• Niktorius
  **

  Jé, v té pohádce se šermuje, to je snad zas další pokus o český akční film, no ne? Jenže pozor, páni televizní režiséři, na takový projekt by to chtělo tučnější prasátko a schopnější herce/šermíře. Na to, že dějově jsou televizní pohádky k ničemu, už jsme si zvykli, tak alespoň ať to šermování má nějaké grády a nevypadá jako hospodská půtka značně podnapilých jedinců.(1.11.2007)

 • Rosana
  **

  Ale tak pohádka s motivem převlečené princezny putující s převlečeným princem kteří se do sebe zamilují, ten se chytne vždycky, proč ne.(17.5.2009)

 • Phobia
  ***

  Jako obvykle jsem si nedělní pohádku dala během přípravy oběda víceméně formou rozhlasového vysílání. Audio stránka "Zkřížených mečů" obstála bez problémů - chápala jsem, co se odehrává, byla jsem ušetřena různých rádobyvtipných pazvuků a povykování, nic mi nedrásalo uši. Paradoxně ty chvíle, kdy jsem se odlepila od plotny a do vnímání se zapojily také oči, byla jako plácnutí mokrým hadrem přes hubu. Klasická televizní lacinost a herecká topornost... jsou i horší, mnohem horší, ovšem tenhle příběh by si prostě zasloužil víc: víc peněz a kvalitnější zpracování. 58%(25.7.2011)

 • elizabeth_ba
  ***

  Přece jen to z těch novějších pohádek patří k těm lepším (ne-li nejlepším)...(5.11.2011)

 • Allien.9
  ***

  Princezna je zelený mozek s úchylkou na zbraně, a tak uteče, ostříhá si vlasy a předstírá, že je kluk. Na útěku potká prince vracejícího se do sousedního království, ve kterém se jeho strýc snaží uchvátit trůn. Dobro vítězí, zlo je poraženo. Klišé jako prase, každopádně znám i horší pohádky. Proč se to ale jmenuje "Zkřížené MEČE", když mají všichni KORDY, to by mě fakt zajímalo.xD(29.12.2016)

 • Radek Žák

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace