• Niktorius

Jé, v té pohádce se šermuje, to je snad zas další pokus o český akční film, no ne? Jenže pozor, páni televizní režiséři, na takový projekt by to chtělo tučnější prasátko a schopnější herce/šermíře. Na to, že dějově jsou televizní pohádky k ničemu, už jsme si zvykli, tak alespoň ať to šermování má nějaké grády a nevypadá jako hospodská půtka značně podnapilých jedinců.(1.11.2007)

• Rosana

Ale tak pohádka s motivem převlečené princezny putující s převlečeným princem kteří se do sebe zamilují, ten se chytne vždycky, proč ne.(17.5.2009)

• Tommassi3

"Alexandra, Alexandra ?? To zní jako když o sebe cinkají meče.."(27.12.2014)

Naštěstí se tam nebojuje tolik, aby člověk pocit trapnosti z ne úplně povedených soubojů nepřekonal. A ta samotná zápletka sice není originální, ale jsou i vyčpělejší témata.(11.10.2010)

• cheyene

Už jsem viděl horší pohádky. Na této nezaujme herečka princezny, ale ostatní herci celkem ujdou, když tedy pomineme extra třídu jako Somr, Preiss, Navrátil.(28.12.2014)