Policista Joe Bornowski (Sylvester Stallone) si užíval spokojeného staromládeneckého života, dokud se jednoho dne neobjevila mezi dveřmi jeho maminka! Rázná žena překypující mateřskou láskou a péčí obrátí Joeovu domácnost naruby a způsobí mu řadu trapasů. Aby toho nebylo málo, stane se svědkyní vraždy, takže se musí ve městě zdržet déle. Joea tedy čeká další kolo poučování a zásahů do soukromého života a vás úžasně zábavná jízda plná vtipu! (Magic Box)

mzss1

Dost dobrá komedie. Divím se nízkému hodnocení. U komedie se člověk zasměje a pobaví. Herečka co hrála matku Stallona podala skvělý herecký výkon, hudba celkem dobrá, příběh je dost obyčejný a jednoduchý, ale to nevadí, škoda, že se ve filmu víc nestřílelo a nebyl film akčnější, přesto dávám 87% = **** ()

Campbell

Asi my stačí ke spokojenosti málo, ale já se celkem dost bavil. Stallone podává standartní výkon. Ostatní herci tedy nic moc ale furt se ve filmu něco děje. Hlavně díky bohu za krátkou stopáž. Dále bych možná vyzdvihnul hudbu, která v tomhle filmu dokázala dělat divy. PS: Takovou maminku bych fakt nechtěl:-D ()

Slartibarkfast

Stejně tak, jako devadesátým létům vévodily akční filmy, vyklubalo se i pár pokusů narvat akční hrdiny do bláznivých komedií. Nemohu říci, jestli se to povedlo vždy, ale tento případ to rozhodně není. Neskutečně otravná a nudná záležitost s vyšklebeným Stallonem, který vypadá dost bídně, když u toho nedrží v prackách alespoň středně těžký kulomet. Vyumělkovaný humor je místy až trapný, a když už se tam náhodou naskytne ryze směšný moment, pouze to s vámi lehce zacuká. Na salvy smíchu ale rozhodně zapomeňte. 30% ()

Zodd

Není to zrovna originální ani nijak náročná komedie, ale je vtipná. Když u toho moc přemýšlíte nad rozpočtem nebo jestli pohřbívá Slyovu kariéru, nedivím se, že se vám nelíbí. ()

nash.

I Rambo má matku. A když ta nabije kulometný pás jeho fotografiemi a historkami z dětství, je i stejně nebezpečná. Kdo má stoprocentní, obětavou matku, musí se u nejedné scény dobře bavit. A vidět Stallona v komedii se taky daří jen výjimečně. Takže proč ne? Stačí se uvolnit, sundat brýle náročného diváka. Není to sice trhák, ale jako nenáročná legrace pobaví. Svižná a zábavně ujetá komedie, kde některé scény sice bolí bezradnou trapností (snová), ale jiné zase rozesmějí (sebevrah) a ta, kde matka s písní na rtech pucuje jarem pistoli, protože je tak nemožně mastná, patří dokonce k nezapomenutelným. Takže nakonec, proč ne. ()

klerik

Hlúposť, na ktorú sa skrátka nemôžem hnevať. Stalloneho "komédie" majú svoj osbitý šmrnc (a to aj vďaka slovenskému dabingu :)) ... ()

dopitak

Zamrzlá osmdesátkovka se vším, co k tomu patří - havaj košile, letiště kde se dá dojít až k letadlu bez kontroly a s revolverem za pasem, vtípky s mírně sexuálním podtextem, dvojice detektivů bílej & černej (i když tady je to jen v náznaku a pak černého parťáka opouštíme). Sly ještě docela únosný, trochu si rejpnuli do Terminátorů. ()

SeBig

Neškodná komedie, která mě přijemně bavila, Getty v roli Stallonovi mámi byla roztomilá.. pěknej film s vtipným nápadem. Lepší průměr. ()

anderson

Výborná komédia ponížená tunajšími "intelektuálnymi" vyznavačmi "jemného a kultivovaného" humoru kamsi na úroveň zvratkových odpadov ala Prcičky a spol. Pritom je rovnako zručne nakrútená ako súdobo nedocenená Schwarzeneggerova perla POSLEDNÝ AKČNÝ HRDINA. Na Slovensku sa navyše vysiela v bezchybnom dabingu televízie Markíza v ktorom okrem tradičného JOZEFA VAJDU totálne exceluje BOŽIDARA TURZONOVOVÁ. (24.1.2011) ()

SOLOM.

Ačkoliv patří Sylvester Stallone už od dětství mezi moje nejoblíbenější herce, tahle akční komedie patří k tomu nejhoršímu, co jsem s ním viděl. Ten eroťák Italský hřebec raději ani nepočítám. Nikterak oslňující zápletka je ještě doplněna o děsnou matku hlavního hrdiny, která bylo po celou dobu děsně na ránu a vyloženě mě srala. Ačkoliv to mělo být vtipné – výsledek byl spíše dost trapný a hlavně jsem se u toho nudil jako to prase… ()

eraserhead666

Mamka je fest nepříjemná, to se povedlo, ale zbytek je poměrně unylý. Stallone svůj komediální potenciál zcela vyčerpal v Demolition Manovi. ()

Bauer

Sylvester Stallone, můj oblíbenec, akční ikona, které sedí snad všechny žánry. Ať už jde o akční film, thriller, sci-fi , sportovní drama a nebo právě komedie, jako je tato. Musím se přiznat, že tato komedie je velice zábavná a několikrát jsem se přistihl, jak se směju nahlas. Sylvester Stallone si očividně natačení užívá a dokonce hazí dobré hlášky. Estelle Getty v roli matky je úžasná, ale za matku bych jí vážně nechtěl. Dialogy mezi matkou a synem mně nesmírně pobavili, jako například : " Nasyp si vločky a já ti zatím dojdu pro vajíčka ". " Ale mami, víš přece, že nemám vajíčka rád ". " To nevadí, tak si je dáš k večeři ". Určitě jsem zde našel několik scén, na které jen tak nezapomenu. Třeba mytí zbraně a nasledné kupování nové. Původně jsem chtěl dát 4*, ale film má bohužel tak neuvěřitelně zkažený konec, že to není ani možné. A to je škoda!!! ()

matestlust

Ale vždyť je to neškodně vtipný. Jasně, v nejlepší éře SS to je jako špatný vtip, ale co, někomu i to málo celkem udělá radost a já jsem přesně ten někdo. ()