Sám doma

• slovenský

Sám doma

Rodinný / Komedie

USA, 1990, 103 min

rozpočet : $18 million tržby celosvetovo : $477,561,243(20.10.2006)

Vánoční komedie katapultující protivného fracka Macaulaye do nebeských výšin, z nichž však pád byl o to bolestivější. Vždycky si užiji poslední půlhodinu, kdy Kevin zúročí výcvik Zelených baretů k brutální likvidaci neschopného dua zlodějíčků Pesci - Stern.(3.12.2008)

Film Postrach Dennis (r.1993) považujem za lepší v tejto kategórii komédií o malých faganoch. Správanie malého decka je tam oveľa uveritelnejšie. Sám doma ale ako komédia funguje, vianočná atmosféra je krásna, hudba tiež a dvojica zlodejov je fajn. To machrovanie malého Kevina mi však ide na nervy. Celkovo ma to už ani nebaví tak ako kedysi.(2.4.2011)

Kromě toho, že je to dobrá zábava, z toho dýchá tak neuvěřitelná vánoční atmosféra, že nemohu jinak, než za 5*.(26.9.2005)

Komedie na kterou se dá koukat pořád, Macaulay Culkin a jeho dům plný nástrah. Prostě nej. ( Hodnocení: 10/10 )(9.11.2009)