do konca, pretože pri scéne, keď SPOILER!!! Sylvester zachraňoval potenciálneho samovraha z vysokého poschodia a jeho matka začala ukazovať všetkým okolo jeho fotky z detstva, SPOILER!!! tak som myslel, že on skočí sám z okna :D Scéna s čistením zbrane by mohla patriť medzi najvtipnejšie momenty. ()

Siri69

Já se u toho bavil a to poměrně dost !!! Sylvestera moc nemusim,ale v komediální roli mi docela seděl... Neni to nějáká super komedie,kterou budete hltat od začátku do konce,ale rozhodně je to příjemné pokoukání... U tohoto filmu nesmíte přemýšlet nad tím jak je to natočené,jestli to má hlavu a patu,nebo že to nemá moc zajímavý příběh... Musíte si jen užívat ty pohodové vtipné scény... ;-) 3,5* ()

ssfan

Bláznivý film s přiblblým dějem, ale ve vtipně podané formě. Stallone není nijak dobrý komik, ale stejně se u tohoto filmu dobře pobavíte 50%. ()

spikey1

i když je to podle Stalloneho nejhorší film všech dob, jistou vtipnost nepostrádá, za slyho a prá vtipných momentů dávám dvě hvězdy ()

Vercinix

Byl jsem myslím poprvé v letňáku na tomhle filmu, takže konec s objektivitou a dávám 3*! Ale věřím, že kdybych to viděl dnes, tak se za toto hodnocení dodnes stydím:) ()

sedm.1

Právě Stallone drží tento paskvil nad vodou.Komická role mu není vůbec cizí,ovšem ostatní okolo něj je zde navíc.Příšerní herci(o jeho matce se nechci vůbec zmiňovat,role záporáku nejsou o moc lepší),příšerný děj,spousta trapných scén,to tvoří tuto nepovedenou rádobykomedii.Bez Stalloneho by to byla jen neznámá televizní sračička,takhle je to trn v Stalloneho kariéře. ()

vanderbart

Blbost je to sice veliká, ale já se u toho celkem pobavil... :) Prostě trochu střelená komedie, která podle mně zaslouží víc než jednu hvězdičku, jak to tady vypadá... A navíc asi hvězdička z nostalgie ()