• cheyene
  **

  Už jsem viděl horší pohádky. Na této nezaujme herečka princezny, ale ostatní herci celkem ujdou, když tedy pomineme extra třídu jako Somr, Preiss, Navrátil.(28.12.2014)

 • Jezinka.Jezinka
  ***

  Naštěstí se tam nebojuje tolik, aby člověk pocit trapnosti z ne úplně povedených soubojů nepřekonal. A ta samotná zápletka sice není originální, ale jsou i vyčpělejší témata.(11.10.2010)

 • Rosana
  **

  Ale tak pohádka s motivem převlečené princezny putující s převlečeným princem kteří se do sebe zamilují, ten se chytne vždycky, proč ne.(17.5.2009)

 • Tommassi3
  **

  "Alexandra, Alexandra ?? To zní jako když o sebe cinkají meče.."(27.12.2014)

 • Phobia
  ***

  Jako obvykle jsem si nedělní pohádku dala během přípravy oběda víceméně formou rozhlasového vysílání. Audio stránka "Zkřížených mečů" obstála bez problémů - chápala jsem, co se odehrává, byla jsem ušetřena různých rádobyvtipných pazvuků a povykování, nic mi nedrásalo uši. Paradoxně ty chvíle, kdy jsem se odlepila od plotny a do vnímání se zapojily také oči, byla jako plácnutí mokrým hadrem přes hubu. Klasická televizní lacinost a herecká topornost... jsou i horší, mnohem horší, ovšem tenhle příběh by si prostě zasloužil víc: víc peněz a kvalitnější zpracování. 58%(25.7.2011)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace